Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Była żona Krzysztofa Ibisza pokazała syna. Internauci są zachwyceni
Weronika Wasiak
Weronika Wasiak 14.12.2021 01:00

Była żona Krzysztofa Ibisza pokazała syna. Internauci są zachwyceni

Krzysztof Ibisz
Pawel Wodzynski/East News

Krzysztof Ibisz ma powody do radości. Wszystko wskazuje na to, że spełni się jego największe marzenie. Chodzi o najstarszego syna. Prezenter od lat żył nadzieją, że w końcu się uda.

Owocem dwóch poprzednich małżeństw Ibisza jest dwóch synów. Gwiazdor od zawsze marzył, że ci pójdą w jego ślady i zaistnieją w rodzimym show-biznesie. Wiele wskazuje na to, że najstarszy syn niebawem spełni marzenie ojca.

Syn Krzysztofa Ibisza idzie w jego ślady?

Zupełnie niedawno Krzysztof Ibisz wziął ślub po raz trzeci. Wciąż jednak pozostaje w dobrych relacjach z byłymi żonami, przede wszystkim ze względu na synów. Z pierwszą, Anną Zejdler, prezenter doczekał się syna Maksymiliana, z kolei z drugą wybranką, Anną Nowak - syna Vincenta.

W ostatnim czasie dość głośno zrobiło się o pierworodnym gwiazdora. Maksymilian w tym roku skończył 22 lata, z kolei w 2019 roku rozpoczął naukę w szkole teatralnej. Dla Krzysztofa Ibisza był to ogromny powód do radości. Od zawsze marzył bowiem, że synowie pójdą w jego aktorskie ślady.

- Myślę, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Chociaż byśmy mówili, że to trudny i niewdzięczny zawód, to oni będą wykonywać zawód aktorski - mówił swego czasu.

Wygląda na to, że nie tylko sławny ojciec zwiększa Maksowi szansę na zaistnienie w telewizji. Ostatnio mama podzieliła się w sieci jego zdjęciem, a w komentarzach aż zawrzało. Wielu internautów porównało bowiem 22-latka do wschodzącej gwiazdy Hollywood - Timothée Chalameta.

- Przysięgam, myślałam, że to Timothée Chalamet! - Boszz jaki piękny! Myślałam, że to Timothée Chalamet - Timothée Chalamet! - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Niebywałe, wzruszony Mikołaj Roznerski właśnie przekazał radosną nowinę. Fani oszaleli 2. Wypadek na Ranczu Laszki. Fani wstrzymali oddech, co się stało? 3. Do sieci wpadły zdjęcia Zosi z "Rodzinki.pl", po jej włosach nie ma śladu

źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: