Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To on był przed Hakielem. Razem chcieli uciec z Polski. Oto pierwsza miłość Kasi Cichopek
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.02.2024 12:18

To on był przed Hakielem. Razem chcieli uciec z Polski. Oto pierwsza miłość Kasi Cichopek

Kasia Cichopek
Kto był pierwszą miłością Kasi Cichopek?, fot. KAPiF

Kasia Cichopek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego show-biznesu. Oprócz telewizyjnych współprac media rozpisują się o jej życiu prywatnym. Związek z Marcinem Hakielem zakończył się rozwodem, ale kto był przed tancerzem? Gwiazda była w stanie uciec z Polski dla wielkiej miłości.

Kasia Cichopek: partnerzy

Wszyscy żyli miłosną historią Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Spotkali się na planie drugiego sezonu "Tańca z Gwiazdami". Ich współpraca doprowadziła duet do finału, gdzie zwyciężyli Kryształową Kulę, a także opuścili program już jako para. Szybko stali się ulubieńcami mediów, a ich małżeństwo było szczęśliwym zakończeniem historii.

Przez lata w mediach społecznościowych opowiadali o łączeniu kariery z wychowywaniem dwojga dzieci. Gwiazda "M jak miłość" rozwijała współpracę z TVP, zaczynając przygodę w "Pytaniu na śniadanie". Jej mąż natomiast zajął się prowadzeniem kolejnych szkół tańca.

Relacja dobiegła końca w 2022 roku, gdy oboje udostępnili oświadczenia na swoich profilach. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zaczęli wieść osobne życia. Skandal wywołał związek aktorki z Maciejem Kurzajewskim, z którym przez lata prowadziła śniadaniówkę TVP. Duet do dziś wspiera się, nawet podczas zwolnienia ze śniadaniówki

Jak jednak wyglądało życie miłosne gwiazdy przed jej medialnymi związkami? Przed udziałem w "Tańcu z Gwiazdami" miała poważne plany z ukochanym.

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel
Kto był pierwszą miłością Kasi Cichopek?, fot. KAPiF
Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Kto był pierwszą miłością Kasi Cichopek?, fot. KAPiF
Kasia Cichopek po zwolnieniu z "PnŚ" już wróciła do TVP. Tak przywitała się z widzami Maciej Kurzajewski randkuje nie tylko z Kasią Cichopek. Pokazał zdjęcie, fani zasypali go komplementami

Początki Cichopek i Hakiela w show-biznesie

Gdy Kasia Cichopek zaczynała karierę w show-biznesie, była początkującą aktorką, stawiającą pierwsze kroki przed kamerami w serialu "M jak miłość". Szybko zyskała sympatię widzów, a także możliwość udziału w kolejnych telewizyjnych produkcjach.

Dołączenie do grona gwiazd "Tańca z Gwiazdami" zupełnie odmieniło jej życie. Zyskała nie tylko rozpoznawalność, ale także związała się z Marcinem Hakielem na 14 lat. Niewiele osób jednak wie, że przed udziałem w rozrywkowym programie Kasia Cichopek miała poważne plany co do swojej przyszłości.

Wraz z ukochanym chciała uciec z Polski. Kto zawładnął sercem gwiazdy na tyle, by zrezygnowała z dalszej kariery w mediach?

Kim był pierwszy chłopak Kasi Cichopek?

Pierwszą miłością gwiazdy był mężczyzna zupełnie niezwiązany z show-biznesem. Duet znał się jeszcze zza czasów dzieciństwa i wspólnie planował przyszłość. Mateusz rozpoczął studia w Wiedniu, a Kasia Cichopek miała do niego szybko dołączyć.

Mam chłopaka. Widzimy się dwa, trzy razy w miesiącu, codziennie do siebie dzwonimy. […] Już myślę o przyszłości, zbieram pieniądze na mieszkanie. Mateusz o tym nie myśli, ale to wynika z różnicy kulturowej. Na zachodzie Europy prawdziwa dorosłość rozpoczyna się dopiero po zakończeniu studiów - mówiła w wywiadzie dla "Rewii".

Losy aktorki potoczyły się nieco inaczej. Możemy jedynie zastanawiać się, jak wyglądałaby jej kariera, gdyby zrezygnowała z udziału w "M jak miłość" i "Tańca z Gwiazdami" dla pierwszej, wielkiej miłości.

Kasia Cichopek
Kto był pierwszą miłością Kasi Cichopek?, fot. KAPiF
Kasia Cichopek
Kto był pierwszą miłością Kasi Cichopek?, fot. KAPiF
Kasia Cichopek
Kto był pierwszą miłością Kasi Cichopek?, fot. KAPiF

Źródło: Rewia