Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > 18-letnia Roksana Węgiel wyznaje miłość w walentynkową noc: "Kocham Cię najmocniej". [ZDJĘCIA]
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.02.2023 09:16

18-letnia Roksana Węgiel wyznaje miłość w walentynkową noc: "Kocham Cię najmocniej". [ZDJĘCIA]

Roksana Węgiel
fot. KAPiF/instagram.com/roxie_wegiel/

Roksana Węgiel w mediach społecznościowych podzieliła się z internautami serią prywatnych zdjęć z 26-letnim partnerem. Nieudostępniane dotąd kadry pokazują, jak naprawdę wygląda ich relacja.

18-latka w okresie wejścia w dorosłość potwierdziła informacje o rozpoczęciu związku z Kevinem Mglejem. Para poznała się podczas współpracy nad nową płytą wokalistki. Teraz po raz pierwszy wspólnie świętowali Walentynki. W mediach społecznościowych pojawiły się urocze posty z tej okazji.

Roksana Węgiel wyznała miłość partnerowi

Od czasu ujawnienia ich związku w mediach społecznościowych nie brak zdjęć ze wspólnych wyjazdów oraz romantycznych spotkań. Walentynki wymagały jednak od gwiazd szczególnego zaznaczenia relacji.

18-letnia piosenkarka chętnie korzysta z Instagrama, by pozostać w kontakcie z obserwatorami. To właśnie tam postanowiła podzielić się serią zdjęć z ukochanym partnerem. W krótkim wpisie wyznała miłość mężczyźnie, a nawet nazwała go "bratnią duszą".

Kochani, życzę Wam dużo miłości do innych i do samych Siebie. Kocham Cię najmocniej @kevinmglej Dziękuję, że jesteś. Mam nadzieje, że każdy z Was pozna swoją bratnią duszę i doświadczy prawdziwej miłości — podkreślała Roksana Węgiel.

Seria opublikowanych zdjęć przedstawiała parę w zupełnie codziennych sytuacjach. Dzięki temu internauci mogli zauważyć, jak komfortowo czują się we własnym towarzystwie. Pomimo sporej różnicy wieku wydaje się, że rozumieją się bez słów.

Partner Roksany Węgiel postawił na odrobinę poezji

W Walentynki nie mogło zabraknąć również specjalnego postu od ukochanego piosenkarki. Kevin Mglej w mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie ich cieni w romantycznej pozie wraz z fragmentem twórczości Agnieszki Osieckiej.

Romantyczny wiersz opisywał ogromne oddanie partnerce. Post zrobił wrażenie na internautach, a wśród komentarzy nie zabrakło słów Roksany Węgiel. Wybrany fragment zdecydowanie ją rozczulił.

Ahhh piękny wiersz — napisała.

Para spędziła ze sobą zaledwie kilka miesięcy i wiele świąt przeżywa po raz pierwszy jako duet. W Walentynki oboje postawili na drobne gesty, które tylko utwierdzają internautów o łączących ich uczuciach.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Tak mieszka Katarzyna Cichopek, od razu widać, że to mieszkanie przejściowe. Standardy Kurzajewskiego są inne

  2. Z samego rana w Walentynki Dominika Gwit wstawiła poruszające zdjęcie. Taka miłość trafia się rzadko

  3. Najbardziej romantyczny odcinek "Pytania na śniadanie" w historii. Cichopek i Kurzajewski na pierwszym planie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].