Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dagmara Kaźmierska o 50. urodzinach. Szykuje imprezę na bogato. Zdradziła nam szczegóły
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.04.2024 10:21

Dagmara Kaźmierska o 50. urodzinach. Szykuje imprezę na bogato. Zdradziła nam szczegóły

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska została jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu "Taniec z Gwiazdami" z uwagi na ogromne wsparcie widzów. Niedawno celebrytka świętowała 49. urodziny. Wyznała nam, jak się czuje w tym wieku i co planuje na okrągłą rocznicę. Będzie po królewsku?

Dagmara Kaźmierska zaskakuje w "Tańcu z Gwiazdami"

Udział "królowej życia" od samego początku wzbudzał emocje. Propozycję przyjęła mimo kłopotów zdrowotnych, a partnerowanie Marcina Hakiela tylko rozgrzało widzów. Szybko okazało się, że ograniczenia celebrytki są widoczne na parkiecie.

Choreografie nie przypadają do gustu jurorom, którzy do tej pory najgorzej oceniają tylko ten duet. Mimo to Dagmara Kaźmierska awansuje z odcinka na odcinek dzięki wsparciu widzów. Sytuacja skomplikowała się już w dwa tygodnie temu, kiedy to z parkietem zamiast celebrytki pożegnał się Aleks Mackiewicz. 

Podobnie było w minioną niedzielę, kiedy wyeliminowano Krzysztofa Szczepaniaka. Warto wspomnieć, że panowie do tej pory prezentowali wysoki poziom na parkiecie, a ich układy średnio zdobywały ponad 30 punktów. Dla porównania ostatni występ Dagmary Kaźmierskiej zakończył się 7 punktami.

Internauci zaczęli coraz częściej wyrażać swoje niezadowolenie z przebiegu werdyktu. Jak sytuacja wpływa na uczestniczkę "Tańca z Gwiazdami"? Niedawno miała okazję do świętowania. 

Odpadli z "Tańca z gwiazdami". Zagłosują na Dagmarę? Padła jasna deklaracja, a po niej wyjaśnienie Dagmara Kaźmierska miała wypadek. Przeżyła dramat na parkiecie. Ból był nie do zniesienia

Dagmara Kaźmierska obchodziła 49. urodziny. Jak się czuje?

Dagmara Kaźmierska z dystansem podchodzi do swojego udziału w programie Polsatu. Wydaje się, że ma pełną świadomość tego, że jej umiejętności taneczne nie są na tym samym poziomie co pozostałych uczestników. Mimo to pozostaje pełna uśmiechu, a nawet potrafi odgryźć się jurorom.

Po ostatnim występie mieliśmy okazję porozmawiać z Dagmarą Kaźmierską. 7. odcinek "Tańca z Gwiazdami" był wyjątkowy, ponieważ celebrytka po raz pierwszy stanęła na parkiecie jako 49-latka. Kolejne urodziny coś zmieniły w jej zachowaniu?

Urodziny piękna sprawa! 49 lat, za rok pięć dych, a ja dalej w głowie piętnastka i to jest sztuka - przyznała w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Dagmara Kaźmierska nie mogła całkowicie oddać się świętowaniu z uwagi na treningi do "Tańca z Gwiazdami". Jak jednak planuje spędzić 50. urodziny? Lista gości zaczyna się wydłużać!

Dagmara Kaźmierska o okrągłych urodzinach. To będzie impreza godna "królowej"?

W tym roku "królowa życia" nie miała okazji wyprawić hucznych urodzin ze względu na obowiązki związane z udziałem w "Tańcu z Gwiazdami". W najbliższą niedzielę stanie na parkiecie z synem. Widzowie już nie mogą się doczekać tego połączenia.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by Dagmara Kaźmierska urządziła wystawną imprezę z okazji 50. urodzin. W rozmowie ze Światem Gwiazd przyznała, że z pewnością będzie to kosztowna zabawa.

Będzie kosztowna, bo dużo ludzi się pisze - wyznała nam.

Na jej słowa od razu zareagował Marcin Hakiel. Wygląda na to, że tancerz chętnie będzie kontynuował znajomość po zakończeniu wspólnej przygody w "Tańcu z Gwiazdami".

Ja już się wpraszam! - zapowiedział.

Całą rozmowę z Dagmarą Kaźmierską i Marcinem Hakielem zobaczysz poniżej:

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska szykuje huczną 50-tkę?, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska szykuje huczną 50-tkę?, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska szykuje huczną 50-tkę?, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska szykuje huczną 50-tkę?, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska szykuje huczną 50-tkę?, fot. KAPiF