Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Rafalala

Rafalala

Rafalala
17.02.2024 16:07 Rafalala pobiła nastolatków z Ukrainy? "Uderzyła w twarz, zdeptała słuchawki...". Padają mocne oskarżenia w kierunku celebrytki

Rafalala po raz kolejny znalazła się w obliczu skandalu. Tym razem w Lublinie miała zaatakować trzech nastolatków. Jeden z nich nagrał zajście, a pościg po mieście jest bardzo niepokojący, co tam się zdarzyło? Mamy film.

Edyta Górniak EA
10.06.2022 15:27 Edyta Górniak wydała oświadczenie po burzliwej dyskusji na dworcu. "W tym zakresie tolerancji nie wykażę"

Edyta Górniak wydała oficjalne oświadczenie w sprawie rozmowy z Rafalalą, do której doszło na Dworcu Centralnym w Warszawie. Artystka zaznaczyła, że od lat wspiera społeczność LGBT+, natomiast sprzeciwia się jakiejkolwiek agresji. W ostatnich dniach w sieci pojawiło się nagranie pochodzące z Dworca Centralnego w Warszawie. Między Rafalalą a Edytą Górniak doszło do ostrej wymiany słów, która następnie stała się obiektem dyskusji internautów.

Edyta Górniak EA (2)
06.06.2022 19:47 Edyta Górniak zwyzywana w centrum miasta przez Rafalalę. Nagranie obiegło sieć

Edyta Górniak została zwyzywana publicznie na Dworcu Centralnym w Warszawie przez Rafalalę. Nagranie z tego bulwersującego zdarzenia obiega cały internet. Rafalala zarzuca gwieździe transfobiczne wypowiedzi.- Jestem zbulwersowana po transfobicznym ataku Edyty Górniak na Dworcu Centralnym. Niestety jedziemy tym samym pendolino do Krakowa. Nagrywałam peron, ludzi, pociągi. Pociąg był opóźniony 20 minut i komentowałam to. W tłumie nagrałam też Edytę, której szybko ktoś o tym napisał na IG. Podeszła do mnie i reszta na filmie oraz mojej relacji na IG - relacjonuje sytuację Rafalala.