Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dawid Kwiatkowski kradnie na oczach klientów i ucieka ze sklepu. Nagranie już hula po sieci
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.02.2024 20:12

Dawid Kwiatkowski kradnie na oczach klientów i ucieka ze sklepu. Nagranie już hula po sieci

Dawid Kwiatkowski
Co Dawid Kwiatkowski zrobił w sklepie?, fot. KAPiF; Instagram

Dawid Kwiatkowski powinien teraz przygotowywać się do nadchodzącej trasy koncertowej. Tymczasem muzyk został nagrany w sklepie w zadziwiającej sytuacji. Co artysta zwędził z lokalu i ukrył w swoim samochodzie?

Dawid Kwiatkowski zmienia styl życia, co planuje?

Dawid Kwiatkowski ostatnio nie narzeka na nudę. Nowa płyta, nowa trasa koncertowa, a pomiędzy tym wszystkim… propozycja powrotu do programu „The Voice”. Jednak nie do formatu „Junior”, lecz do jego „podstawowej wersji”. Choć wielu fanów byłoby wniebowziętych takim obiegiem spraw, muzyk na razie nie przyjął tej kuszącej oferty. Wyjaśnił, że nie do końca interesuje go rywalizacja.

Dostałem taką propozycję ze 2-3 tygodnie temu. Nie wiem, jak będzie – dałem zielone światło na zasadzie: „OK, rozmawiajmy, ale nie mówię tak”. Tak mi się podobało w „The Voice Kids” – ten klimat, ten cały luz, że dzieci nie mają parcia. A trochę obawiam się, że w dużym „The Voice” chodzi o coś innego – jest więcej rywalizacji, czego ja nie lubię. Ja już dużo rywalizowałem w swoim życiu – wyznał w rozmowie z WP.

Kwiatkowski ma zresztą czym zająć czas: planuje bowiem wyprowadzkę z Warszawy. Marzy mu się zaciszne miejsce na łonie natury.

Uciekam z Warszawy już niebawem. Niedaleko, ale już potrzebuję lasu. […] Uciekam do lasu i chcę, żeby mój pies, a w przyszłości mam nadzieję kilka psów, żebym mógł otwierać taras i po prostu żeby mogły sobie wyjść, a nie: 7 rano, klatka schodowa – ujawnił w wywiadzie dla Meloradia.

Tymczasem jednak muzyk spędza czas nie w lesie, lecz pośród półek sklepowych. Dlaczego dopuścił się kradzieży i co dzieje się z jego życiem? O wszystkim przeczytacie poniżej.

Rewolucja w życiu Dawida Kwiatkowskiego! Mówi o wspólnym życiu w nowym miejscu Dawid Kwiatkowski w końcu powiedział to publicznie! Niby wszyscy się spodziewali, ale jednak...

Dawid Kwiatkowski i „Pop Romantyk”

Dawid Kwiatkowski powinien obecnie intensywnie przygotowywać się do trasy koncertowej. Tournée związane jest z promocją jego nowej płyty „Pop Romantyk”. Album, który miał premierę 19 stycznia, jest ósmym w karierze polskiego piosenkarza. Znalazły się na nim takie hity jak „Café de Paris”, „Zanim Cię poznam” i „Co zostało mi?”.

Trasa koncertowa Kwiatkowskiego rozsiana jest po całej Polsce. Dawid odwiedzi takie miasta jak Wrocław, Poznań, Katowice czy Kraków. Na niektóre z wydarzeń wyprzedano już wszystkie bilety. Tymczasem artysta, zamiast skupić się na przygotowaniach, robi coś całkiem innego. On naprawdę zabrał to ze sklepu? Na dodatek nie planuje zwrócić towaru. Co tam się wydarzyło?

Dawid Kwiatkowski: nagranie ze sklepu

Na oficjalnym Instagramie Dawida Kwiatkowskiego właśnie pojawiło się zadziwiające nagranie. Widzimy na nim muzyka, który znajduje się w jednym z salonów sieci Empik. Artysta podchodzi do stoiska, na którym stoją jego płyty, oparte o kartonową podobiznę Dawida. To właśnie ją gwiazdor postanowił ukraść ze sklepu.

O jednym takim, co ukradł samego siebie – napisał pod nagraniem Kwiatkowski.

Na filmie widzimy, jak Dawid zabiera karton z sobą samym i umyka ze sklepu. Łup schował w swoim samochodzie. Fani pytali w komentarzach, czy planuje go oddać, na co odpowiedział zuchwale:

A gdzie tam – odpisał muzyk.

Pochwalacie taki sposób promocji nowej płyty?

Dawid Kwiatkowski, nagranie ze sklepu, co tam zrobił?
Dawid Kwiatkowski na Sylwestrowej Mocy Przebojów, fot. KAPiF
Dawid Kwiatkowski, nagranie ze sklepu, co tam zrobił?
Dawid Kwiatkowski, fot. KAPiF
Dawid Kwiatkowski, nagranie ze sklepu, co tam zrobił?
Dawid Kwiatkowski, fot. KAPiF