Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel z ostrym komentarzem w social mediach. Uderzył w Kasię Cichopek. Zrobiło się nieprzyjemnie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.01.2024 11:17

Marcin Hakiel z ostrym komentarzem w social mediach. Uderzył w Kasię Cichopek. Zrobiło się nieprzyjemnie

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek
Marcin Hakiel uderza w Kasię Cichopek?, fot. KAPiF

Marcin Hakiel cieszy się ze szczęśliwego związku z piękną Dominiką, której nie chce ukrywać przed internautami. Najnowsze zdjęcie zakochanych wzbudziło dużo emocji wśród obserwatorów. Nie zabrakło krytyki, na którą odpowiedział sam tancerz. Nieoczekiwanie wspomniał o byłej żonie. To cios poniżej pasa?

Marcin Hakiel zaskoczył internautów gorącym zdjęciem. Posypały się komentarze

Marcin Hakiel od paru miesięcy dumnie paraduje z nową partnerką zarówno w mediach społecznościowych jak i przed kamerami fotografów. Duet nie szczędzi sobie czułości, co widać na każdym kroku. Tym razem ich prywatne zdjęcie wywołało ogromne zamieszanie.

W jednym z postów tancerz pochwalił się fotografią z windy w towarzystwie pięknej brunetki. Duet oddał się pożądaniu, co widać w ich namiętnym pocałunku i odważnej pozie. Co prawda zdjęcie już na pierwszy rzut oka udowadnia siłę łączącego ich uczucia, jednak część internautów zastanawia się, czy nie zostały przekroczone granice dobrego smaku. W komentarzach posypały się słowa krytyki.

  • Obrzydzające się to już robi...
  • A ja myślałam że pan taki porządny i ułożony.
  • Żal dzieci, że to muszą oglądać.
  • Widać, że nie pogodził się Pan z rozstaniem i za wszelką cenę próbuje zwrócić na siebie uwagę, ale takie fotki są obrzydliwe. Proponuję sesję u psychologa. 
  • Na siłę pokazywanie, że jestem szczęśliwy, a do końca to tak nie wygląda niestety.
  • Takie zdjęcia to trzyma się dla siebie.

Wzmożona aktywność internautów sprawiła, że sprawą zainteresował się sam Marcin Hakiel. Postanowił zwrócić się do nich w jednym z komentarzy. Szybko zrobiło się nieprzyjemnie.

Partnerka Marcina Hakiela ujawniła nazwisko swojej pierwszej miłości. To skandalista oskarżony o nadużycia wobec nieletniej Marcin Hakiel skomentował zaręczyny Kasi Cichopek. Skierował kilka słów do niej i Kurzajewskiego

Marcin Hakiel stanął w obronie związku. Zwrócił się internautów

Do tej pory tancerz chętnie komunikował się z internautami, którzy okazywali mu wsparcie po zakończeniu wieloletniego małżeństwa z Kasią Cichopek. Aktorka związała się z programowym kolegą, Maciejem Kurzajewskim, a tancerz zaczął serię krótkich związków. 

Ostatnia aktywność jednak nie przypadła im do gustu, a w komentarzach zaczęły napływać słowa krytyki dla gwiazdora i jego nowej partnerki. Marcin Hakiel postanowił ostro zareagować. Nie omieszkał wspomnieć o byłej żonie i rozwodzie.

Drodzy obserwatorzy, dziękuję że tutaj jesteście. Rozumiem, że każdy z nas ma inne poczucie estetyki i sztuki, ale nie pozwolę na obrażanie mojej rodziny. Moje dzieci, moja Dominika dużo przeżyły w związku z wydarzeniami z przeszłości, czytaj moim rozwodem po ujawnionym romansie byłej żony. Instagram to aplikacja rozrywkowa, dziękuje za wszystkie rady dotyczące życia, wartości i metod wychowawczych, jednak takie kwestie omawiam z najbliższymi. Jestem dorosły, podejmuje własne decyzje, i na własnym profilu publikuje rzeczy, które mi odpowiadają - napisał pod kontrowersyjnym postem.

Na krótkim wspomnieniu romansu Kasi Cichopek się nie skończyło. Marcin Hakiel zadał jej kolejny bolesny cios.

Marcin Hakiel uderzył w Kasię Cichopek?

W drugiej części wpisu tancerz wspomniał o sztuczności i hipokryzji ukazywanej w mediach społecznościowych. Choć nie wskazał konkretnie profilu byłej żony, nie da się ukryć, że internauci właśnie takich zarzutów używali podczas krytykowania jej aktywności w internecie. Podobne kreowanie wizerunku zarzucała gwiazdom "Pytania na śniadanie" Paulina Smaszcz.

Jeśli komuś to nie odpowiada to żegnam. PS z pewnością są inne profile z dużą ilością sztuczności, hipokryzji i zakłamania, może tam odnajdziecie to czego szukacie - dodał ostro Marcin Hakiel.

Z pewnością wpis tancerza nie ociepli jego stosunków z byłą żoną, które i tak są już bardzo ochłodzone. Duet mimo wszystko musi dojść do porozumienia ze względu na opiekę nad dziećmi. Po poście gwiazdora może być to jednak ciężkie do wykonania.

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel uderza w Kasię Cichopek?, fot. instagram.com/marcinhakiel/
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel uderza w Kasię Cichopek?, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel uderza w Kasię Cichopek?, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel uderza w Kasię Cichopek?, fot. KAPiF
Kasia Cichopek
Marcin Hakiel uderza w Kasię Cichopek?, fot. KAPiF
Kasia Cichopek
Marcin Hakiel uderza w Kasię Cichopek?, fot. KAPiF