Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tomasz Kammel odrzucił propozycję TVP. "Praca pomaga mu zapomnieć"
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 29.12.2021 01:00

Tomasz Kammel odrzucił propozycję TVP. "Praca pomaga mu zapomnieć"

Tomasz Kammel EA (2)
Pawel Wodzynski/East News

Tomasz Kammel od lat pracuje w TVP. Okazuje się, że jego kariera daje mu nie tylko spełnienie, ale także pomaga mu w trudnych chwilach. Dziennikarz jest pogrążony w żałobie po śmierci swojego ojca. Chociaż dostał propozycję urlopu, nie skorzystał z niej.

- Tomek mógł iść na dłuższy urlop. Powiedziano mu, że załatwią za niego zastępstwo w "Pytaniu na śniadanie" i podczas Sylwestra Marzeń, ale odmówił - mówiła osoba z otoczenia Kammela w rozmowie z Super Expressem.

Tomasz Kammel w żałobie. Dostał niebywałą propozycję od TVP

Tomasz Kammel to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy, który prowadzi największe i najważniejsze imprezy kulturalne w naszym kraju. Jak donosi Super Express, gwiazdor przeżywa teraz bardzo trudny czas, ponieważ zmarł jego ojciec. Rzekomo, gdy Kammel dowiedział się o krytycznym stanie taty, od razu ruszył do niego do Niemiec i zaledwie godzinę po jego przyjeździe, ojciec zmarł.

Szefostwo TVP chciało zaproponować dziennikarzowi urlop, by ten w spokoju mógł przeżywać żałobę. Okazuje się, że prezenter nie skorzystał z tej możliwości.

- Tomek mógł iść na dłuższy urlop. Powiedziano mu, że załatwią za niego zastępstwo w "Pytaniu na śniadanie" i podczas Sylwestra Marzeń, ale odmówił - zdradził redakcji SE kolega Kammela.

Jak zdradził informator tabloidu, Kammel nie chce być teraz sam i ma nadzieję, że praca pomoże mu zająć czymś myśli i szybciej wrócić do formy.

Przekazujemy najszczersze wyrazy współczucia.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Wnuczka Millera trafiła do szpitala. Potwierdził się najgorszy scenariusz

2. Fatalne wieści płyną z domu Urbańskiej i Józefowicza

3. Jakimowicz przebił samego siebie, nawet prezenterka obok była zażenowana

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].