Swiatgwiazd.pl
logo tvp2

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Anna Karczmarczyk z "Na dobre i na złe" jest w ciąży. Fani gratulują

7 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

2021 rok regularnie zaskakuje nas pod względem informacji o ciążach kolejnych celebrytów. W marcu o swoim stanie błogosławionym poinformowała gwiazda serialu „Na dobre i na złe”, Anna Kaczmarczyk. Od tamtej pory aktorka nie relacjonowała przebiegu ciąży, aż do wczoraj. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia z Grecji, gdzie spędza wakacje i eksponuje swój ciążowy brzuszek.

  • Anna Kaczmarczyk jest w ciąży

  • O swoim stanie błogosławionym poinformowała w marcu br.

  • Opublikowała zdjęcia, na których eksponuje swój ciążowy brzuch

Chociaż Anna Kaczmarczyk nie należy do grona najbardziej rozchwytywanych przez media celebrytek, to nie może narzekać na brak pracy i zainteresowania. To drugie powiększyło się po publikacji wakacyjnych zdjęć.

Anna Kaczmarczyk eksponuje ciążowy brzuch

29-letnia aktorka najlepiej może kojarzyć się fanom z serialu „Na dobre i na złe”, w którym występowała w latach 2013-2018. Jednak nie była to pierwsza produkcja, w której brała udział. Już w 2003 roku pojawiła się na ekranie serialu „Na wspólnej”, gdzie wcieliła się w postać Darii.

Publiczność doskonale pamięta jej kontrowersyjną rolę Alicji w filmie pt. „Galerianki”. Zdaniem wielu fanów film ten stał się dla niej przepustką do dalszej kariery zawodowej. Później mogliśmy ją podziwiać m.in. w filmie „Weekend”, „Pitbull. Nowe porządki”, czy serialu „Ojciec Mateusz”.

Od 7 lipca 2018 roku jest małżonką Pascala Litwina. Para nieczęsto pokazuje się wspólnie na ściankach, czy w mediach społecznościowych, jednak można znaleźć ich wspólne zdjęcia na profilu aktorki. W marcu br. ogłosiła wspaniałą nowinę. Spodziewają się dziecka, a wczoraj dolała oliwy do ognia zmysłowymi zdjęciami.

Andrzej Kosmala i Marian Lichtman sklejka

Andrzej Kosmala skomentował działanie Mariana Lichtmana. "Czy by Pani nerwowo wytrzymała?"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Małżonkowie spędzają wspólne wakacje w Grecji, które widocznie doskonale na nich wpływają. Na jednej z fotografii Anna Kaczmarczyk wyeksponowała swój ciążowy brzuszek, który został wychwalony przez dziesiątki internautów.

- Ania wyglądasz pięknie!!!! Ciąża Ci służy,

- Przepięknie Ci w tym stanie,

- Piękne. Ile ładniejsze zdjęcie przyszłej mamy niż te z wymuskanych sesji - pisali internauci pod zdjęciem aktorki.

Kariera Anny Kaczmarczyk

Obecnie Anna Kaczmarczyk śmiało może powiedzieć, że jest spełnioną zawodowo oraz prywatnie kobietą. Ciąża już wkrótce znajdzie swoje rozwiązanie, a co za tym idzie, może czekać aktorkę pewien zastój zawodowy.

Jeszcze w tym roku mieliśmy przyjemność oglądać artystkę w dwóch serialach. Były to: „Zakochani po uszy”, oraz „Piękni i bezrobotni”. W zasadzie każdego roku od rozpoczęcia przez nią kariery zawodowej występowała w minimum jednej produkcji.

Poza wcześniej wymienionymi oglądaliśmy ją również w: „M jak miłość”, „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „Polityka”, „Fighter”, czy „Hotel 52”, a także wiele innych. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zaskoczy nas czymś wyjątkowym.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >