Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska to polska autorka książek i celebrytka.

Blanka Lipińska o Szymonie Hołowni
12.12.2023 14:21 Blanka Lipińska włączyła relację z Sejmu i szybko wyrobiła sobie zdanie o Szymonie Hołowni. "To trochę jak z moimi książkami"

Blanka Lipińska udzieliła wywiadu Światu Gwiazd, w którym powiedziała, co myśli na temat Szymona Hołowni w roli marszałka. Gwiazda zdobyła się na szczerość, zwłaszcza po tym, jak kilka godzin wcześniej obejrzała relację z Sejmu.

Blanka Lipińska, fot. KAPiF
24.11.2023 15:23 Blanka Lipińska wyszła ze sklepu cała w nerwach! Z matki z dzieckiem zrobiła potwora: "Prze***ane"

Blanka Lipińska nieoczekiwanie postanowiła zabrać głos w sprawie macierzyństwa i włożyła kij w mrowisko. Na jej profilu rozpętała się istna burza, a w dyskusji chętnie wzięła udział sama pisarka.

Matthew Perry, Blanka Lipińska
30.10.2023 08:10 Cały świat żegna Chandlera z "Przyjaciół", ale nie Blanka Lipińska. Wystarczyło jedno zdanie. "Jak można tak napisać?"

Blanka Lipińska postanowiła zabrać głos w sprawie nieoczekiwanej śmierci Matthew Perry'ego, który zmarł w sobotę w swoim domu w Los Angeles. Jego odejście wzbudziło ogromny żal wśród milionów fanów na całym świecie, ale nie w autorce “365 dni”.

Blanka Lipińska
15.10.2023 14:57 Gdy Blanka Lipińska zobaczyła, co dzieje się w komisji wyborczej, nie wytrzymała. Teraz grzmi: "To są jakieś jaja!"

Blanka Lipińska tak jak miliony Polaków poświęciła niedzielny poranek na wybranie się do lokali wyborczych. W przypadku pisarki wizyta nie była połączona z poczuciem obywatelskiej dumy. To, co zobaczyła na miejscu, przyprawiło ją o ciarki. "Głupota organizacyjna nie mieści się w głowie".

Blanka Lipińska
25.04.2023 15:39 Blanka Lipińska w szpitalu, lekarze musieli operować. Co się stało?

Blanka Lipińska po nieobecności w mediach społecznościowych odezwała się do zmartwionych internautów. W relacji udostępniła zdjęcie ze szpitala. Autorka głośnej serii przeszła operację.Trylogia "365 dni" przyniosła jej międzynarodową popularność oraz masę obserwatorów na Instagramie. To tam regularnie komunikuje się z fanami, nawet w przypadku smutnych wiadomości z życia prywatnego. Teraz powiadomiła o wizycie w szpitalu.

Blanka Lipińska
31.01.2023 19:10 Blanka Lipińska chciałaby dokonać apostazji. Ma tylko jeden warunek

Coraz więcej znanych gwiazd głośno mówi o apostazji. Tym razem głos w sprawie zabrała pisarka Blanka Lipińska, która wyjawiła, że nie jest związana z kościołem. Ponadto zdobyła się na wyznanie, dotyczące jej pochówku.Blanka zyskała ogólnoświatową sławę dzięki wydaniu trylogii erotycznej. Sama tematyka powieści ma niewiele wspólnego z kościołem, podobnie, jak i sama autorka. Lipińska ma jeden warunek, który musi być spełniony, by dokonała apostazji.

Blanka Lipińska
26.12.2022 22:34 Blanka Lipińska o prawdziwej przyczynie pożaru domu. "W internecie krąży wiele teorii"

Blanka Lipińska jakiś czas temu kupiła dom w lesie pod Warszawą. Autorka "365 dni" od dawna chwaliła się jego renowacją. Niestety, tuż przed świętami nieruchomość niespodziewanie spłonęła. Teraz pisarka dementuje różne mroczne plotki, które dotyczą przyczyn pożaru.Po tym, jak Lipińska ogłosiła w mediach społecznościowych, że jej wymarzone gniazdko w środku lasu stanęło w ogniu, internet zalała fala mniej lub bardziej sensacyjnych spekulacji. Szczególnie niektóre z nich są niepokojące.

Blanka Lipińska
22.12.2022 12:54 Wymarzony dom Blanki Lipińskiej spłonął. "Jest to dla mnie trudny czas przedświąteczny"

Blanka Lipińska przekazała informację o tragedii zaledwie kilka dni przed świętami. Jej ukochany domek w leśnym zaułku został kompletnie strawiony przez ogień. To dla niej ogromny cios.Pisarka włożyła wiele pracy w wykończenie drewnianego domu, który miał być jej azylem od wielkiego miasta i szumu show-biznesu. Niestety z dnia na dzień jej marzenia obróciły się w popiół.

Blanka Lipińska
16.12.2022 15:56 Blanka Lipińska kilka lat temu miała operację piersi, konsekwencje zaczęła odczuwać dopiero teraz. "Zrobiłam USG"

Blanka Lipińska niedawno zaczęła odczuwać nagłe bóle, które nie dawały jej spokoju. Po wstępnych badaniach postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Obecnie chodzi na regularne spotkania z fizjoterapeutą i przestrzega kobiety.Autorka serii "365 dni" z chęcią komunikuje się z internautami przy pomocy mediów społecznościowych. Pokazuje im swoje prywatne życie, często polecając produkty kosmetyczne, a także otwarcie mówi o zabiegach upiększających. Ostatnio opowiedziała o nieprzyjemnych konsekwencjach jednego z nich.

Blanka Lipińska EA
03.05.2022 20:37 "365 dni: Ten dzień". Krytycy miażdżą najnowszą produkcję Bianki Lipińskiej

Film "365 dni: Ten dzień", adaptacja drugiej części cyklu powieściowego Blanki Lipińskiej, do której ta współtworzyła też scenariusz, miał premierę 27 kwietnia. Upłynęło zatem wystarczająco dużo czasu, by produkcja zebrała pierwsze recenzje krytyków. Niestety, film do tej pory nie otrzymał ani jednej pozytywnej opinii.Rotten Tomatoes, branżowa platforma, zrzeszająca krytyków z całego świata, zawsze jest ważnym punktem odniesienia międzynarodowego odbioru każdej filmowej czy serialowej produkcji. Do tej pory dzieło Lipińskiej zdobyło dokładnie 0% - zero procent pozytywnych komentarzy.

Lipińska
25.10.2021 02:00 Blanka Lipińska miała wypadek. „Mogłam naprawdę stracić życie"

Blanka Lipińska zyskała sławę i pieniądze dzięki napisaniu serii książek erotycznych pod wspólnym tytułem 365 dni. Dziś chętnie korzysta ze środków, które zdobyła dzięki sukcesowi swojej serii, często jeżdżąc na wakacje. Jak się okazuje, na jednym z takich wyjazdów mogła wręcz zginąć!Poinformowała o tym sama pisarka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Na Instagramie opowiedziała fanom o swoim wypadku i odniesionej kontuzji.

Blanka Lipińska
03.10.2021 02:00 Blanka Lipińska potwierdziła ukrywany związek byłego partnera. "Pewnie, że wiedziałam"

Media obiegła niedawno nieoficjalna informacja o związku modelki Sandry Kubickiej oraz jednego z jurorów kultowego "The Voice of Poland" – Aleksandra Milwiwa-Barona. Mimo że para nie odniosła się do doniesień (Sandra zakomunikowała jedynie w mediach społecznościowych, że nie jest już singielką), prawda wyszła na jaw dzięki Blance Lipińskiej, autorce "365 dni", prywatnie zaś – byłej partnerce muzyka.

Blanka Lipińska
27.09.2021 02:00 Blanka Lipińska dokonała coming outu. Wydała specjalne oświadczenie

Blanka Lipińska niespodziewanie opowiedziała o swojej orientacji. Wszystko wyznała podczas sesji pytań i odpowiedzi z widzami.Blanka Lipińska wyznała przed fanami jakiej jest orientacji. Po raz pierwszy dokonała publicznego coming outu.