Magda Gessler - oferta Wielkanocna w "Słodki i słony" Żródło: Jakub Kaminski/East News

Tylko u nas: Wielkanocna oferta Magdy Gessler w "Słodki Słony"

1 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Święta Wielkanocne już za pasem, a Magda Gessler nie zapomniała o swoich klientów. W jej najpopularniejszej cukierni "Słodki i słony" usytuowanej w Warszawie pojawiła się najnowsza oferta Wielkanocna, w której możemy nabyć nie tylko słodkości, ale także specjalnie przygotowane dania świąteczne. Wszystkie produkty zawarte w ofercie online, można nabyć także stacjonarnie w cukierni. Ceny nie należą do najniższych

  • Magda Gessler przygotowała ofertę Wielkanocną w swojej cukierni "Słodki i słony"
  • Produkty można nabyć także na miejscu
  • Cukiernia restauratorki może przygotować specjalne dania świąteczne

Jak przystało na jedną z najpopularniejszych restauratorek w Polsce, Magda Gessler nie zapomniała o swoich klientach przed nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi. Jej specjalna oferta pęka w szwach od pyszności, które można nabyć od zaraz. Jednak za jakością produktu idą także ceny, które nie należą do najniższych.

Magda Gessler przygotowała ofertę Wielkanocną w swojej cukierni "Słodki i słony"

"Królowa TVN" nigdy nie zawodzi swoich klientów pod względem jakości produktów w swoich licznych restauracjach i cukierniach. Co prawda w tych pierwszych dziś nie możemy przesiadywać ze względu na pandemię koronawirusa, ale w dalszym ciągu istnieje możliwość zakupu dań i wyrobów na wynos. Szczególnie ciekawie zapowiadają się najbliższe dni w cukierni "Słodki i słony".

Warszawska cukiernia Magdy Gessler przygotowała specjalną ofertę Wielkanocną dla swoich klientów, w której znajdziemy nie tylko słodkie wyroby, ale również dania świąteczne. Na wstępnie należy wskazać na przepyszne ciasta, które bez wątpienia będą hitem sprzedaży. Niestety, jak już wcześniej wspomnieliśmy ich cena nie należy do najmniejszych, jednak bez wątpienia warto zaopatrzyć się, chociaż w jeden z produktów.

Wiemy, czym zajmuje się dziś Robert GoneraWiemy, czym zajmuje się dziś Robert GoneraCzytaj dalej

I tak na początek wysuwa nam się baba drożdżowa w gramaturze 0,7 kg, za którą należy zapłacić 50 zł. Drugi w kolejce czeka na swoich nabywców strudel malinowy. Jego koszt to 55 zł za 0,6 kg. Zaraz po nich możemy zauważyć makowca oraz sernik. Za każdy z nich zapłacimy odpowiednio 110 i 70 zł za 1 kg.

Magda Gessler nie zapomniała również o wielbicielach mazurków. Za 450 gr mazurka kajmakowego przyjdzie nam zapłacić 65 zł. Taki sam koszt poniesiemy, jeśli skusimy się na ofertę mazurka orzechowego, jednak jego gramatura będzie o 50 gr niższa. I za tę samą cenę kupimy również mazurki: czekoladowy (550 gr) oraz pomarańczowy (450 gr).

Na tym słodka oferta szefowej "Kuchennych rewolucji" się nie kończy. Znajdziemy w niej także torty, które mimo wysokiej ceny bez wątpienia oczarują niejedno podniebienie. Za 10 porcji tortu wielkanocnego, na który składają się: masa ajerkoniakowa, biszkopt spirytusowo-jajeczny oraz pascha zapłacimy 300 zł. Tę samą kwotę musimy przeznaczyć na 10 porcji tortu czekoladowo-malinowego (czekoladowy biszkopt, mus malinowy, maliny). Natomiast 50 zł więcej zapłacimy za tort orzechowy z Baileysem. Kubki smakowe nabywców poczują orzechy włoskie, oraz biszkopt nasączony likierem Baileys.

Dania świąteczne w "Słodkim i słonym"

W cukierni Magdy Gessler znajdziemy także specjalne dania specjalne, sprzedawane w litrowych słoikach. Jak udało nam się ustalić, produkty te kupują także znane osoby, jednak cukiernia pilnuje takich informacji i nie udziela szczegółowych informacji w sprawie osobistości, które chętnie odwiedzają lokal rozsławiony nazwiskiem Magdy Gessler.

Mamy pewność, że Ci szczęśliwcy mogli nabyć:

  • żurek z kiełbasą i jajkiem (60 zł),
  • sałatkę jarzynową (50 zł),
  • bigos na wołowinie ze śliwkami i grzybami (55 zł),
  • zimne nóżki (22 zł za jedną sztukę),
  • śledzia z cebulą (55 zł za 0,5 kg).

Niestety nie ma już możliwości złożenia zamówienia na powyżej wymienione dania, oraz wyroby cukiernicze, jednak w dalszym ciągu istnieje możliwość kupna produktów stacjonarnie w cukierni "Słodki i słony", znajdującej się przy ul. Mokotowskiej 45 w Warszawie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Słodki i słony

Następny artykuł