Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Victoria Beckham dała Davidowi powód do rozwodu! Po ćwierć wieku od ślubu jej tajemnica wyszła na jaw
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 20.12.2023 14:37

Victoria Beckham dała Davidowi powód do rozwodu! Po ćwierć wieku od ślubu jej tajemnica wyszła na jaw

Victoria i David Beckhamowie, fot. EastNews
Victoria i David Beckhamowie, fot. EastNews

Co Victoria Beckham ukrywa przed mężem od ponad 25 lat? Gwiazda zdradziła swój sekret. Twierdzi, że mógłby być powodem do rozwodu.

Kiedy Victoria Adams i David Beckham wzięli ślub?

Ślub Beckhamów był jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich końcówki XX wieku. Para pobrała się w 1999 roku, a zdjęcia z ceremonii pokazała prasa na całym świecie. Nic dziwnego, w końcu miłość aż po grób ślubowali sobie wokalistka będącego wówczas na topie girlsbandu Spice Girls i flagowy piłkarz Anglii.

Przez lata para musiała stawić czoła kilku kryzysom. Do dziś nie wiadomo, które były prawdą, a które wymyśloną przez media fikcją. Plotkowało się o romansach, zdradach, utrzymywaniu relacji na odległość. 

Małżeństwo doczekało się czworga dzieci. Brooklyna, Romeo, Cruza i Harper. Ich profile w social mediach pękają w szach od romantycznych zdjęć i relacji ze wspólnych wyjść czy z domowego zacisza.

Teraz Victoria zdobyła się na przełomowe wyznanie.

Była kochanka Beckhama wraca po latach jak koszmar. To potężny cios dla Victorii David Beckham przez lata ukrywał, z czym się zmaga. Cierpiała cała jego rodzina

Wywiad z Victorią Beckham dla "Allure"

Beckham udzieliła wywiadu magazynowi “Allure”, któremu zwierzyła się z tajemnicy, jaką ma przed Davidem od początku ich znajomości. Przyznała wprost, że gdyby tylko ją poznał, mógłby złożyć do sądu wniosek o rozwód. Dotyczy on… jej wyglądu.

Co takiego Victoria ukrywa przed Davidem? Czego dokładnie wstydzi się mu pokazać? Wydawać mogłoby się, że spędzając razem niemal każdy dzień od trzech dekad, para nie może mieć przed sobą tajemnic. Ku zaskoczeniu okazuje się, że jednak jest to możliwe.

Victoria Beckham o wyglądzie i rozwodzie z Davidem

Victoria zwierzyła się, że ma obsesję na punkcie perfekcyjnej twarzy. Jej cera musi być gładka, sprężysta i rozświetlona. Szczególną uwagę przykłada do brwi. 

Mam obsesję na ich punkcie – powiedziała w najnowszym wywiadzie.

David nigdy nie widział żony bez idealnie zrobionych brwi:

Wiesz, David nigdy nie widział mnie bez idealnie zrobionych brwi. Szczerze mówić, mógłby się rozwieść, gdyby to zrobił – zamknęła temat.

Jak schudła Victoria Beckham?
Brwi Victorii Beckham, fot. Instagram

Przy okazji Posh Spice dodała, że nie poddała się operacjom plastycznym, które przypisywały jej tabloidy:

Ludzie też mówili, że miałam operację nosa. Nigdy nie miałam operacji nosa, zawsze miałam taki nos.

Gwiazda wróciła wspomnieniami do czasów szkolnych, gdy była gnębiona przez rówieśników z racji wyglądu. Sama nie chciałaby, aby jej dzieci stosowały podobne praktyki wobec innych:

Nigdy, przenigdy nie pozwoliłabym, żeby moje dzieci traktowały kogoś w okrutny sposób… Moje dzieci są naprawdę bardzo miłe. To jest najważniejsze, prawda? 

Przy okazji dodała, jakie zasady wpaja swoim pociechom od pierwszych dni życia:

Pracuj ciężko. Bądź miły. Bądź miły. Nawiązanie kontaktu wzrokowego jest ważne. Bądź grzeczny, podaj rękę i tego typu rzeczy.

Spodziewaliście się takich zwierzeń?

David Beckham EA.jpg
Victoria i David Beckhamowie, fot. EastNews
David Beckham.jpg
David Beckham, fot. EastNews
David Beckham.jpg
Victoria i David Beckhamowie, fot. EastNews
David Beckham.jpg
Victoria i David Beckhamowie z rodziną, fot. EastNews