Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rafalala pobiła nastolatków z Ukrainy? "Uderzyła w twarz, zdeptała słuchawki...". Padają mocne oskarżenia w kierunku celebrytki
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.02.2024 16:07

Rafalala pobiła nastolatków z Ukrainy? "Uderzyła w twarz, zdeptała słuchawki...". Padają mocne oskarżenia w kierunku celebrytki

Rafalala
Rafalala i incydent w Lublinie, fot. KAPiF; Twitter

Rafalala po raz kolejny znalazła się w obliczu skandalu. Tym razem w Lublinie miała zaatakować trzech nastolatków. Jeden z nich nagrał zajście, a pościg po mieście jest bardzo niepokojący, co tam się zdarzyło? Mamy film.

Kim jest Rafalala? Skandale i konflikt z Sebastianem Fabijańskim

Rafalala, znana też jako Nina Kukawska, to transpłciowa artystka, aktorka i performerka. Niestety w ostatnich latach jej twórczość artystyczna zeszła na trzeci plan z powodu skandali z jej udziałem. Celebrytka wielokrotnie wdawała się w konflikty z przeróżnymi osobami. W 2018 roku sama opublikowała nagranie, na którym atakuje dziewczynę, która miała się z niej wcześniej naśmiewać.

W 2020 roku zrobiło się głośno na temat relacji Rafalali z Sebastianem Fabijańskim. Zamieściła w sieci osławiony film, na którym siedzą razem w samochodzie. Później aktor tłumaczył, że spotkał się z nią z powodów zawodowych, a sama artystka miała go później szantażować.

Tym razem niepokojący incydent z Rafalalą wydarzył się w Lublinie. Trzech nastolatków pochodzenia ukraińskiego podobno wracało ze szkoły, kiedy natknęli się na gwiazdę. Zwrócili uwagę na jej psa i zaczęli o nim mówić w języku ukraińskim. Według relacji ich opiekunów rzekomo to właśnie rozsierdziło celebrytkę, która dopuściła się ataku. Co wydarzyło się dokładnie? Szczegóły poniżej.

Maffashion opublikowała tajemniczy wpis. Komentarz po rozstaniu z Fabijańskim? Edyta Górniak zwyzywana w centrum miasta przez Rafalalę. Nagranie obiegło sieć

Czy Rafalala zaatakowała nastolatków z Ukrainy?

Rafalala i podobno towarzyszący jej czarnoskóry mężczyzna byli na spacerze z psem. Opiekunka nastolatków, chłopców w wieku 15-16 lat, Karolina Romanowska, tak opisuje całe zajście w Lublinie:

Chłopcy zainteresowali się psem. Był tej samej rasy, co najsłynniejszy zwierzak Ukrainy Patron. Zaczęli głośno mówić o nim po ukraińsku. To bardzo zdenerwowało tę osobę. Zaczęła krzyczeć, żeby wynosili się z Polski, a potem uderzyła Artioma kilkukrotnie w twarz, zdeptała mu słuchawki, a jej pies szarpał spodnie drugiemu z chłopców – mówi Romanowska, cytowana przez „Fakt”.

Romanowska, szefowa Stowarzyszenia Pojednanie Polsko-Ukraińskie, zamieściła w sieci nagranie, wykonane przez jednego z chłopców. Opublikowała też obszerny wpis, w jakim zrelacjonowała całe wydarzenie. Niestety nie możemy go zacytować z powodu transfobicznego języka, stosowanego przez kobietę. Znajdziecie go jednak na końcu tego tekstu. Poniżej znajdziecie opis wydarzenia oraz nagranie.

Rafalala i incydent w Lublinie, film ze zdarzenia

Według relacji opiekunki nastolatków, jeden z nich miał zostać uderzony w twarz, inny ugryziony przez psa kobiety. Trzeci próbował porozumieć się z towarzyszem Rafalali, „który prawdopodobnie był pod wpływem narkotyków”. Artystka miała podobno „próbować sprowokować sytuację, nagrywać chłopców, goniąc ich z kijem i krzycząc oskarżenia o kradzież oraz wzywając ich do opuszczenia Polski”.

Warto jednak dodać, że żadne z opisanych zachowań nie zostało uwiecznione na nagraniu, jakie pojawiło się w sieci. Na filmie widzimy jedynie Rafalalę, która rzeczywiście goni autora nagrania. W tle słychać tylko okrzyki „Poczekaj na policję” oraz „złodziej”. W pobliżu biega też luzem malutki piesek, prawdopodobnie należący do celebrytki.

Romanowska zaznacza jednak, że zwrócili się o pomoc do świadków i zabezpieczenie miejskiego monitoringu. Namawia też chłopców do złożenia zawiadomienia o napaści. Być może służbom uda się dokładnie rozstrzygnąć, co wydarzyło się w Lublinie.

Rafalala, incydent w Lublinie, czy zaatakowała nastolatków
Rafalala, fot. KAPiF
Rafalala, incydent w Lublinie, czy zaatakowała nastolatków
Rafalala, fot. KAPiF
Rafalala, incydent w Lublinie, czy zaatakowała nastolatków
Rafalala, fot. KAPiF
Tagi: Rafalala