Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Blanka Lipińska wyszła ze sklepu cała w nerwach! Z matki z dzieckiem zrobiła potwora: "Prze***ane"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.11.2023 15:23

Blanka Lipińska wyszła ze sklepu cała w nerwach! Z matki z dzieckiem zrobiła potwora: "Prze***ane"

Blanka Lipińska, fot. KAPiF
Blanka Lipińska, fot. KAPiF

Blanka Lipińska nieoczekiwanie postanowiła zabrać głos w sprawie macierzyństwa i włożyła kij w mrowisko. Na jej profilu rozpętała się istna burza, a w dyskusji chętnie wzięła udział sama pisarka.

Blanka Lipińska o "sfrustrowanych matkach"

Blanka Lipińska zasłynęła jako autorka niezwykle poczytnych książek z cyklu “365 dni”, które doczekały się nawet zrealizowanych przez Netflix ekranizacji. Pisarka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często zabiera głos w nie zawsze łatwych tematach.

Gwiazda nie ukrywa, że nie zamierza mieć dzieci, ponieważ nie czuje potrzeby bycia matką. Twierdzi jednak, że częstokroć spotyka na swej drodze osoby, które usprawiedliwiają swoimi obowiązkami wobec pociech swój gniew i brak kultury.

Ja rozumiem, że matki małych dzieci są sfrustrowane, rozumiem, że jest wam ciężko, ja wszystko rozumiem. Nie jestem matką i wydaje mi się, że same zdecydowałyście się na to, żeby mieć to dziecko - orzekła Blanka Lipińska, co wywołało niemałe zamieszane na jej profilu w mediach społecznościowych..

Po tym stwierdzeniu wybuchła istna burza w sieci, a kobiety weszły z Blanką w polemikę. Blanka dodała w nagraniu, które trafiło do sieci, że rozumie kobiety będące w ciąży, ale zachowanie matek z małymi dziećmi, wywołuje w niej mieszane uczucia. 

To są hormony, złe samopoczucie, to jest noszenie w środku w sobie innego człowieka. To muszą być naprawdę ciężary. Ale jak już ten człowiek wyskoczył, już jakiś czas ma ten człowiek, to ta twoja frustracja to jest tylko nieumiejętność radzenia sobie z własnym gniewem.

Blanka Lipińska demaskuje Natalię Janoszek?! Jej wypowiedź skomentowała krótko i dosadnie, to dlatego nie ma jej w filmie Blanka Lipińska chciałaby dokonać apostazji. Ma tylko jeden warunek

Matki wchodzą w dyskusję z Blanką Lipińską

W przekonaniu Blanki Lipińskiej, złe zachowanie matek, np. w kolejkach do kas, nie wynika z burzy hormonów, czy złego samopoczucia, lecz braku umiejętności radzenia sobie z własnymi emocjami.

Ale czy to jest moja wina, naprawdę, że ty masz to dziecko? Nie musisz swojego złego humoru wyładowywać na mnie ani na nikim innym – przekonuje znana autorka.

Nietrudno było się domyślić, że po przypływie szczerości pisarkę czeka odzew kobiet, które poczują się adresatkami jej komunikatów. Odzew nie zawsze pozytywny, o czym przekonała się sama zainteresowana.

Blanka Lipińska dyskutuje z matkami

Blanka Lipińska otrzymała wiele wiadomości prywatnych, z których część zdecydowała się opublikować na swoim Instagramie. Uderzyła ją zwłaszcza jedna z nich, której nadawczyni stwierdziła, że macierzyństwo jest “prze***ane”.

Blanka, bycie matką jest tak prze***ane, że sobie sprawy nie zdajesz. I *uj z tą matką, która była nieuprzejma. Ja też kiedyś kiedy byłam singielką oceniałam matki, a tak naprawdę nic nie wiedziałam – napisała internautka do pisarki.

Gwiazda zdecydowała się publicznie odpisać na wiadomość. Stwierdziła, że wielokrotnie kobiety decydują się na dziecko, by “zaspokoić społeczeństwo”. W jej przekonaniu taka decyzja powinna być podejmowana przede wszystkim w oparciu o swoje potrzeby.

Po pierwsze, ja nie jestem singielką. Po drugie, ja nikogo nie oceniam. Ja tylko powiedziałam, że nie mam ochoty, by się ktoś wyładowywał na obcych ludziach “bo ma dziecko”. Po trzecie - “bycie matką jest prze***ane” - zachęcające stwierdzenie. A zaraz po nim nasuwa mi się pytanie - to po jaką cholerę ci to było? – zastanawiała się Blanka Lipińska.

Blanka Lipińska - post na Instagramie
Blanka Lipińska weszła w dyskusję z oburzonymi internautkami, fot. instagram.com/blanka_lipinska
Blanka Lipińska
Blanka Lipińska, fot. KAPiF
Blanka Lipińska
Blanka Lipińska, fot. KAPiF
Blanka Lipińska
Blanka Lipińska, fot. KAPiF