Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Imprezy > Występ Jasona Derulo w TVP. Jacek Kurski nie wiedział, o czym śpiewa gwiazda?
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 24.03.2022 09:47

Występ Jasona Derulo w TVP. Jacek Kurski nie wiedział, o czym śpiewa gwiazda?

Jason Derulo na Sylwestrze Marzeń 2021
fot. youtube.com/BadzmyRazemTVP, fragment "Sylwestra Marzeń" 2021

Podczas "Sylwestra Marzeń" TVP największą zagraniczną gwiazdą był Jason Derulo. Chociaż jego przyjazd Telewizja Polska ogłaszała z dumą, to wątpliwości ulega fakt, czy organizatorzy faktycznie zapoznali się z repertuarem artysty. Utwory Jasona Derulo są dalekie od konserwatywnych wartości promowanych przez TVP.

Podczas "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem rodziny z dziećmi słuchały piosenek o seksie i pożądaniu. Znane nazwisko wokalisty musiało przyćmić wyznawane do tej pory wartości TVP, gdyż nikt nie zaprotestował przed obscenicznym repertuarem na ogólnopolskiej scenie.

Jason Derulo gwiazdą "Sylwestra Marzeń"

Jason Derulo to największa gwiazda, która pojawiła się na scenie "Sylwestra Marzeń 2021". Wokalista podczas całego koncertu miał cztery wejścia, w których trakcie zaśpiewał swoje największe hity. Publiczność usłyszała m.in. piosenki: "Talk Dirty", "Savage Love", "Want to Want Me" i inne. Podczas występu wokaliście towarzyszyły profesjonalne tancerki.

Koszt występu Jasona Derulo na pewno nie był niski. Według magazynu "Party" stawki tego artysty wahają się pomiędzy 150 a 299 tys. dolarów, czyli od 600 tys. a 1,2 mln zł. Ostateczna cena zależy od lokalizacji, czasu trwania koncertu i zaangażowania w wydarzenie.

Mimo wysokich cen TVP było zdecydowane zaprosić znanego wokalistę. Organizatorom nie przeszkadzały nawet jego kontrowersyjne teksty.

Kontrowersyjne utwory Jasona Derulo

Czy Jacek Kurski zapoznał się z tekstami utworów Jesona Derulo? Można tu mieć duże wątpliwości. Piosenki tego artysty są bardzo kontrowersyjne i przeczą wartościom wyznawanym przez prezesa TVP.

Po przetłumaczenie na język polski utworu "Want to Want Me" można dowiedzieć się, że Jason Derulo na zakopiańskiej scenie śpiewał:

- Hej, dziewczyno! Ty jesteś jedyna, ja chcę, żebyś mnie chciała. Sama myśl o tobie mnie nakręca, nakręca, już sama myśl mnie podnieca.

Jeszcze mocniej może zaskoczyć tekst piosenki "Talk Dirty":

- Nasze rozmowy nie są długie, ale ty wiesz, co jest. Wiem, czego chcą dziewczyny od Londynu po Tajwan. Mam stemple ze szminki w paszporcie i chyba potrzebuję nowego [...]. Twój tyłeczek nie potrzebuje żadnych tłumaczeń. Wyprzedałem stadiony, możesz ssać mojego penisa [...].

Organizatorzy wydarzenia postanowili jednak zignorować tłumaczenia utworów artysty. Jason Derulo pojawił się na sylwestrowej scenie aż 4 razy.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Grażyna Wolszczak nie chciała dłużej milczeć. Potwierdził się przykry scenariusz 2. Zamachowski zapadnie się pod ziemię. Richardson właśnie ujawniła kompromitujący fakt 3. Niewiarygodne, jak TVP potraktowało Tomasza Kammela po śmierci jego ojca

Źródło: plotek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].