Swiatgwiazd.pl
Paweł Domagała, wywiad dla "Świata Gwiazd"

YouTube @Świat Gwiazd

Żona Pawła Domagały jest aktorką i córką Andrzeja Grabowskiego. "Wsparcie polega na codziennym byciu"

13 Lipca 2022

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Udostępnij:

Wiele związków gwiazd rozpada się dość szybko – padają ofiarami wzajemnej presji, zazdrości lub braku czasu na życie rodzinne. Paweł Domagała i Zuzanna tworzą zupełnie inną relację. Od prawie 10 lat tworzą kochające się małżeństwo, doczekali się też dwóch córek. Ojcem kobiety jest Andrzej Grabowski – czy życie ze sławnym ojcem nauczyło ją cierpliwości?

Paweł i Zuzanna pobrali się w 2013 roku. Rok wcześniej na świat przyszła ich córka Hania, zaś w 2018 przywitali na świecie Basię. Aktorka jest córką Andrzeja Grabowskiego i Anny Tomaszewskiej. Jak wygląda codzienność w artystycznej rodzinie? Spytaliśmy o to w wywiadzie, przeprowadzonym przy okazji premiery filmu "Na chwilę, na zawsze".

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska

Para poznała się w Akademii Teatralnej w Warszawie. Od początku przypadli sobie do gustu. Zuzanna lubiła pogodę ducha, optymizm i radosny sposób bycia Pawła. Aktor z kolei żartuje w wywiadach, że statystyki pokazują, że najwięcej związków rodzi się właśnie na studiach aktorskich. Łączy ich nie tylko pasja, ale też podobne poczucie humoru i wartości.

Powodzi im się nie tylko w codziennym życiu, ale i we wspólnej pracy, podczas tworzenia spektakli i teledysków. Zuzanna nie tylko reżyseruje, ale i występuje w klipach muzycznych Pawła. Oboje też pochodzą z artystycznych rodzin, więc od dziecka przyzwyczajeni są do "aktorskiego" trybu życia, pochłaniającego dużo czasu i energii.

W rozmowie ze "Światem Gwiazd" Paweł opowiedział, jak wygląda ich codzienność. Czy wzajemnie wspierają się w swoich sukcesach? Oboje są w końcu zapracowani. Domagała tylko w ostatnim czasie zagrał w kilku projektach: "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Na chwilę, na zawsze" i "W jak morderstwo". Na 2022 zaplanowana jest też premiera jego albumu studyjnego "Narnia".

Maffashion i Sebastian Fabijański EA

Maffashion nie radzi sobie po wywiadzie Fabijańskiego? "Niech ktoś zatrzyma wreszcie świat, ja wysiadam"

CZYTAJ DALEJ

Tylko u nas: Paweł Domagała o małżeństwie z Zuzanną

Film "Na chwilę, na zawsze" opowiada historię miłosną. W rozmowie z naszą dziennikarką opowiedział, czy miłość pomaga, czy też stwarza problemy w życiu aktorskim. Gwiazdor przyznał, że jest ona ważna w życiu każdego człowieka. W produkcji widać też, że "potrafi być impulsem do zmiany na lepsze" tłumaczy Domagała.

Czy Zuzanna wspiera Pawła? "Bardzo mnie wspiera. Kibicuje mi zawsze, jest na planie z transparentami" żartuje aktor. Po chwili dodaje jednak bardziej serio: "Jak będziesz miała chłopaka albo męża, to zobaczysz, na czym polega codzienne wsparcie" mówi naszej dziennikarce. "Wsparcie polega na codziennym byciu" wyjaśnia.

Warto dodać, że sama Zuzanna ma na koncie mnóstwo sukcesów. Na co dzień pracuje na deskach teatrów: Na Woli i Dramatycznego w Warszawie. Zagrała także w hitowych serialach "Rojst '97" i "Komisarz Alex" oraz filmach "Serce nie sługa" czy "Okna, okna".

Cały wywiad można obejrzeć tutaj:

Zobacz zdjęcia:

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska, fot. Pawel Wodzynski/East News

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska, fot. Piotr Molecki/East News

Paweł Domagała

Paweł Domagała, fot. YouTube @Świat Gwiazd

Zuzanna Grabowska

Zuzanna Grabowska, fot. Natalia Zakrocka, CC BY 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/4.0>, via Wikimedia Commons

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Dziennikarze TVN w żałobie. Odeszła wspaniała osoba: "Wspierała, często wyręczała"

  2. Wielka radość w rodzinie księżnej Kate. Długo utrzymywano fakt w tajemnicy, teraz gratulacjom nie ma końca

  3. Lider zespołu "Feel" w szpitalu. Gwiazdor miał wypadek, teraz wiadomo, co dalej z jego występami

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Znani aktorzy, którzy mają razem dzieci

Znani aktorzy, którzy mają razem dzieci. Numer 4 to niezłe zaskoczenie

Czy na pewno znacie wszystkie aktorskie pary, które doczekały się dzieci? Te sławy polskiego show-biznesu nie tylko są ze sobą od lat, ale też wychowują wspólnie swoje pociechy. Udało im się pogodzić karierę aktorską z życiem rodzinnym i cieszą się szczęściem do dziś. Wybraliśmy najciekawsze duety.

Zobacz galerię >

Jak dobrze znasz polskie gwiazdy lat 90.?

Pytanie 1 z 6

W 1991 roku światło dzienne ujrzała piosenka "Mydełko Fa". Która wokalistka wykonywała ją wraz z Markiem Kondratem?

Katarzyna DerdaAutor

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Wywiady

Mandaryna o mocnym wpisie syna. "Coraz trudniej żyje się w tym kraju"

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor o programie "Nasz nowy dom"

Wywiady

"Nasz Nowy Dom": Ile trwa remont i czy rodziny muszą płacić za udział? Katarzyna Dowbor zdradziła nam całą prawdę i zdementowała plotki

Czytaj więcej >

Wywiady

Maja Hyży o kreacji na premierze filmu "Miłość jest blisko". "Chcę walczyć ze stereotypami"

Czytaj więcej >

Wywiady

Tylko u nas: Jak gwiazdy wspominają Pawła Królikowskiego?

Czytaj więcej >

Wywiady

KinoGram centrum kultury filmowej i nie tylko

Czytaj więcej >

Wywiady

Tylko u nas: Uczestnik "Mam Talent" opowiedział o kulisach programu

Czytaj więcej >