Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel wrzucił wideo prosto z wanny. Nie był w niej sam. Niewiele brakowało do wpadki
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 27.01.2024 13:54

Marcin Hakiel wrzucił wideo prosto z wanny. Nie był w niej sam. Niewiele brakowało do wpadki

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel, fot. Instagram

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek przez wiele lat uchodzili za parę idealną. Dziś są po rozwodzie i każde z nich odnalazło miłość u boku kogoś innego. Marcin Hakiel opublikował ostatnio na swoim Instagramie zaskakujące nagranie z wanny. Ktoś mu tam towarzyszył.

Marcin Hakiel uderza w byłą żoną

Marcin Hakiel opublikował jakiś czas temu zdjęcie w windzie ze swoją aktualną partnerką. Para stała na nim w odważnej pozie i namiętnie się całowała. Komentarze internautów były bardzo krytyczne. Większość uznała, że to zdjęcie było bardzo niesmaczne.

  • A ja myślałam że pan taki porządny i ułożony.
  •  Żal dzieci, że to muszą oglądać. 
  • Widać, że nie pogodził się Pan z rozstaniem i za wszelką cenę próbuje zwrócić na siebie uwagę, ale takie fotki są obrzydliwe. Proponuję sesję u psychologa.  
  • Na siłę pokazywanie, że jestem szczęśliwy, a do końca to tak nie wygląda niestety. 
  • Takie zdjęcia to trzyma się dla siebie – pisali internauci.

Marcin Hakiel postanowił wypowiedzieć się na temat swojego postu, widząc falę hejtu wylewającą się na niego i jego partnerkę. Przy okazji uderzył w Kasię Cichopek, odwołując się do jej życia prywatnego.

Drodzy obserwatorzy, dziękuję że tutaj jesteście. Rozumiem, że każdy z nas ma inne poczucie estetyki i sztuki, ale nie pozwolę na obrażanie mojej rodziny. Moje dzieci, moja Dominika dużo przeżyły w związku z wydarzeniami z przeszłości, czytaj moim rozwodem po ujawnionym romansie byłej żony. Instagram to aplikacja rozrywkowa, dziękuje za wszystkie rady dotyczące życia, wartości i metod wychowawczych, jednak takie kwestie omawiam z najbliższymi. Jestem dorosły, podejmuje własne decyzje, i na własnym profilu publikuje rzeczy, które mi odpowiadają - napisał pod kontrowersyjnym postem.

Marcin Hakiel z ostrym komentarzem w social mediach. Uderzył w Kasię Cichopek. Zrobiło się nieprzyjemnie Partnerka Marcina Hakiela ujawniła nazwisko swojej pierwszej miłości. To skandalista oskarżony o nadużycia wobec nieletniej

Marcin Hakiel w "Tańcu z Gwiazdami"

Jak ustalił “Pomponik” będziemy mogli widzieć Marcina Hakiela w najnowszej 16. edycji “Tańca z Gwiazdami”. Premierowe odcinki będą emitowane na antenie Polsatu już od 3 marca. 

Innymi gwiazdami, jakie wystąpią, będą m.in. Roksana Węgiel, Maciej Musiał, Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz Kamil Baleja. Jeszcze nie jest potwierdzone czy Hakiel wystąpi w roli tancerza, czy celebryty. 

Marcin powiedział, że był zapraszany do wcześniejszych edycji, ale wolał zrobić sobie przerwę.

 Mnie już chcieli do tej edycji, która się odbyła tuż po rozwodzie, ale nie byłem na tym etapie i powiedziałem, że chciałbym prosić o pauzę, bo po prostu nie chciałem tak wszystkiego naraz. Dzisiaj mam na to czas - powiedział w jednym z wywiadów.

Marcin Hakiel wrzucił wideo z wanny

Marcin Hakiel jest bardzo aktywny w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go ponad 100 tysięcy ludzi. Najchętniej dzieli się podróżami z ukochaną oraz występami i próbami tanecznymi. Ostatnio opublikował Instastories z wanny. Jak się okazuje, ktoś mu jednak towarzyszył. 

Na nagraniu widać uroczego biało-szarego kota. Widać, że mimo stereotypów zwierzak nie boi się wody. Wychyla się do środka wanny, gdzie leży Marcin i próbuje nosem dotknąć wody.

#porannytowarzysz – napisał Marcin.

Niewiele brakowało a zaciekawiony kociak wpadł do wanny. 

Marcin Hakiel, instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel, instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel, instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel, instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel, instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel, instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel, instagram @marcinhakiel