Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Richardson podsumowała związek z Zamachowskim. Na jaw wyszedł kompromitujący fakt
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 29.12.2021 01:00

Richardson podsumowała związek z Zamachowskim. Na jaw wyszedł kompromitujący fakt

Monika Richardson EA (2)
TRICOLORS/East News

Monika Richardson udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o swoim nieudanym małżeństwie ze Zbigniewem Zamachowskim. Jak wyznała, słynny aktor miał problem z przepraszaniem, a co gorsza, nie przepadał za jej dziećmi. Czego jeszcze się dowiedzieliśmy?

- Paradoksalnie zakończenie małżeństwa wyzwoliło we mnie pokłady decyzyjności i kreatywności, jakich nie miałam przez ostatnie dziesięć lat. Przypuszczalnie dlatego, że w związku grałam drugie skrzypce - mówiła w wywiadzie Richardson.

Monika Richardson zdradziła przykre kulisy małżeństwa z Zamachowskim

W rozmowie z "Twoim Imperium" Monika Richardson była niezwykle szczera. Opowiadała przede wszystkim o relacji z już prawie byłym mężem. Okazuje się, że dziennikarka przez niemal 10 lat skrywała wiele tajemnic.

- Bardzo go kochałam i wielkodusznie postanowiłam wybaczyć mu zdradę […]. Mężczyźni rzadko umieją przepraszać. Może boją się żyć z poczuciem winy, że nawalili? U mojego wkrótce już byłego męża mechanizm wyparcia zawsze działał be zarzutu - wyznała.

Co ciekawe, Monika i Zbyszek nie dogadywali się w kwestii dzieci. Richardson stwierdziła, że gwiazdor nie znosił obecności jej pociech.

- Wydawało mi się, że mając czwórkę dzieci, będzie wiedział, co to znaczy: dzieci w domu. Niestety, nie wiedział. A Tomek i Zosia przeszli traumę.

Richardson: Nie spieszę się do czwartego małżeństwa

Nieprzyjemne doświadczenia związane z ostatnim małżeństwem jak widać, nie napawają Moniki ochotą na kolejny ślub.

- Nie spieszę się do czwartego małżeństwa. Chyba że kolega Zamachowski będzie miał ochotę wziąć ślub. Wtedy spotkamy się w sądzie - zaznaczyła.

O swoim nowym partnerze Konradzie Wojterkowskim wypowiada się w samych superlatywach. Imponuje jej jego uczciwość, lojalność i otwartość: Z nim nie ma tematów tabu ani żadnych trudnych kwestii, które w innych związkach zamiotłoby się pod dywan. Konrad nie jest śliwką fałszywką, czego nie mogę powiedzieć o niektórych moich mężach.

Co sądzicie?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Wnuczka Millera trafiła do szpitala. Potwierdził się najgorszy scenariusz

2. Fatalne wieści płyną z domu Urbańskiej i Józefowicza

3. Jakimowicz przebił samego siebie, nawet prezenterka obok była zażenowana

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].