Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Miłość bezwarunkowa! To właśnie jego Dawid Kwiatkowski kocha najbardziej. Pokazał zdjęcie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 31.01.2024 11:23

Miłość bezwarunkowa! To właśnie jego Dawid Kwiatkowski kocha najbardziej. Pokazał zdjęcie

Dawid Kwiatkowski, fot. KAPiF
Dawid Kwiatkowski, fot. KAPiF

Dawid Kwiatkowski jest obiektem westchnień tysięcy fanek i fanów. Okazuje się jednak, że serce piosenkarza jest już “zajęte”. Gwiazdor wyjawił, kogo zabrałby ze sobą na bezludną wyspę. Pochwalił się uroczym zdjęciem

Jubileusz Dawida Kwiatkowskiego

Dawid Kwiatkowski świętował w ubiegłym roku swój sceniczny jubileusz. Wyjątkowa okazja celebrowana była podczas Polsat SuperHit Festiwalu, na którym piosenkarz wystąpił w towarzystwie swojego brata.

Koncert został niezwykle ciepło przyjęty przez fanów, którzy z wypiekami na twarzy wyśpiewywali wraz ze swoim idolem wszystkie piosenki, udowadniając, że znają je na pamięć.

 Ilość wysłanych w moją stronę dobrych, wspaniałych, wyjątkowych słów po naszym Jubileuszu przerosła moją głowę - cieszył się artysta.

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski świętuje swój jubileusz na Polsat SuperHit Festiwal 2023, fot. KAPiF
Co to za zachowanie? Dawid Kwiatkowski przyłapany w sklepie na otwieraniu opakowań. Na sam widok robi się gorąco... Dawid Kwiatkowski w żałobie. O śmierci najbliższej osoby dowiedział się w najgorszy możliwy sposób

Dawid Kwiatkowski jurorem "The Voice Kids"

Od 2017 r. wielbiciele Dawida Kwiatkowskiego mogli go podziwiać na antenie TVP2, gdzie spełniał się w roli jurora hitowego talent show, “The Voice Kids”. Po udziale w sześciu edycjach gwiazdor zdecydował, że na tym skończy się jego przygoda z programem.

Choć miłośnicy artysty długo nie mogli pogodzić się ze stratą, pozostają z nim w stałym kontakcie poprzez media społecznościowe, gdzie piosenkarz dzieli się z nimi nowinkami dotyczącymi swojej kariery.

W kwestiach prywatnych wokalista pozostaje zazwyczaj dość tajemniczy, choć od czasu do czasu otwiera się na tematy osobiste, przy okazji organizowanych na swoim Instagramie sesji Q&A. Podczas ostatniej z nich padło pytanie o to, kogo gwiazdor zabrałby ze sobą na bezludną wyspę. Odpowiedź może być nie lada zaskoczeniem!

Kogo Dawid Kwiatkowski zabrałby na bezludną wyspę?

Dawid Kwiatkowski nie odpowiedział na pytanie internauty słowami, lecz przy pomocy fotografii. Oczom fanów ukazał się rozkoszny widok pieska spowitego kocem, zajmującego miejsce na tylnym siedzeniu samochodu.

To ukochany pupil wokalisty. Zdjęcia z psiakiem często trafiają na profil piosenkarza, dlatego jest on doskonale znany fanom. 

Dawid Kwiatkowski
fot. instagram.com/kwiatkowsky

To oczywiście Weedy, ukochany boston terrier piosenkarza. Słodki czworonóg towarzyszy muzykowi już od 10 lat! Co zabawne, zwierzak doczekał się nawet swojego własnego profilu w mediach społecznościowych.

Nie od dziś wiadomo, że Dawid Kwiatkowski jest wielkim miłośnikiem zwierząt i orędownikiem ich praw. Wokalista wziął udział w akcji „Zerwijmy łańcuchy”, która miała na celu zwrócenie uwagi na problem złego traktowania psów, zwłaszcza wśród wiejskiej społeczności.

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski z psem, fot. instagram.com/kwiatkowsky
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski z psem, fot. instagram.com/kwiatkowsky
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski z psem, fot. instagram.com/kwiatkowsky
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski z psem, fot. instagram.com/kwiatkowsky