Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Żona Pawła Domagały jest aktorką i córką Andrzeja Grabowskiego. "Wsparcie polega na codziennym byciu"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.07.2022 17:48

Żona Pawła Domagały jest aktorką i córką Andrzeja Grabowskiego. "Wsparcie polega na codziennym byciu"

Paweł Domagała
YouTube @Świat Gwiazd

Wiele związków gwiazd rozpada się dość szybko – padają ofiarami wzajemnej presji, zazdrości lub braku czasu na życie rodzinne. Paweł Domagała i Zuzanna tworzą zupełnie inną relację. Od prawie 10 lat tworzą kochające się małżeństwo, doczekali się też dwóch córek. Ojcem kobiety jest Andrzej Grabowski – czy życie ze sławnym ojcem nauczyło ją cierpliwości?

Paweł i Zuzanna pobrali się w 2013 roku. Rok wcześniej na świat przyszła ich córka Hania, zaś w 2018 przywitali na świecie Basię. Aktorka jest córką Andrzeja Grabowskiego i Anny Tomaszewskiej. Jak wygląda codzienność w artystycznej rodzinie? Spytaliśmy o to w wywiadzie, przeprowadzonym przy okazji premiery filmu "Na chwilę, na zawsze".

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska

Para poznała się w Akademii Teatralnej w Warszawie. Od początku przypadli sobie do gustu. Zuzanna lubiła pogodę ducha, optymizm i radosny sposób bycia Pawła. Aktor z kolei żartuje w wywiadach, że statystyki pokazują, że najwięcej związków rodzi się właśnie na studiach aktorskich. Łączy ich nie tylko pasja, ale też podobne poczucie humoru i wartości.

Powodzi im się nie tylko w codziennym życiu, ale i we wspólnej pracy, podczas tworzenia spektakli i teledysków. Zuzanna nie tylko reżyseruje, ale i występuje w klipach muzycznych Pawła. Oboje też pochodzą z artystycznych rodzin, więc od dziecka przyzwyczajeni są do "aktorskiego" trybu życia, pochłaniającego dużo czasu i energii.

W rozmowie ze "Światem Gwiazd" Paweł opowiedział, jak wygląda ich codzienność. Czy wzajemnie wspierają się w swoich sukcesach? Oboje są w końcu zapracowani. Domagała tylko w ostatnim czasie zagrał w kilku projektach: "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Na chwilę, na zawsze" i "W jak morderstwo". Na 2022 zaplanowana jest też premiera jego albumu studyjnego "Narnia".

Tylko u nas: Paweł Domagała o małżeństwie z Zuzanną

Film "Na chwilę, na zawsze" opowiada historię miłosną. W rozmowie z naszą dziennikarką opowiedział, czy miłość pomaga, czy też stwarza problemy w życiu aktorskim. Gwiazdor przyznał, że jest ona ważna w życiu każdego człowieka. W produkcji widać też, że "potrafi być impulsem do zmiany na lepsze" tłumaczy Domagała.

Czy Zuzanna wspiera Pawła? "Bardzo mnie wspiera. Kibicuje mi zawsze, jest na planie z transparentami" żartuje aktor. Po chwili dodaje jednak bardziej serio: "Jak będziesz miała chłopaka albo męża, to zobaczysz, na czym polega codzienne wsparcie" mówi naszej dziennikarce. "Wsparcie polega na codziennym byciu" wyjaśnia.

Warto dodać, że sama Zuzanna ma na koncie mnóstwo sukcesów. Na co dzień pracuje na deskach teatrów: Na Woli i Dramatycznego w Warszawie. Zagrała także w hitowych serialach "Rojst '97" i "Komisarz Alex" oraz filmach "Serce nie sługa" czy "Okna, okna".

Cały wywiad można obejrzeć tutaj:

Zobacz zdjęcia:

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska
Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska, fot. Pawel Wodzynski/East News
Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska
Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska, fot. Piotr Molecki/East News
Paweł Domagała
Paweł Domagała, fot. YouTube @Świat Gwiazd
Zuzanna Grabowska
Zuzanna Grabowska, fot. Natalia Zakrocka, CC BY 4.0 , via Wikimedia Commons

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Dziennikarze TVN w żałobie. Odeszła wspaniała osoba: "Wspierała, często wyręczała"

  2. Wielka radość w rodzinie księżnej Kate. Długo utrzymywano fakt w tajemnicy, teraz gratulacjom nie ma końca

  3. Lider zespołu "Feel" w szpitalu. Gwiazdor miał wypadek, teraz wiadomo, co dalej z jego występami

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].