Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > 71-letnia modelka podbija świat mody. Rosa Saito robi ogromne wrażenie idealną sylwetką
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.12.2022 17:35

71-letnia modelka podbija świat mody. Rosa Saito robi ogromne wrażenie idealną sylwetką

Rosa Saito
instagram.com/rosa.saito

Wraz ze zdobyczami ruchu samoakceptacji i ciałopozytywności zmienia się także świat mody. Najlepszym dowodem na to jest kariera Rosa Saito. Modelka ma 71 lat i udowadnia, że karierę w tej branży można zrobić w każdym wieku. A jej posągowa sylwetka wzbudza powszechny podziw.

Czasy, w których na wybiegach mogły pojawiać się tylko i wyłącznie bardzo chude dziewczyny o określonym typie urody na szczęście odchodzą w niepamięć, wraz z całą ich toksycznością oraz brakiem zdrowych wzorców. Teraz piękno może przybierać różne kształty.

Rosa Saito: 71-letnia modelka podbija wybiegi

Świat mody nie jest już tak restrykcyjny, jak był jeszcze dekadę temu. Na wybiegach pojawiają się modelki o różnym typie sylwetki i urody. Zmieniło się też podejście do starości, która nie przekreśla wartości danej jednostki. Widać to choćby na przykładzie Rosy, która uczestniczyła w ostatnich dniach w Eco Fashion Week w Brazylii.

Saito pojawiła się na wybiegu w eleganckim kostiumie kąpielowym, ze zwiewnym szalem na ramionach. Zachwycona publiczność mogła podziwiać jej długie, siwe włosy i wysportowaną, zjawiskową figurę, jakiej mogłyby jej pozazdrościć jej osoby młodsze o kilka dekad.

To nie pierwszy pokaz, w którym Saito bierze udział. 71-latka pokazuje w mediach społecznościowych wszystkie kampanie reklamowe, modowe i sesje zdjęciowe, w jakich bierze udział. To właśnie ona pojawiła się na okładce pierwszego brazylijskiego wydania "Elle Decoration".

Rosa Saito na Eco Fashion Week w Brazylii

Rosa nie zawsze chciała być modelką. Rozpoczęła swoją karierę jako 68-latka. Przekonanie samej siebie, że pomimo swojego wieku może rozwijać karierę w modelingu, zajęło jej rok. Na szczęście w końcu uwierzyła w swoje możliwości.

Zdjęcia z Eco Fashion Week, jakie opublikowała na swoim Instagramie 71-letnia modelka, zrobiły prawdziwą furorę. Internauci zasypali ją pochwalnymi komentarzami w przeróżnych językach. Wszystkie są pełne podziwu i zachwytu.

Przepiękna. Wyglądasz jak prawdziwa ikona mody. – Jesteś piękna, nie mówię z dobroci, ale dlatego, że to prawda, jesteś cudowna. – To jest to! Fantastycznie, że moda otwiera się na dojrzałe kobiety. – Zawsze prezentujesz się fantastycznie. Brawo! – czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Zobacz zdjęcia:

Rosa Saito
Rosa Saito, fot. instagram.com/rosa.saito

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Nie z partnerem, a z dziadkiem pojawiła się na gali Polsatu. Tak uroczych zdjęć Moniki i Leszka Millerów jeszcze nie widzieliśmy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: moda