Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > 3-letnia córeczka Joanny Krupy za kierownicą. Nagranie oburzyło internautów
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 17.08.2022 20:23

3-letnia córeczka Joanny Krupy za kierownicą. Nagranie oburzyło internautów

Joanna Krupa z dzieckiem EA
fot. Pawel Wodzynski/East News, instagram.com/joannakrupa/

Joanna Krupa obecnie jest dumną mamą 3-letniej dziewczynki o imieniu Asha-Leigh. Ostatnio gwiazda pochwaliła się krótkim nagraniem z dziewczynką w swoich mediach społecznościowych. Wideo doprowadziło do skrajnych reakcji u obserwatorów.

Krupa postanowiła dostarczyć córce trochę rozrywki i pozwoliła jej usiąść za kierownicą wózka golfowego. Chociaż prawdopodobnie wszystko kontrolował tata dziewczynki, to i tak dla wielu decyzja rodziców była nieodpowiedzialna. "Przecież mała może w każdej chwili z tego wypaść" - czytamy.

Joanna Krupa pozwoliła usiąść córce za kierownicą

Asha-Leigh Nunes urodziła się w 2019 roku i jest córką Joanny Krupy oraz jej męża Douglasa. Dziś dziewczynka ma już 3 lata i dorasta na oczach internautów. Joanna Krupa regularnie chwali się zdjęciami oraz filmikami z jej udziałem w sieci i pokazuje, jak wygląda ich rodzinne życie. Tym razem modelka udostępniła wideo, na którym dziewczynka mknie w wózku golfowym.

Asha-Leigh na nagraniu siedzi na kolanach mężczyzny, który prawdopodobnie jest jej tatą. Jednocześnie dziewczynka trzyma za kierownicę i pomaga w prowadzeniu pojazdu. Od razu widać, że przejażdżkę traktuje jak bardzo dobrą zabawę.

- Ladies! Czy nie za szybko? - napisała w opisie Joanna Krupa.

Fanów zdenerwowało nagranie Krupy

Film polubiły tysiące internautów, a setki z nich zostawiły po sobie komentarz. Joanna Krupa mogła się jednak nie spodziewać, że krótkie nagranie z udziałem jej dziecka wzbudzi takie emocje. Ogromnej części osób nie spodobało się, że małe dziecko siada za kierownicą bez żadnego zabezpieczenia. Co więcej, pojazd nie zatrzymał się na znaku STOP.

- Można się zachwycać na różne sposoby, ale to stop i wszyscy wiedzą, co zrobić. - Bardzo nieodpowiedzialne zachowanie rodziców!

- Przecież mała może w każdej chwili z tego wypaść. A gdzie jakiś kask albo zabezpieczenie czy jakieś pasy?

- Nawet nie zwolnił przy znaku STOP! - czytamy.

Myślicie, że Joanna Krupa faktycznie zachowała się nieodpowiedzialnie? Warto zauważyć, że mnóstwo osób nie miało problemu z udostępnionym filmikiem i skupiło się na urodzie dziewczynki.

- Dawno nie widziałam tak ładnej dziewczynki. Przecudowny kolor włosów

- Identyczna jak ty. Jest bardzo urocza — pisali.

Zobacz wideo:

Joanna Krupa EA
fot. Pawel Wodzynski/East News

EN 01503298 0616
fot. Pawel Wodzynski/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Wpadła na scenę po latach i zaliczyła spektakularną wpadkę. TVN pokazał wszystko

  2. Paweł Małaszyński rzadko pokazuje ukochaną żonę. Para poznała się w niezwykłych okolicznościach

  3. Markowska w ogniu krytyki po Sopocie, zniszczyła legendarny utwór. Zareagował nawet Wojciech Mann Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Joanna Krupa