Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Genialny efekt
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 18.01.2022 01:00

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Genialny efekt

Małgorzata Ostrowska
Instagram/malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pochwaliła się odświeżoną fryzurą na Instagramie. Nie możemy wyjść z podziwu nad świetną formą gwiazdy. Na udostępnionym zdjęciu wygląda radośnie i młodo. Ton i długość włosów zdecydowanie dodaje gwieździe uroku.

"Nowy rok, nowa ja" - pomyślało 1 stycznia wiele kobiet. Dla tych, którym się udało mamy najszczersze gratulacje, natomiast pozostałe mają z kogo brać przykład — Małgorzata Ostrowska-Królikowska pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem. Wygląda młodo i zachwycająco.

Co słychać u Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Choć małżeństwo Królikowskich pilnie strzegło swojej prywatności i przez ponad 30 lat swojego istnienia koncentrowało się na budowaniu rodzinnego ogniska, zamiast ulegać wybojom show-biznesu i skandalom, dziś Małgorzata Ostrowska-Królikowska, gwiazda serialu "Klan" chętnie dzieli się z fanami swoim życiem, publikując zachwycające fotografie i relacje.

Niedawno gwiazda wydała także oświadczenie w sprawie skandalu w rodzinie Opozdów. Teściowa Joanny, matka Antka Królikowskiego wyraziła swój szok, wywołany całą sytuacją.

Trzeba przyznać, że na tle show-biznesu, postać Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej wzbudza ogromną sympatię i doczekała się grona wiernych fanów, którzy wspierają ją i interesują się jej prywatnym życiem oraz treściami, które publikuje.

Co jakiś czas gwiazda zaskakuje swoich wielbicieli przemianami i metamorfozami. Większość z nich powstaje co prawda na potrzeby planu — jak szokująca, nowa fryzura, którą aktorka pochwaliła się jakiś czas temu, wywołując naszą żywą reakcję.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała się w odświeżonej fryzurze

Fani pokochali ją za jej styl i gorące serce, które przekazała także swojej sztandarowej postaci — Grażynie Lubicz z "Klanu". Serialowa żona Ryszarda wychowała wspaniałe dzieci i zawsze była opoką dla całej rodziny.

Tymczasem, Małgorzata Ostrowska-Królikowska poświęca także wiele serca potrzebującym podopiecznym schronisk i fundacji dla zwierząt. Aktorka wspiera m.in. akcję Wielcy Małym, promując obecnie kalendarz ze zdjęciami zwierzaków na 2022 r.

Wygląda także na to, że po najgorszym okresie żałoby aktorka dba o siebie i o swoje dobre samopoczucie. Na Instastory opublikowała zdjęcie, na którym chwali się odświeżeniem fryzury.

- Siwizna zlikwidowana. Nowa ja — chwali się, pozując do selfie.

Zdecydowanie trudno uwierzyć w to, by jakakolwiek siwizna kryła się za blondem, który wygląda niezwykle naturalnie, zwłaszcza z ciemniejszym odcieniem u nasady. Małgorzata Ostrowska-Królikowska wygląda młodo i rześko, zachwyca młodzieńczym uśmiechem i stylem.

Co sądzicie o tej fryzurze?

malgorzata-ostrowska-krolikowska
malgorzata-ostrowska-krolikowska

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd

1. Internauci krytykują Mikołaja Roznerskiego. "Miałam go za fajnego faceta" 2. Piotr Żyła i Marcelina Ziętek rozstali się? Internauci mają dowody 3. Krystyna Janda nagle przekazała dramatyczną wiadomość. "Straciłam wszelki sens"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]