Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Baby shower Zosi Zborowskiej. Sławne koleżanki urządziły jej imprezę tuż przed porodem
Karolina Kurek
Karolina Kurek 14.04.2024 14:06

Baby shower Zosi Zborowskiej. Sławne koleżanki urządziły jej imprezę tuż przed porodem

Zofia Zborowska
fot. KAPiF, Instagram

Zofia Zborowska już niedługo ponownie zostanie mamą. Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych kadrami z baby shower. Na imprezie nie zabrakło sławnych pań. Szczegóły. 

Małżeństwo Zborowskiej i Wrony

Zofia Zborowska to córka aktorów Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. Gdy dorosła również poszła w ślady rodziców i została aktorką. Od 2018 roku jest w związku z siatkarzem, Andrzejem Wroną. Zaiskrzyło między nimi na urodzinach Anny i Roberta Lewandowskich. 

Pisaliśmy ze sobą, ale ja sobie robiłam z niego jaja. On tak fajnie to odbijał i jak tydzień później mnie zaprosił na randkę, to ja myślę, że on był przekonany, że ja go wyśmieję. Potem była druga randka, o godz. 24.00 wyszliśmy z moim psem, a potem były urodziny Anki i Roberta Lewandowskiego. Byliśmy tam jako single, osobno. Byłam ciekawa, jak się będzie zachowywał. I tam się pierwszy raz pocałowaliśmy - wyznała Izabeli Janachowskiej.

Rok później wzięli ślub. Aktorka tak mówiła o związku z mężem w mediach:

Przede wszystkim jest to dobry, fajny związek. Nie chcę, żeby to brzmiało słodko i lukrowato. Zdarza się nam kłócić i mamy swoje problemy. Kiedy poznałam Andrzeja, zadzwoniłam do mojego taty i powiedziałam: "Chcę ci tylko powiedzieć, że poznałam właśnie mojego przyszłego męża i ojca moich dzieci.

"Co Maja, trzecie?". Zborowska nagrała gładzącą się po brzuszku Bohosiewicz. Jej reakcja to hit Zofia Zborowska z talią osy na nagraniu sprzed lat. Fanka zarzuca retusz. "To jest przerobione?"

Zosia Zborowska spełnia się jako matka

W krótkim czasie po zawarciu związku małżeńskiego Zborowska i Wrona potwierdzili, iż niedługo zostaną rodzicami. W lipcu 2021 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córkę Nadzieję. Aktorka wyznała, że imię, które nadali córce jest dla niej bardzo ważne. 

Nadzieja, tak miała na imię moja Babcia…Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej Mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę. @hannaneves za każdym razem jak rodziła swoje córeczki, to przypominała mi, że ona nie nazwała swoich córek Nadzia, bo ja sobie to zaklepałam jako małolata, wiec jeśli będę miała kiedyś córkę to MUSZĘ JĄ TAK NAZWAĆ bo inaczej się na mnie wkurzy. Szczerze? Byłam pewna, że będziemy mieli chłopca, ale w sumie ja też miałam być Tadkiem po dziadku Tadku - mężu Babci Nadzi W każdym razie na szczęście @w_kracze przystał na tę propozycje imienia - napisała w mediach społecznościowych.

Pod koniec zeszłego roku Zosia i jej mąż przekazali radosne wieści, że ponownie spodziewają się dziecka. Już niedługo urodzi się ich druga córeczka.

Baby shower Zosi Zborowskiej

Zosia Zborowska już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. W związku z tym w sobotę 13 kwietnia bawiła się na swoim baby shower. Na imprezie towarzyszyło jej wiele przyjaciółek. Wśród nich pojawiły się m.in. Ciocia Liestyle, Maja Bohosiewicz czy Aleksandra Żebrowska. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć tematycznych dekoracji oraz przeróżnych słodkości z motywem przewodnim wydarzenia. 

Aktorka na tą okazję wybrała długą ciemną kreację, która podkreśliła ciążowy brzuszek. Do tego dobrała koszulę w niebieskim kolorze i zakręciła włosy. W efekcie końcowym prezentowała się fantastycznie. W komentarzach posypały się komplementy dla przyszłej mamy:

  • Pięknie wyglądasz
  • Zośka ! Jakaś Ty piękna !
  • Wyglądasz obłędnie; Ciąża ci służy
  • Wyglądasz olśniewająco.

A jak wam podoba się look Zborowskiej na baby shower?

Zofia Zborowska, fot. Instagram
Zofia Zborowska, fot. Instagram
Zofia Zborowska, fot. Instagram
Zofia Zborowska, fot. Instagram
Zofia Zborowska, fot. KAPiF
Zofia Zborowska, fot. KAPiF
Zofia Zborowska, fot. KAPiF
Zofia Zborowska, fot. KAPiF
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona, fot. KAPiF
Zofia Zborowska  i Andrzej Wrona, fot. KAPiF
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona, fot. KAPiF
Zofia Zborowska  i Andrzej Wrona, fot. KAPiF