Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Cichopek w centrum wielkiej afery. "Nie mam z tym nic wspólnego!". W sieci krążą szokujące zdjęcia
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 03.02.2024 11:23

Kasia Cichopek w centrum wielkiej afery. "Nie mam z tym nic wspólnego!". W sieci krążą szokujące zdjęcia

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF

Kasia Cichopek ciągle znajduje się w centrum uwagi. Najpierw głośno było o jej rozwodzie z Marcinem Hakielem i związku z Maciejem Kurzajewskim, a potem zwolnieniu z TVP. Teraz Kasia znalazła się w jeszcze bardziej nieprzyjemnej sytuacji, związanej z jej szokującymi zdjęciami. 

Katarzyna Cichopek zwolniona z "Pytania na Śniadanie"

W latach 2009-2011 Maciej Kurzajewski był gospodarzem programu "Pytanie na śniadanie", a od września 2020 roku współprowadził go z Katarzyną Cichopek. Okazało się, że między nimi powstało coś więcej niż tylko partnerska relacja zawodowa. Po dwóch latach pochwalili się, że są razem. 

Ogłoszenie o rozstaniu Kurzajewskiego i Cichopek z “PnŚ” spotkało się z żalem fanów, którzy wyrażają swoje emocje w sekcji komentarzy na mediach społecznościowych. Wielu z nich pokazuje smutek z powodu utraty możliwości oglądania ulubionych gospodarzy na ekranie. Współpracownicy duetu również wspominają z sentymentem wspólne chwile.

Zwolniono nie tylko Cichopek i Kurzajewskiego, ale również  wszystkich dotychczasowych prowadzących “Pytania na Śniadanie”. Na ich miejscu pojawili się Robert Stockinger i Joanna Górska, Klaudia Carlos i Robert El Genda, Kasia Dowbor i Filip Antonowicz, a także Beata Tadla i Tomasz Tylicki. 

To załamie Kurzajewskiego! Cichopek i Hakiel NIE SĄ rozwiedzeni?! Oto szokujące szczegóły sprawy Kurzajewski zostawił Cichopek samą. To był wieki błąd. Tylko popatrzcie, co wrzuciła do sieci

Jak wspominają Kasię Cichopek współpracownicy z TVP?

Kiedy okazało się, że Cichopek i Kurzajewski opuszczą program śniadaniowy TVP, nie tylko fani byli rozżaleni, ale również współpracownicy. Ci w postach w mediach społecznościowych emocjonalnie wspominali dziennikarzy. Anna Lewandowska, która również pracuje w Telewizji Publicznej, przywołała sytuację, gdzie pisała o wielkim profesjonalizmie dziennikarskiej pary. 

Nie zapomnę nigdy wydania, kiedy o 9 rano zerwała się potężna burza i było ciemno jak w nocy. A wy totalna profeska, jak gdyby nigdy nic. Światło nie działało, część kamer też nie. Goście przerażeni, a wy wprowadziliście spokój, dobrą energię i program trwał dalej - opowiadała w komentarzach pod postem Cichopek.

Swoje zdanie wyraził również Jonatan Kilczewski. Mężczyzna pojawiał się w “PnŚ” jako ekspert od architektury. Prywatnie jest przyjacielem Cichopek.

Praca z Kasią i Maćkiem to była czysta przyjemność, obydwoje są szalenie profesjonalni, naprawdę jestem wdzięczny za czas, który mogłem spędzić z nimi na antenie. Myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że dzięki Kasi radom nabrałem dużo większej lekkości w pracy z kamerą - wyznał.

Utrata pracy to niejedyny problem, który spadł ostatnio na Kasię. Doszło też do podłego oszustwa.

Katarzyna Cichopek została oszukana

Niedawno Katarzyna Cichopek opublikowała na swoim Instagramie szokującą relację. Jak zdradziła gwiazda, internetowi oszuści wykorzystali jej zdjęcia bez jej zgody. Jest to popularna metoda złodziei, którzy za pomocą wizerunku znanej osoby, chcą przyciągnąć nowych klientów do swojej marki. Jeśli dzieje się to bez zgody i wiedzy danej gwiazdy, stanowi wówczas poważne przestępstwo. Kasia Cichopek powiedziała, że nie chce mieć nic wspólnego z owymi reklamowanymi środkami na odchudzanie. 

Nie mam z tym nic wspólnego! – napisała oburzona Cichopek. 

Przestępstwo, którego dokonano, związane z kradzieżą wizerunku, jest uregulowane nawet w Kodeksie Karnym.

Przestępstwo z art. 191 a k.k. jest zagrożone karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Zawieszenie kary może nastąpić jedynie w przypadku, gdy orzeczona nie przekracza 2 lat. Wszczęcie postępowania na tej podstawie jest uprawnieniem pokrzywdzonego, z chwilą złożenia wniosku toczy się z urzędu".

Nie jest to pierwsza sytuacja tego typu, kiedy wizerunek znanej osoby jest wykorzystywany bezprawnie. Warto jednak zawsze weryfikować źródła i strony, z których zamierzamy zakupić dany produkt.

Kasia Cichopek ofiarą oszustwa, fot. Instagram
Kasia Cichopek ofiarą oszustwa, fot. Instagram
Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF