Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Adrianna Biedrzyńska i jej córka relacjonują koszmar, jaki przeżywają za granicą. Wściekła aktorka: "Nie popuszczę"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.06.2023 20:00

Adrianna Biedrzyńska i jej córka relacjonują koszmar, jaki przeżywają za granicą. Wściekła aktorka: "Nie popuszczę"

Adrianna Biedrzyńska
Adrianna Biedrzyńska po "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF; instagram.com/adrianna_biedrzynska

Adrianna Biedrzyńska wraz z córką postanowiła wybrać się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Internauci mogli obserwować ich rajskie wakacje w Miami. Do kłopotów doszło, gdy panie próbowały wrócić do Polski. Gwiazda zapowiedziała walkę o odszkodowanie. Szok, w jakich warunkach musiała spędzić noc.

Adrianna Biedrzyńska wraz z córką nie mogła wrócić do Polski

Aktorka, korzystając ze zbliżającego się lata, wybrała się wraz z córką na krótkie wakacje do słonecznego Miami. W mediach społecznościowych chętnie dzieliła się kadrami z urokliwych plaż. Niestety finał przygody zakończył się dla pań katastrofą.

Samolot powrotny z powodu złych warunków atmosferycznych został odwołany, a pasażerowie musieli spędzić kolejną dobę w Stanach Zjednoczonych. Adrianna Biedrzyńska relacjonowała "przygodę" w mediach społecznościowych.

Jak przyznała, sam transport do hotelu pojawił się dopiero po 7 godzinach. Później było tylko gorzej.

Nie żyje ostatnia żona Tadeusza Łomnickiego. Maria Bojarska była cenioną krytyczką, miała opinię skandalistki

Warunki w hotelu jak z prawdziwego koszmaru

Po dotarciu do noclegu humor jeszcze bardziej opuścił zmęczoną aktorkę. Według jej relacji pokój, który otrzymała, był pełen grzyba oraz paskudnego zapachu. Co gorsza, gwiazda została pozostawiona sama sobie w kwestii ponownego dotarcia na lotnisko.

Dostaliśmy grzyba w pokojach. Śmierdzące pokoje, ohydne, nieotwierające się okna. Jesteśmy na jakimś zadupiu w Miami Beach, w życiu bym tutaj nie weszła do tego hotelu. Jutro okazuje się, że nie mamy transportu na lotnisko do Miami, a to jest kilkadziesiąt kilometrów i kilkaset dolarów. O 11 mamy opuścić pokoje, a lot o 20 — przekazała załamana Adrianna Biedrzyńska.

Adrianna Biedrzyńska będzie walczyć o swoje

Zmęczenie i emocje spowodowały, że aktorka postanowiła nagrać wideo dla internautów przedstawiające jej sytuację. Nieprzyjemne doświadczenia skłoniły ją do walki o odszkodowanie. Jeszcze w Stanach Zjednoczonych kontaktowała się z prawniczką.

Panie Lot, ja nie popuszczę... Mam nadzieję, że pan Lot odezwie się do nas. W takich warunkach się mieszkać nie da. […] Zrobię aferę, żądam odszkodowania. Ja w takich warunkach nie będę mieszkać. Żądam odszkodowania — zapowiadała Adrianna Biedrzyńska.

Zobacz zdjęcia: