Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zanim się rozstali w branży aż huczało od plotek o romansie Libera! Sylwia zareagowała na doniesienia
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.09.2023 10:42

Zanim się rozstali w branży aż huczało od plotek o romansie Libera! Sylwia zareagowała na doniesienia

Sylwia Grzeszczak, Liber
Sylwia Grzeszczak zareagowała na doniesienia o Liberze, fot. KAPiF

Chyba nikt nie spodziewał się, że związek Sylwii Grzeszczak i Libera dobiegnie końca. Para niedawno poinformowała o rozstaniu po dziewięciu latach małżeństwa. Media już dawno mówiły o kryzysie w ich relacji.

Sylwia Grzeszczak i Liber rozstali się

Gwiazdorski duet zaskoczył swoich obserwatorów w mediach społecznościowych nagłym oświadczeniem. Po wielu latach małżeństwa para postanowiła się rozstać. Internautów zapewniali o wspólnej decyzji i pozostaniu w przyjacielskiej relacji.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało miejsce podczas festiwalu w Sopocie!

Przez wiele lat Sylwia Grzeszczak i Liber omijali prywatne tematy jak ognia. Rozstanie zszokowało jednak wszystkich.

Sylwia Grzeszczak i Liber ROZSTALI SIĘ po 9 latach małżeństwa! Właśnie wydali oświadczenie

Sylwia Grzeszczak i Liber bronili prywatności

Muzyczny duet początkowo łączyły jedynie zawodowe relacje. Wspólnie stworzyli wiele hitów, które do dziś porywają publiczność. Z biegiem czasu zaczęło się rodzić między nimi uczucie, choć publicznie przyznali się do relacji dopiero niedługo przed ślubem.

Sylwia Grzeszczak, Liber (2).jpg
Sylwia Grzeszczak broniła Libera, fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak, Liber.jpg
Sylwia Grzeszczak broniła Libera, fot. KAPiF

Unikanie prywatnych tematów nie uchroniło ich przed plotkami. Gdy media zainteresowały się domysłami o niewierności Libera, Sylwia Grzeszczak nie mogła pozostawić sprawy bez komentarza. W sprawie męża i znanej piosenkarki wypowiedziała się publicznie.

Sylwia Grzeszczak ostro o doniesieniach o niewierności męża

Swego czasu media rozpisywały się na temat bliskich relacji Libera z Natalią Szroeder. Duet zaczął swoją znajomość podobnie jak w przypadku Sylwii Grzeszczak. Wspólnie tworzyli muzyczne hity, jednak w ich przypadku relacja pozostała czysto zawodowa.

Sylwia Grzeszczak, by uciąć wszelkie domysły, udostępniła zdjęcie z partnerem i piosenkarką w mediach społecznościowych.

Te trzy osoby na zdjęciu prywatnie się lubią i szanują, okazuje się, że w tym świecie normalne, ludzkie relacje są całkiem możliwe. Widujemy się na koncertach, współpracujemy i to nie od dziś. Komuś bardzo zależy na tym, by było inaczej.

Wygląda na to, że życie w cieniu show-biznesu nie uchroniło relacji muzycznego duetu. Fani mogą jedynie czuć ulgę, że małżeństwo rozstaje się bez medialnych afer.