Swiatgwiazd.pl > Newsy > Lara Gessler cieszy się powrotem z wakacji. Wczoraj jej bratu spłonął dom
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.03.2022 09:49

Lara Gessler cieszy się powrotem z wakacji. Wczoraj jej bratu spłonął dom

Lara Gessler
TRICOLORS/East News

Córka słynnej polskiej restauratorki, Lara Gessler, ostatnio podzieliła się radosnymi zdjęciami z pobytu na Wyspach Kanaryjskich oraz wspomniała, że nie może doczekać się powrotu do domu. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że zaledwie wczoraj spłonął dom brata kobiety.

Media niedawno ogłosiły tragedię, która spotkała brata Lary Gessler. Tadeusz Muller stracił swoją posiadłość na Podlasiu. W pożarze ogień doszczętnie strawił drewniany dom mężczyzny. Do koszmarnego wydarzenia wezwanych było jedenaście wozów strażackich, jednak nie udało się uratować budowli.

- Jestem bardzo wdzięczny mieszkańcom okolicy, straży i wszystkim, którzy gasili pożar. Wyrażam ogromną wdzięczność za ich interwencję! To, że pojawiła się taka pomoc, jest dla mnie bardzo ważne - podziękował zrozpaczony brat Lary Gessler.

Lara Gessler świetnie bawi się na wakacjach

Tadeusz Muller przeżywa traumę spowodowaną nagłą tragedią. Mężczyzna najbardziej potrzebuje teraz wsparcia bliskich, aby poradzić sobie z zaistniałym kłopotem. Jego siostra, Lara Gessler, relacjonuje tym czasem swoje udane wakacje wraz z mężem na Wyspach Kanaryjskich.

Lara Gessler ostatnio zamieściła zdjęcia ze swojego upalnego pobytu. Oprócz wielkich uśmiechów i smakowitych potraw dodała również długi opis pod postem. Jego treść zszokowała wielu obserwatorów pisarki. Lara Gessler zdradziła, że nie może doczekać się powrotu do swojego ukochanego domu.

- Lubię to, kiedy zbliża się powrót do domu, a ja czuję, że to jest właściwy moment. Często - tak jak teraz - towarzyszy temu dziwne zniecierpliwienie, podniecenie, reisefieber związane z tym, co jest do zrobienia na miejscu. [...] Ale jest to tez tęsknota do własnych, domowych rytuałów… Na wyjazdach zdaje sobie dopiero sprawę, jak ważne i cenne dla mnie są. Moja kawa, filiżanka, spacer, kąpiel, niskie światło w pokoju itd. - napisała na Instagramie.

Brat Lary Gessler przeżywa katusze, kiedy jego siostra bawi się na wakacjach

17 stycznia bieżącego roku doszło do największej tragedii w życiu kucharza, Tadeusza Mullera. To właśnie tego dnia w godzinach popołudniowych dostał informację, że jego dom na Podlasiu stanął w płomieniach.

Brat Lary Gessler nie może poradzić sobie z nową rzeczywistością. Nie sprawdził jeszcze stanu szczątków wymarzonego domu, na który ciężko pracował przez ostatnie lata. To dla mężczyzny straszny cios. - Jeszcze tam nie pojechałem, bo jestem zdruzgotany tym, co się stało. Ciężko będzie mi na miejscu oglądać to, co przez ostatnie dwa lata stworzyłem - wyznaje ze smutkiem brat Lary Gessler. Mamy nadzieję, że pomimo ciężkich chwil uda się odbudować ukochany zakątek kucharza i już niebawem cała rodzina spotka się podczas przyjemnego posiłku.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Selfcare w nowym stylu, czyli niezwykłe połączenie social mediów z codzienną pielęgnacją

  2. Agata Rubik zaczerwieniła się ze wstydu, wyciekło krępujące nagranie. Długo nie zapomni tego mężowi

  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Przecieramy oczy, wygląda jak nastolatka

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: Lara Gessler