Swiatgwiazd.pl
Paweł Nowisz

TRICOLORS/East News

Tylko u nas: Paweł Nowisz od dawna nie czuł się dobrze. ''Chudy, mało mówił, głównie siedział''

15 Października 2021

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

Nie żyje Paweł Nowisz. Informację o śmierci artysty podała produkcja serialu "Barwy Szczęścia", w którym aktor grał od wielu lat. Osoba z planu filmu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" opowiedziała nam, jak wyglądały ostatnie chwilę Pawła Nowisza przed śmiercią.

Aktor zmarł w wieku 81 lat.

Zmarł Paweł Nowisz

15 października odszedł znany i lubiany aktor Paweł Nowisz. O śmierci aktora jako pierwsza poinformowała produkcja serialu "Barwy Szczęścia", w którym artysta wcielał się w rolę Fryderyka Pyrki.

Kuchenne rewolucje

Ceny w karczmie po "Kuchennych rewolucjach" zezłościły klientkę. Czuje się oszukana

CZYTAJ DALEJ

"Z trudnym do wyrażenia żalem zawiadamiamy o śmierci Pana Pawła Nowisza, wybitnego aktora teatralnego, filmowego i telewizyjnego, naszego Przyjaciela. Mieliśmy zaszczyt pracować z Panem Pawłem na planie naszego serialu, w którym od lat tworzył niezapomnianą postać Fryderyka Struzika. Będziemy wspominać tę wspólną pracę z sentymentem i podziwem dla talentu i osobowości Pana Pawła. Składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim. Przyjaciele z serialu 'Barwy szczęścia" - czytamy na profilu popularnego serialu TVP2

TYLKO U NAS: Osoba z planu filmu "Kogel-mogel 3" zdradziła, jak zachowywał się Nowisz przed śmiercią

Paweł Nowisz był cenionym aktorem telewizyjnym, teatralnym i filmowym. Kojarzymy go między innymi z ról w takich filmach i serialach jak "Killer", "Chłopaki nie płaczą", "Barwy Szczęścia", "M jak Miłość" czy "Prawo Agaty". W styczniu 2019 roku premiera miała komedia "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" z udziałem Pawła Nowisza, która okazała się prawdziwym kinowym hitem. W filmie aktor wcielił się w postać Goździka, czyli zabawnego sąsiada głównej bohaterki Kasi.

Osoba z planu komedii opowiedziała nam, jak wyglądał i jak zachowywał się Paweł Nowisz chwilę przed śmiercią.

- Był chudy, mało mówił, głównie siedział. Z twarzy wyglądał już na zmęczonego - mówi nam osoba z planu filmu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3", którego premiera odbyła się w styczniu 2019 roku.

Produkcja filmu pożegnała Pawła Nowisza za pomocą wzruszającego posta na Instagramie.

-Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Pawła Nowisza, wspaniałego aktora, który stworzył niezapomnianą postać Goździka. Dziękujemy za ostatnie wspólne chwile na planie czwartej części filmu "Kogel Mogel". Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje — czytamy na Instagramie filmu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3"


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Zdumiewające, co pokazała Magda Gessler. Wszystko się nagrało, nie spodziewaliśmy się takiego widoku
2. Kacper Kuszewski nagle zniknął z "TTBZ". Niebywałe, co teraz się z nim dzieje. Wszyscy byli w błędzie
3. Czołowa gwiazda największego hitu walczy ze śmiertelną chorobą. Dramatyczny wpis w sieci. "Czas odpuścić"

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Kubę Wojewódzkiego?

Pytanie 1 z 5

Ile lat ma Kuba Wojewódzki?

Stylizacje Agaty Dudy, które mogą cię zaskoczyć. Niebywałe, co włożyła Pierwsza dama

Slajd 1 z 3

Kreacja Agaty Dudy

Agata Duda potrafi zadać szyku w każdej sytuacji. Jej kreacje zaskakują, zawsze jednak widać w nich klasę. W tym przypadku postawiła na pastelowe barwy, które sprawiają, że wygląda elegancko i przyjaźnie. Z jakiej okazji założyła tę kreację? "Na Zamku Królewskim w Warszawie rozdano statuetki Lodołamacze 2021. Konkurs, który nagradza pracodawców wspierających aktywizację osób z niepełnosprawnością do pełnoprawnego funkcjonowania w codziennym życiu, od lat odbywa się pod patronatem honorowym Małżonki Prezydenta." - czytamy na Instagramie.


Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Na topie

Marcin Prokop zdradził zaskakujący fakt nt. Michała Kempy

Czytaj więcej >

Na topie

Kto wygrał "Mam Talent"?

Czytaj więcej >

Na topie

Poruszające sceny w The Voice of Poland

Czytaj więcej >

Na topie

Skandal z udziałem czołowych gwiazd "M jak miłość". Fani nieźle się zdziwią

Czytaj więcej >

Na topie

Mikołaj Roznerski dostał nową rolę. Co dalej z "M jak miłość"?

Czytaj więcej >

Na topie

Rusza kanał TVP World. Kto zostanie jego twarzą?

Czytaj więcej >