Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rozwód Cichopków zostanie unieważniony? Marcin Hakiel przerywa milczenie
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 02.02.2024 15:15

Rozwód Cichopków zostanie unieważniony? Marcin Hakiel przerywa milczenie

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek
Marcin Hakiel, Kasia Cichopek, fot. KAPiF

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Szokiem dla fanów było ich rozstanie oraz jego domniemany powód. Teraz w mediach szumi o tym, że ich rozwód może zostać unieważniony. Tancerz skomentował skomentował te doniesienia. Szykuje się niespodziewany zwrot akcji?

Związek Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spędzili razem niemal dwie dekady życia. Ich historia rozpoczęła się na planie programu "Taniec z Gwiazdami". Na początku ubiegłego roku podjęli decyzję o zakończeniu swojego długotrwałego związku, a wkrótce potem przeszli przez proces rozwodu. Okazało się, że Kasia zaczęła romans z Maciejem Kurzajewskim. Informację tę ujawniła Paulina Smaszcz, gdy stało się jasne, że dotyczyło to byłego męża Pauliny.

Była partnerka prosiła od jakiegoś czasu o więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię – mówił Hakiel w wywiadzie dla Miasta Kobiet.

 

Marcin Hakiel wraca do telewizji w wielkim stylu. Wszystko tuż po zwolnieniu Cichopek. Ale numer! Marcin Hakiel chce zadać kolejny bolesny cios Kasi Cichopek. "Dowiadywałem się, jaka to jest procedura"

Jak teraz wygląda życie Cichopek i Hakiela?

Po medialnym rozwodzie pary, Katarzyna Cichopek związała się z popularnym dziennikarzem Maciejem Kurzajewskim. Planują stworzyć razem wspólne gniazdko, w którym zamieszkają razem z dziećmi aktorki, a także młodszym synem Macieja. 

Najważniejsze jest to, że w finale, to będzie miejsce, w którym każda z osób, które są nam bliskie będą czuć się dobrze – i my i dzieci Kasi i moi synowie. Chociaż mój starszy syn ma swoje miejsce na ziemi ze swoją rodziną, ale jestem przekonany, że odwiedzając nas też będzie czuł się dobrze w tym domu. Będzie miejsce dla mojego młodszego syna, który jeszcze przez kilka miesięcy jest w Holandii, ale kiedy wróci będzie zachwycony tym efektem – mówił Kurzajewski dla Jastrząb Post. 

Okazuje się, że natomiast Marcin Hakiel ma obecnie partnerkę o imieniu Dominika. Ich związek trwa od września, jednak na początku relacji para trzymała się z dala od mediów. Ostatnio jednak coraz częściej występują razem na różnych wydarzeniach, a także publikują wspólne zdjęcia. Interesujące jest to, że jedno z tych zdjęć opatrzono sugestywnym podpisem "Mr&Mrs Smith". Po raz pierwszy publicznie pokazali się na Gali Business Power, a od tego momentu regularnie dzielą się wspólnymi chwilami w mediach społecznościowych.


 

Hakiel o unieważnieniu rozwodu z Cichopek

Ostatnio pojawiła się informacja, że decyzje dotyczące rozwodów mogą być uznane za nieważne w związku z orzeczeniem Sądu Najwyższego. Dotyczy to spraw niezakończonych przed 3 lipca 2021 r. oraz tych wszczętych od 3 lipca 2021 r. do 14 kwietnia 2023 r. W przypadku, gdy jednego sędziego i dwóch ławników rozpatrywało daną sprawę, wydane wyroki mogą być zakwestionowane. Warto zauważyć, że w tym okresie w polskim show-biznesie miało miejsce kilka rozwodów.

Marcin Hakiel odpowiedział na pytanie w wywiadzie czy boi się o unieważnienie rozwodu z Katarzyną Cichopek. Wyjaśnił, że dopóki ani on, ani jego była żona, nie złożą wniosku o unieważnienie, to wszystko zostanie, tak jak było. 

Dopiero, jak któraś z naszych stron złoży coś takiego przez swojego radcę, to wtedy będę mógł się jakoś wypowiedzieć, bo tak to właściwie się nic nie zmienia. Nie mam kompetencji, żeby rozmawiać o tym, czy to jest dobra decyzja Sądu Najwyższego, czy nie. Jeśli nikt nic nie złoży, to żyjemy w tym statusie quo, który mamy teraz – mówił Marcin w rozmowie z Pudelkiem. 

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek, fot. KAPiF
Marcin Hakiel, Kasia Cichopek, fot. KAPiF
Marcin Hakiel, Kasia Cichopek, fot. KAPiF
Marcin Hakiel, Kasia Cichopek, fot. KAPiF
Marcin Hakiel, Kasia Cichopek, fot. KAPiF
Marcin Hakiel, Kasia Cichopek, fot. KAPiF