Viola Kołakowska skomentowała tatuaż Natalii Siwiec Żródło: Instagram.com/violkakolakowska, Instagram.com/nataliasiwiec.official

Viola Kołakowska skomentowała tatuaż Natalii Siwiec

20 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Viola Kołakowska idzie za ciosem. Nie tak dawno oskarżyła Andrzeja Piasecznego o kłamstwo, a teraz zasugerowała, że Natalia Siwiec należy do tzw. sekty masońskiej. „Uważajcie na fałszywych proroków” – zaapelowała na Instagramie.

  • Viola Kołakowska oceniła tatuaż Natalii Siwiec
  • Aktorka dopatrzyła się w nim symboli masońskich
  • Uderzyła w celebrytów, którzy „podpisują pakt z diabłem”

Viola Kołakowska nie daje o sobie zapomnieć. Aktorka i matka dzieci Tomasza Karolaka odhacza na swojej liście kolejnych celebrytów. Kilka dni temu jej ofiarą padł Andrzej Piaseczny. W piątek Kołakowska przyjrzała się natomiast Natalii Siwiec. Pod lupę wzięła w szczególności jej tatuaż.

Viola Kołakowska atakuje Natalię Siwiec

Teorie spiskowe stały się konikiem Violi Kołakowskiej, która regularnie opowiada o nich w social mediach. Aktorce najwyraźniej znudziła się pandemia koronawirusa i postanowiła przerzucić się na sekty. Wyraźnie zasugerowała, że do jednej z nich może należeć Natalia Siwiec.

W piątek na InstaStory Violi Kołakowskiej pojawił się obszerny wpis opatrzony zdjęciem tatuażu Natalii Siwiec. Aktorka zauważyła w nim elementy charakterystyczne dla tzw. sekty masońskiej. Jak wyjaśnia Pudelek, według teorii spiskowych jest to tajna organizacja rządząca światem. Kołakowska dokładnie wyjaśniła, które symbole ma na myśli.

- Dobrze zauważyliście, ten tatuaż składa się z trzech symboli masońskich: oko, piramida i motyl (mk ultra) – napisała.

Marcelina Ziętek pozwała Justynę Żyłę do sąduMarcelina Ziętek pozwała Justynę Żyłę do sąduCzytaj dalej

Następnie Kołakowska postanowiła przyjrzeć się duchowości Natalii Siwiec. Korzystając z okazji, uderzyła w celebrytów, którzy jej zdaniem podpisują pakt z diabłem. Jak uznała, to dzięki temu żyją w luksusach i osiągają sukcesy.

- Piszecie: „Myślimy, że Natalia jest taka uduchowiona”. Bo poleca książki o duchowości, a nie na tym to polega. Duchowość to proste, czyste życie, nie na pokaz.(...) Duchowość to nie książki, które czytasz, a stan umysłu. Wiele też osób z branży show biznesu „podpisuje pakt z diabłem”, dlatego opływają w luksusy i „wszystko im się udaje”. Żyją wydawałoby się jak pączki w maśle. Mogą wykreować swój wizerunek na kogo chcą (…) – dodała.

Na koniec Kołakowska podzieliła się standardową złotą radą. Ostrzegła swoich obserwatorów, przypominając im, że w życiu wszystko ma swoją cenę.

- (…) ale za wszystko jest cena, zawsze, pamiętajcie. Uważajcie na fałszywych proroków. Zwracajcie uwagę na detale, znaki, symbole – zaapelowała.

Wcześniej oskarżyła Andrzeja Piasecznego

Przypomnijmy, że w tym tygodniu Viola Kołakowska pokazała już, na co ją stać. Kilka dni temu oskarżyła zakażonego koronawirusem Andrzeja Piasecznego o kłamstwo i manipulację. W sieci rozpętała się z tego tytułu niemała awantura.

- Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły... Co to jest za obrzydliwa propaganda... Do czego się posuną? Co za to dostałeś?– napisała Kołakowska (więcej TUTAJ).

Viola Kołakowska - wpisŹródło: screen/pudelek.pl

Viola Kołakowska - wpis2Źródło: screen/pudelek.pl

Viola Kołakowska - wpis3Źródło: screen/pudelek.pl

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Instagram

Następny artykuł