Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kurzajewski zostawił Cichopek samą. To był wieki błąd. Tylko popatrzcie, co wrzuciła do sieci
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.01.2024 19:29

Kurzajewski zostawił Cichopek samą. To był wieki błąd. Tylko popatrzcie, co wrzuciła do sieci

Maciej Kurzajewski zostawił Katarzynę Cichopek samą, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski zostawił Katarzynę Cichopek samą, fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek nie wydaje się zanadto przejmować zwolnieniem z “Pytania na śniadanie”. Gwiazda wsiadła w samolot i wyleciała do słonecznego Omanu. W podróży nie towarzyszył jej Maciej Kurzajewski. Dziś z pewnością żałuje swojej decyzji.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski żegnają się z "Pytaniem na śniadanie"

Zwolnienie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z “Pytania na śniadanie” okazało się być jednym z największych zaskoczeń przemian mających obecnie miejsce w Telewizji Polskiej.

Para prezenterów, która wydawała się być obsadowym “pewniakiem”, nagrodzona w ubiegłym roku Telekamerą dla najlepszego duetu prezenterów, podzieliła los swoich kolegów i koleżanek z programu i rozstała się z cenionym show TVP.

“Pytanie na śniadanie” powoli kompletuje nowy zespół, a w sobotę mieliśmy okazję poznać nowych gospodarzy: Katarzynę Dowbor i Filipa Antonowicza. Co na to Katarzyna Cichopek? Wiele wskazuje na to, że rozstanie z formatem nie jest dla niej bolesnym ciosem. Gwiazda spakowała się i wyjechała na wakacje.

Kasia Cichopek nieźle zarobi na rozstaniu z "Pnś". Te sumy robią wrażenie. Na finanse nie będzie narzekać Kulisy rozstania Kurzopków z "PnŚ". Maciej wysłał wiadomość do nowej szefowej. Miał jej jedno do powiedzenia

Katarzyna Cichopek w słonecznym Omanie

Obserwatorzy mediów społecznościowych Katarzyny Cichopek dobrze wiedzą, jak bardzo gwiazda kocha zagraniczne wycieczki. Kilka razy w roku aktorka udaje się z bliskimi, by zwiedzać dalekie regiony świata.

Wielkim zamiłowaniem była prezenterka “Pytania na śniadanie” zdaje się darzyć w ostatnim czasie Półwysep Arabski. W ubiegłym roku wraz z córeczką wybrała się, by odwiedzić Dubaj.

W styczniu postawiła na Oman. Na swoim Instagramie od trzech dni zamieszcza fotografie i nagrania z niezwykłego wyjazdu, na jaki udała się - jak wynika z jej wpisu - “z dziećmi, rodziną i przyjaciółmi”. Zabrakło jednak pewnej ważnej osoby.

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek w Omanie, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Maciej Kurzajewski pożałuje, że zostawił Cichopek samą?

W wyprawie do słonecznego Omanu nie towarzyszy Katarzynie Cichopek Maciej Kurzajewski, który postanowił wybrać się w tym czasie w dużo chłodniejszy rejon świata. W swoich mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie, na którym zobaczyć możemy go na nartach na jednym z alpejskich stoków.

Tymczasem Katarzyna Cichopek wygrzewa się nad brzegiem Oceanu Indyjskiego, pozując w fikuśnym stroju kąpielowym w panterkę. Nie da się ukryć, że uroda gwiazdy z pewnością przyciąga wzrok turystów.

Czy ukochany gwiazdy pozazdrości i postanowi do niej dołączyć? A może para uznała, że potrzebuje chwilę od siebie odpocząć? Jedno jest pewne - wygląda na to, że oboje bawią się znakomicie!

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek w Omanie, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski na nartach, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek w Omanie, fot. instagram.com/katarzynacichopek