Swiatgwiazd.pl > Plotki > Z kim Kajra zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"? Sławomir nie będzie zadowolony
Alicja Czepli
Alicja Czepli 24.03.2022 09:32

Z kim Kajra zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"? Sławomir nie będzie zadowolony

Sławomir
MAREK ZIELINSKI/East News

Wiemy już z kim zatańczy żona Sławomira w jesiennej edycji "Tańca z Gwiazdami". Co na to wokalista? Okazuje sie, że nie jest zachwycony.

  • Kajra i Sławomir szybko zdobyli ogromną popularność

  • Jesienią będziemy mogli oglądać artystkę w tanecznym show Polsatu

  • Sławomir nie jest zachwycony doborem tancerza dla swojej partnerki

Już za kilka tygodni czeka nas wielki powrót "Tańca z Gwiazdami". Produkcja opublikowała informacje dotyczące tego jakie pary wystąpią w programie. Sławomirowi nie podoba się partner dobrany do jego żony.

Z kim zatańczy żona Sławomira?

Sławomir Zapała wraz ze swoją partnerką od lat są ikonami polskiej sceny. Ich piosenki błyskawicznie stają się hitami, po wielkim sukcesie przeboju "Miłość w Zakopanem". Choć to Sławomir jest bardziej rozpoznawalny, oboje cieszą się popularnością w show biznesie.

Niedawno okazało się, że wkrótce będziemy mogli oglądać Kajrę w zupełnie nowej roli. Żona piosenkarza wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami", u boku innych celebrytów. Najnowsze odcinki będziemy mogli oglądać już za kilka tygodni.

Produkcja udostępniła informacje dotyczące pełnego składu tancerzy i ich partnerów. Wiele kobiet i uczestniczek programu może pozazdrościć Kajrze, ponieważ został jej przypisany Rafał Maserak. Jednak okazuje się, że nie wszyscy będą zadowoleni z takiego doboru.

Co Sławomir myśli o partnerze żony?

Okazuje się, że wokalista raczej nie będzie zachwycony z takiego obrotu spraw. Parę tygodni temu wyznał jakie ma upodobania co do partnerów Kajry na parkiecie. Miał szczególnie podkreślić swoją niechęć do Rafała Maseraka właśnie.

- Każdy tancerz będzie dla mnie akceptowalny byle nie Rafał Maserak. To największy macho, samiec alfa. Mogłyby pojawić się problemy - wyznał.

Produkcja jednak nie wzięła sobie do serca słów zazdrosnego piosenkarza i przy Kajrze już jesienią będziemy mogli oglądać Rafała Maseraka. Oprócz nich na parkiecie zobaczymy Oliwię Bieniuk czy Izę Małysz.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: JastrząbPost

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: Sławomir