Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel i Dominika poinformowali o dziecku. Zdradzili szczegóły
Karolina Kurek
Karolina Kurek 17.02.2024 13:04

Marcin Hakiel i Dominika poinformowali o dziecku. Zdradzili szczegóły

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel, fot. KAPiF

Marcin Hakiel już niedługo pojawi się w programie “Taniec z gwiazdami”, do którego powrócił po latach. Tancerz, jak się okazuje, ma też powody do radości w życiu prywatnym. Właśnie podzielił się z partnerką fotografią. Szczegóły.

Marcin Hakiel ponownie w "Tańcu z gwiazdami"

Marcin Hakiel to utalentowany i doświadczony tancerz. W 2005 roku pojawił się w show stacji telewizyjnej TVN “Taniec z gwiazdami” w roli tancerza i trenera. Występował w dwóch odsłonach programu. Zwyciężył drugą edycję w parze z Katarzyną Cichopek, z którą później wygrał także “Finał Finałów Tańca z gwizdami”. Między parą narodziło się uczucie i pobrali się w 2008 roku.

Po latach Hakiel postanowił powrócić do popularnego show. W tym czasie format przejęła stacja Polsat. Tancerz będzie partnerował znanej z wielu programów rozrywkowych Dagmarze Kaźmierskiej. Gwiazda kilka lat temu uległa wypadkowi, w wyniku którego złamała nogi. Tak mówi Marcin Hakiel o swojej tanecznej partnerce:

Oczywiście miałem takie delikatne zastanowienia właśnie, jak to z tymi nogami, bo jak już się dowiedziałem, że tańczę z Dagmarą, trochę się bałem, ale wiadomo, że dobrze tam poskładali te nóżki, także wielkie sza po ba dla pana doktora. Troszkę mamy ograniczeń, w sensie ta choreografia musi być taka dopasowana tutaj, więc szczególnie te pierwsze tańce będę się starał, żeby tam się nic nie działo.

TYLKO U NAS: Marcin Hakiel zdradził, jak zareagował na wieść, że w "TzG" zatańczy z Dagmarą Kaźmierską. Martwi się o jedną rzecz. A ona? To on był przed Hakielem. Razem chcieli uciec z Polski. Oto pierwsza miłość Kasi Cichopek

Związek Marcina Hakiela i Dominiki

Tancerz i jego sławna żona wiosną 2022 roku ogłosili, iż podjęli decyzję o separacji, a latem tego samego roku rozwiedli się. Jak się okazało kilka miesięcy później Kasia Cichopek weszła z związek z partnerem z “Pytania na śniadanie” Maciejem Kurzajewskim.

Była partnerka prosiła od jakiegoś czasu o więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię – wyznał Hakiel w wywiadzie dla “Miasta Kobiet”.
 

Aktualnie Marcin Hakiel jest w związku z Dominiką. Parze świetnie się układa, dzielą wspólnie wiele pasji. Jakiś czas temu jego nowa partnerka wyznała w mediach społecznościowych, że chciałaby zostać mamą.  Czy jej marzenie się spełniło?

Marcin Hakiel będzie miał kolejne dziecko?

Partnerka tancerza jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. W piątek 16 lutego dodała nową relację na InstaStories, która przedstawia zdjęcie dziecka. A jest nim Marcin Hakiel z czasów dzieciństwa. Dominika dodała do fotografii tekst:

#Chcętakiedziecko.

Hakiel udostępnił relację ukochanej na swoim profilu i odpowiedział partnerce:

#Siępostaram.

Czy to oznacza, że już niedługo ponownie zostanie tatą?

Marcin Hakiel z partnerką Dominiką, fot. KAPiF
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką, fot. KAPiF
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką, fot. KAPiF
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką, fot. KAPiF
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką, fot. KAPiF
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką, fot. KAPiF
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką, fot. KAPiF
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką, fot. KAPiF