Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Marcin Hakiel zdradził, jak zareagował na wieść, że w "TzG" zatańczy z Dagmarą Kaźmierską. Martwi się o jedną rzecz. A ona?
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 14.02.2024 16:11

TYLKO U NAS: Marcin Hakiel zdradził, jak zareagował na wieść, że w "TzG" zatańczy z Dagmarą Kaźmierską. Martwi się o jedną rzecz. A ona?

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska, fot. Świat Gwiazd

14. edycja "Tańca z Gwiazdami" jeszcze nie wystartowała, a oni już zostali okrzyknięci najbardziej przebojową i zarazem najbardziej kontrowersyjną parą tej edycji. W pierwszym wspólnym wywiadzie dla Świata Gwiazd zdradzili, co sądzą o sobie nawzajem!

14. edycja "Tańca z Gwiazdami"

Bohaterowie popularnego show tanecznego zawsze budzą ogromne zainteresowanie, zarówno ze strony produkcji, jak i internautów, którzy gorączkowo typują swoich faworytów. 

Oficjalny profil programu wyjawił już uczestników tej edycji. Wśród nich znajdują się m.in.: Dagmara Kaźmierska, Maciej Musiał, Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil Belaja, Anita Sokołowska, Filip Chajzer, Maffashion, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot oraz Aleks Mackiewicz. Zapowiada się naprawdę emocjonująca walka na parkiecie, a internauci już teraz gorączkowo liczą na swoich ulubieńców. Nie zabraknie więc tanecznej rywalizacji, a Polsat może spodziewać się powrotu do dawnej popularności programu. Premiera 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" już w niedzielę, 3 marca o godzinie 20:00.

Jedna z uczestniczek Dagmara Kaźmierska jest po dość poważnej operacji. Czy nie boi się jak to wpłynie na jej kondycję taneczną?

Mocna zapowiedź nowego programu Polsatu. Dagmara, Conan i Jacek w akcji: "Uratowany" Dagmara Kaźmierska wykłóca się z policją?! Wszystko widać na zdjęciach. Powód was zaskoczy!

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami"

Podczas konferencji Polsatu, gdy Dagmara Kaźmierska pojawiła się na ściance, fotografowie skupiali się głównie na niej, zupełnie pomijając inne gwiazdy. Jej stylizacja w błyszczącym beżowym komplecie z falbankami przypominającymi pióra na nogawkach i rękawach robiła olśniewające wrażenie. 

Nie zabrakło również imponującej biżuterii – gruby złoty naszyjnik i duże kolczyki stylizowane na muszle. Mimo przebytego wypadku samochodowego kilka lat temu, w którym ucierpiały jej nogi, Dagmara wyglądała pewnie siebie, uśmiechając się czarująco do fotografów, jakby wiedziała, że właśnie zdobędzie Kryształową Kulę w "Tańcu z gwiazdami". Reporter Polsatu zapytał o obawy fanów związane z jej zdrowiem po tamtym wypadku.

No ja bym bardzo chciała, ale niestety z tymi nogami jest, jak jest. Gdyby były zdrowe nogi to nie byłoby konkurencji dla Kaźmierskiej - powiedziała w rozmowie z reporterem Polsatu. 

Jak już wiadomo Kaźmierskiej w tańcu będzie partnerował Marcin Hakiel. Jak gwiazda zareagowała na tę wiadomość?

Jak Dagmara Kaźmierska zareagowała na partnera tanecznego?

Dagmara Kaźmierska opowiedziała Światu Gwiazd, jak zareagowała na przedstawienie jej tanecznego partnera. Żartobliwie wspomniała też o reakcji swojej mamy, która uwielbia tancerza. Powiedziała, że sama była również bardzo zadowolona z tego, że tańczyć z nią będzie Marcin Hakiel. 

Ja bardzo się ucieszyłam, bardzo dobra reakcja, bo po pierwsze moja mama uwielbia Marcina. Wołała: “Władek, Władek Kaśka tańczy z Marcinem”, także moja mama się bardzo ucieszyła, moja Romcia kochana. W ogóle nie znaliśmy się oczywiście, ale (…) darzyłam go jakąś sympatią, tak gdzieś od siebie. Wiadomo, dobrze wzrostowo nas dobrali i jak się dowiedziałam, że on, to taka byłam bardzo zadowolona wbrew temu, że gdzieś tam w jakimś pisemku było “Kaźmierska niezadowolona, wściekła”. To jest świetny, energiczny chłopak i ja do niego mówię “mój dzieciaczku”, bo on jest tak pełen wigoru, tyle ma siły – mówiła Dagmara Kaźmierska o Marcinie.

Następnie odwrócono pytanie i zapytano Marcina Hakiela, jak zareagował na informację o tym, że jego partnerką zostanie Dagmara. W pierwszej kolejności tancerz wspomniał, że obawiał się o stan jej zdrowia.

Oczywiście miałem takie delikatne zastanowienia właśnie, jak to z tymi nogami, bo jak już się dowiedziałem, że tańczę z Dagmarą, trochę się bałem, ale wiadomo, że dobrze tam poskładali te nóżki, także wielkie sza po ba dla pana doktora. Troszkę mamy ograniczeń, w sensie ta choreografia musi być taka dopasowana tutaj, więc szczególnie te pierwsze tańce będę się starał, żeby tam się nic nie działo – uspokajał Marcin Hakiel.

Będziecie kibicować Dagmarze i Marcinowi w 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”?

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF