Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dawid Kwiatkowski wykrzyczał to ze sceny w Sopocie i wskazał na tłum
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 25.05.2024 12:25

Dawid Kwiatkowski wykrzyczał to ze sceny w Sopocie i wskazał na tłum

Dawid Kwiatkowski na Polsat Hit Festiwal
fot. YouTube

W pierwszym dniu Polsat Hit Festiwal 2024 wystąpiło wiele gwiazd. Wśród nich znalazł się Dawid Kwiatkowski. Zaskakujące, co powiedział do publiczności. 

Polsat Super Hit Festiwal 2024

Polsat Hit Festiwal 2024 rozpoczął się uroczystym jubileuszem zespołu Golec uOrkiestra, który istnieje na scenie muzycznej od 25 lat. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, zespół zaprosił wielu wyjątkowych gości, wśród których znaleźli się m.in. Kuba Badach, Kamil Bednarek, Piotr Cugowski, Enej, Gromee oraz Kayah. 

Następnie odbył się koncert największych przebojów radiowych, w którym wzięli udział artyści, takie jak: Margaret, Roksana Węgiel, Dawid Kwiatkowski, Doda, Smolasty oraz Oskar Cyms. Ostatnim, wzruszającym momentem festiwalu był jubileuszowy koncert z okazji 30-lecia kariery muzycznej Andrzeja Piasecznego, który wywołał ogromne emocje i łzy wzruszenia, których artysta nie był w stanie ukryć.

Dużo emocji wzbudził występ Dawida Kwiatkowskiego, jak prezentował się artysta?

"Ale mega". Zaskakująca sesja zdjęciowa u Kwiatkowskiego. Brzuszek na pierwszym planie, a fani w euforii To związek na zawsze i bezwarunkowa miłość! Dawid Kwiatkowski pokazał obrączki

Jak wyglądał Dawid Kwiatkowski na Polsat Hit Festiwal 2024?

Dawid Kwiatkowski doskonale wie, jak zadbać o swój wygląd i wyglądać świetnie. Podczas występu w Sopocie zaprezentował się w idealnie dopasowanym brązowym garniturze z modną dwurzędową marynarką, posiadającą szerokie klapy. 

Stylowym dodatkiem był elegancko zawiązany apaszka na szyi. Do tego dobrał pasujące kolorystycznie okulary przeciwsłoneczne oraz sportowe buty. Całość prezentowała się wyjątkowo harmonijnie i stylowo.

Jak poradził sobie na scenie Dawid Kwiatkowski?

Sopot 2024: występ Dawida Kwiatkowskiego

Podczas inauguracji Polsat Hit Festiwalu odbył się koncert zatytułowany "Radiowy Przebój Roku". Na scenie wystąpili wykonawcy, których utwory zyskały szczególne uznanie wśród słuchaczy radia. Jednym z tych artystów był Dawid Kwiatkowski.

Jest moja kochana sopocka publiczność. Kochani zabieram was w podróż do Paryża. Na mój koszt - zapowiedział swój przebój Dawid.  

Następnie, na scenie rozbrzmiała piosenka "Café de Paris" Dawida Kwiatkowskiego, która na długo zapadła w pamięć publiczności. 

Po jego występie, na scenę wkroczyła Margaret, a następnie Oskar Cyms, który wykonał utwór "Niech mówią" oraz zaprezentował swój debiutancki singiel "Cały czas". Po Oskarze, na sopockiej scenie błyszczały młode wokalistki: Roksana Węgiel i Natalia Zastępa. 

Koncert zakończył się występem Danzela, który w krótkim filmie przypomniał swoją muzyczną historię. Na koniec swego występu artysta został uhonorowany statuetką za utwór "Pump it Up".

Dawid Kwiatkowski na Polsat Hit Festiwal, fot. YouTube
Dawid Kwiatkowski na Polsat Hit Festiwal, fot. YouTube
Dawid Kwiatkowski na Polsat Hit Festiwal, fot. YouTube
Dawid Kwiatkowski na Polsat Hit Festiwal, fot. YouTube