Agustin Egurrola doprowadził Roksanę Węgiel do łez Żródło: VOD TVP/Dance Dance Dance

Agustin Egurrola w"Dance Dance Dance" doprowadził Roksanę Węgiel do łez

20 Marzec 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Debiutujący w "Dance Dance Dance" Agustin Egurrola w pierwszym odcinku nie oszczędzał uczestników i surowym okiem oceniał ich występy. Niemniej wymagający był również dla choreografii solowych, o czym przekonała się Roksana Węgiel. Po ostrych słowach jurora nie wytrzymała i za kulisami zalała się łzami.

  • Pierwszy odcinek "Dance Dance Dance" wzbudził wśród widzów ogrom skrajnych emocji
  • Surowy oceny debiutującego Agustina Egurroli
  • Słowa jurora doprowadziły Roksanę Węgiel do łez
  • Wybór Agustina Egurroli na jurora wywołał wiele kontrowersji

Trudno nie zgodzić się, że Agustin Egurrola w roli jurora czuje się jak ryba w wodzie. Występy uczestników oceniał już m.in. w "You Can Dance" czy "Mam Talent", więc teraz przyszedł czas na kolejne show. Chociaż najczęściej Agustin uchodził za wyrozumiałego i wspierającego jurora z poczuciem humoru, tym razem pokazał nieco inną twarz.

Surowy Agustin Egurrola ocenia występy uczestników

19 lutego na antenie TVP wyemitowano pierwszy odcinek trzeciego sezonu "Dance Dance Dance". O główną nagrodę starają się m.in. Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy z "Pytania na śniadanie", Paweł Bodzianny i Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" czy Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak.

Od pierwszego występu sypały się nie najwyższe noty, a uczestnicy nie kryli zaskoczenia tak surowymi ocenami. Przodownikiem w negatywnych opiniach niewątpliwie był Agustin Egurrola, który choreografię Pawła i Marty ocenił zaledwie na 2.

Po duetach przyszedł czas na występy solowe. Te okazały się pechowe dla Roksany Węgiel, która usłyszała od Agustina Egurroli sporo gorzkich słów. Choreograf podsumował taniec 16-latki jako "nudny" i ocenił, że ta, zamiast tańczyć "człapała".

Wzruszające słowa Wiktora Zborowskiego na pogrzebie Krzysztofa KowalewskiegoWzruszające słowa Wiktora Zborowskiego na pogrzebie Krzysztofa KowalewskiegoCzytaj dalej

Uważam, że duet był dużo lepszy niż solówka. Tam było więcej dynamiki, a ten wykon był nudny i szkolny. Nie było tego kontrastu, wszystko było płaskie i to chodzenie zabiło całą siłę, która była na początku. Ten program to szkoła życia - mówił juror, dodając, że całość ocenia na 4.

Wtrąciła się też Ida Nowakowska, która z nie dowierzaniem wsłuchiwała się w komentarz kolegi po fachu.

Co?! Ty widziałeś to samo co ja? - dopytywała.

Ta opinia była strzelniem jak z bicza - dodała Joanna Jędrzejczyk.

Tymczasem zalana łzami Roksana Węgiel zdążyła już opuścić scenę i za kulisami, wśród innych uczestników, dać upust emocjom. Na Facebooku widzowie okazali się równie bezlitośni, z tą jednak różnicą, że dla samego Agustina.

Ale zjechał Augustin Roxie. Moim zdaniem jego wypowiedź była na poziomie mówienia do tancerza, co tańczy co najmniej dwa lata, a nie na dodatek do 16-latki - czytamy.

Przesadził - podsumowuje jeden z internautów.

Wybór Agustina od samego początku budził ogromne emocje

Przypomnijmy, że jeszcze przed premierą trzeciego sezonu show, negatywnych emocji nie brakowało. Widzom nie spodobała się bowiem nagła zmiana prowadzących oraz jurorów - stacja TVP odsunęła od programu Tomasza Kammela, Tamarę Gonzalez Pereę, Annę Muchę i Roberta Kupisza.

Na ich miejsca wskoczyli: Małgorzata Tomaszewska, Olek Siokra, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola, który jak dotąd dzierżył fotel jurora w "Mam Talent" emitowanym w konkurencyjnej stacji TVP.

Szczególnie ostatnio gwiazdor wzbudził niemałe kontrowersje swoim przejściem do TVP. Sprawę skomentował wówczas sam Jacek Kurski, dziękując choreografowi za chęć współpracy.

Dziękuję, Agustin, że jesteś z nami. Wiem, ile cię to kosztowało, ale nie mówimy o tym. Karawana jedzie dalej - mówił.

Wygląda na to, że tegoroczna edycja "Dance Dance Dance" przyniesie za sobą ogromną dawkę emocji.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Radio Zet, YouTube

Następny artykuł