Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Tylko u nas: Anna Popek szybko znalazła nową pracę! Mówi nam, co będzie robić po zwolnieniu z TVP
Anna Lipska
Anna Lipska 15.03.2024 18:39

Tylko u nas: Anna Popek szybko znalazła nową pracę! Mówi nam, co będzie robić po zwolnieniu z TVP

Anna Popek o zwolnieniu z TVP i nowej pracy
Anna Popek o zwolnieniu z TVP i nowej pracy

Anna Popek 15 marca została zwolniona z TVP po 30 latach. Dla Świata Gwiazd skomentowała tę zmianę i zdradziła, czym się teraz zajmie.

Anna Popek gwiazdą TVP

Anna Popek już od lat 90. uśmiecha się do widzów z ekranów, słychać ją na antenie rozgłośni radiowych. Jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Jakiś czas temu ponownie pojawiła się na kanapach “Pytania na śniadanie”, dołączając do grona gospodarzy śniadaniówki.

Ostatnio jednak trwa rewolucja w mediach publicznych. Mówi się o zwolnieniach, gwiazdy zmieniają stacje, dzieje się naprawdę bardzo dużo. Postanowiliśmy zapytać Annę Popek o to, co planuje po stracie pracy u publicznego nadawcy, co nastąpiło 15 marca.

Dzisiaj, 15 marca 2024 r. po 30 latach nieustannej pracy rozstałam się z Telewizją Polską. […] Czy zrobiłam w życiu wystarczająco dużo, czy wykorzystałam swoją szansę? Starałam się. Nie chciałam tego rozstania, ale trzeba przyjmować fakty takimi, jakie one są. Z pokorą i zrozumieniem – brzmi fragment oświadczenia prezenterki.

To już oficjalne. Anna Popek właśnie straciła pracę! Nie tylko ona. Mamy całą listę Anna Popek w złym stanie zdrowia. To się z nią dzieje po zwolnieniu z TVP. Przykre doniesienia

Anna Popek komentuje stratę pracy w TVP

Świat Gwiazd skontaktował się z Anną Popek, żeby poprosić ja o komentarz ws. zwolnienia z TVP. Co powiedziała? Gwiazda zdradziła, że w jej życiu zawodowym doszło do znaczących zmian:

Zmiany są nieodłączną częścią życia - to zrozumiałe, choć gdy bardzo lubi się swoją pracę, może to być przykre. Ale tylko przejściowo, tak jak przejściowe były kłopoty z zaopatrzeniem w czasach PRL- u – z uśmiechem mówi nam Anna Popek. 

Mało tego, Popek zdradziła nam, jak się czuje po tych wszystkich wydarzeniach i jakie ma dalsze plany. 

Nowa praca Anny Popek. Co robi po TVP?

Popek nie ukrywa, że zmiany bywają trudne, ale ona nauczyła się sobie z nimi radzić. W przeszłości już raz straciła pracę w TVP:

Przeżyłam już utratę pracy, gdy w 2016 roku zwolniono mnie z „Pytania na śniadanie”. To było bardzo trudnych 7 lat, również z powodów osobistych. Gdy w zeszłym tym roku wróciłam do „Pytania” i wydawało się, że wreszcie jest dobrze, to znowu taka niespodzianka od losu. Ale, w życiu wszystko jest po coś. Wierzę, że z każdej zmiany zawsze na końcu wynika coś dobrego. 

Dziennikarka opowiedziała Światu Gwiazd o swoich planach.

Planuję napisanie książki o tym, jak wydobywać się z życiowych turbulencji i jak kobieta z wiekiem może stawać się coraz mocniejsza. Mam kilka planów na przyszłość. Te najbliższe to ukończenie studiów na kierunku MBA. W grudniu zdałam egzamin końcowy, przede mną napisanie 3 prac zaliczeniowych. Jedna z nich dotyczyć będzie Warszawy jako destynacji turystycznej.

Widać, że u Anny Popek nie ma miejsca na nudę. Trzymamy kciuki.

Anna Popek, fot. Kapif
Anna Popek, fot. Kapif
Anna Popek, fot. Kapif
Anna Popek, fot. Kapif
Anna Popek, fot. Kapif
Anna Popek, fot. Kapif
Anna Popek, fot. Kapif
Anna Popek, fot. Kapif
Tagi: Anna Popek