Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wzruszające słowa Barbary Krafftówny przed śmiercią. Przyjaciel wspomina aktorkę
Kamila Krótka
Kamila Krótka 23.01.2022 01:00

Wzruszające słowa Barbary Krafftówny przed śmiercią. Przyjaciel wspomina aktorkę

Barbara Krafftówna
fot. TRICOLORS / East News

Śmierć Barbary Krafftówny to prawdziwy cios. 23 stycznia 2022 zdecydowanie przejdzie do historii jako niebywale smutny dzień nie tylko dla najbliższych aktorki. W rozmowie z Faktem jej przyjaciel zdradził jedne z ostatnich słów artystki.

Barbara Krafftówna zmarła w nocy z piątku na sobotę. O śmierci poinformował Związek Artystów Scen Polskich.

Przyjaciel o relacji z Barbarą Krafftówną

Fakt rozmawiał z przyjacielem Barbary Krafftówny, Krzysztofem Szusterem, który jest prezesem Związku Artystów Scen Polskich. Prezes opowiedział o relacji z aktorką oraz przywołał kilka wspomnień, które chwytają za serce.

Jak powiedział, z aktorką znał się od 20 lat. Z trudem zatem przyjął informację o jej śmierci:

- Z Basią bardzo blisko związany byłem przez ostatnie 20 lat. Poznał nas wspaniały Witoś Sadowy, nasz przyjaciel. Z Basią nie tylko razem pracowaliśmy, ale też przyjaźniliśmy się. To dla mnie trudny czas, dowiedziałem się w nocy o jej śmierci - powiedział dla Faktu Krzysztof Szuster.

Ostatnie sceniczne słowa aktorki

Pod koniec roku 2021 Barbara Krafftówna nagrała - jak zdradził przyjaciel aktorki - ostatnie słuchowisko. Pracowali przy nim razem, a z uwagi na jej śmierć, projekt stał się szczególnie unikalny.

- Pod koniec ubiegłego roku nagrałem z Basią jej ostatnią rolę. Było to słuchowisko radiowe pod tytułem "Lepsza". Basia grała wybitną aktorkę, która walczyła z drugą aktorką, o rolę. Tak to zaplanowała, że umarła po swoich ostatnich słowach scenicznych, które brzmiały: "Byłam lepsza". A ja sobie myślę, że była najlepsza i niech to będzie motto, które może przyświecać jej życiu i osobie. Była po prostu najlepsza - zdradził Krzysztof Szuster.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Selfcare w nowym stylu, czyli niezwykłe połączenie social mediów z codzienną pielęgnacją 2. Wczoraj spłonął dom syna Magdy Gessler. Niemożliwe, jak Lara zareagowała na tragedię 3. Nie żyje znany aktor. Przeżył historię jak z filmu

źródło: Fakt.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]