Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To związek na zawsze i bezwarunkowa miłość! Dawid Kwiatkowski pokazał obrączki
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.02.2024 17:02

To związek na zawsze i bezwarunkowa miłość! Dawid Kwiatkowski pokazał obrączki

Dawid Kwiatkowski, fot. KAPiF
Dawid Kwiatkowski, fot. KAPiF

W końcu nadszedł ten moment, fani oszaleli z radości. Dawid Kwiatkowski opublikował w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym zobaczyć możemy obrączki - symbol oddania i wierności.

Dawid Kwiatkowski powraca do "The Voice"?

Dawid Kwiatkowski jest bez wątpienia jednym z najbardziej cenionych piosenkarzy młodego pokolenia. 28-letni artysta ma na swoim koncie osiem albumów, a każdy z nich okazał się sprzedażowym hitem.

Oprócz tego, od 2018 r. jego fani mogli podziwiać go w roli jurora w programie “The Voice Kids”. I choć w ubiegłym roku gwiazdor ogłosił, że zamierza zakończyć swoją przygodę z show, niedawno pochwalił się, że TVP zaproponowała mu objęcie funkcji trenera w podstawowej wersji “The Voice”.

Dostałem taką propozycję ze 2-3 tygodnie temu. Nie wiem, jak będzie - dałem zielone światło na zasadzie: "OK, rozmawiajmy, ale nie mówię tak". Tak mi się podobało w "The Voice Kids" - ten klimat, ten cały luz, że dzieci nie mają parcia. A trochę obawiam się, że w dużym "The Voice" chodzi o coś innego - jest więcej rywalizacji, czego ja nie lubię. Ja już dużo rywalizowałem w swoim życiu - opowiadał Dawid Kwiatkowski w rozmowie z Wirtualną Polską.

Dawid Kwiatkowski na romantycznej kolacji. Przytulasy zostały uwiecznione na zdjęciu! Dawid Kwiatkowski kradnie na oczach klientów i ucieka ze sklepu. Nagranie już hula po sieci

Dawid Kwiatkowski rozpieszcza fanów

Wielbiciele Dawida Kwiatkowskiego są prawdziwymi szczęściarzami. Ich idol przykłada bowiem dużą dbałość o to, by pozostawać z nimi w stałym kontakcie i to nie tylko poprzez kanały mediów społecznościowych.

Piosenkarz zawsze znajduje dla nich czas, chętnie rozdaje autografy i fotografuje się ze swoimi fanami. Niektórzy z nich mają nawet okazję, by bliżej poznać uwielbianego artystę.

Tuż przed premierą swojej nowej płyty, “Pop romantyk”, Dawid Kwiatkowski wziął udział w wyjątkowej kolacji, podczas której zasiadł do stołu ze swoimi słuchaczami. Nie brakowało rozmów o muzyce, śmiechu i, rzecz jasna, specjalnie przygotowanego menu.

Dawid Kwiatkowski na spotkaniu z fanami
fot. instagram.com/kwiatkowsky
Dawid Kwiatkowski na spotkaniu z fanami
fot. instagram.com/kwiatkowsky
Dawid Kwiatkowski na spotkaniu z fanami
fot. instagram.com/kwiatkowsky

Dawid Kwiatkowski pokazał obrączki

Spotkanie twarzą w twarz z idolem i możliwość spędzenia z nim czasu to jednak nie wszystko. Okazuje się, że podczas świętowania premiery “Pop romantyka” doszło do wyjątkowego “rytuału”.

W swoich mediach społecznościowych Dawid Kwiatkowski udostępnił zdjęcie, na którym zobaczyć można, że niektórzy z uczestników mieli na palcach obrączki, mające świadczyć o szczególnej sympatii do wokalisty. To zdecydowanie miłość bezwarunkowa i na zawsze!

Powiedzieli: “Tak!”. Popromantykowe sygnety - napisał na swoim Instagramie artysta.

Podoba się wam tego rodzaju wyraz więzi z Dawidem Kwiatkowskim? A może uważacie, że to lekka przesada. Koniecznie podzielcie się z nami swoją opinią w komentarzu!

Dawid Kwiatkowski obrączki
fot. instagram.com/kwiatkowsky
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski, fot. KAPiF
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski, fot. KAPiF
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski, fot. KAPiF

Źródło: swiatgwiazd.pl, wp.pl