Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maffashion opublikowała tajemniczy wpis. Komentarz po rozstaniu z Fabijańskim?
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 21.07.2022 21:46

Maffashion opublikowała tajemniczy wpis. Komentarz po rozstaniu z Fabijańskim?

Sebastian Fabijański Maffashion EA
fot. Pawel Wodzynski/East News, TRICOLORS/East News

W ostatnim czasie niezwykle głośno jest o rozstaniu Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Aktor wdał się w aferę z influencerką Rafalalą i publicznie przyznał się do zdrady. Teraz jego była partnerka opublikowała w sieci tajemniczy wpis. Czyżby chodziło o kulisy zerwania?

Przez długi czas Maffashion milczała na temat skandalu związanego z Fabijańskim. Zabrała głos dopiero wtedy, gdy Rafalala podczas jednego z wywiadów zasugerowała, że syn Kuczyńskiej może nie dożyć liceum. Najnowszy post influencerki również można uznać za odniesienie do ostatniej afery.

Afera wokół Sebastiana Fabijańskiego i Maffashion

Afera wokół Kuczyńskiej i Fabijańskiego nie cichnie. Gdy aktor udzielił wywiadu, w którym przyznał się do nocy spędzonej z Rafalalą, na jego temat rozpisywały się wszystkie media w kraju. Aktor nie ukrywał, że czuje skruchę po tym, co się wydarzyło i częściowo obwiniał alkohol połączony z lekami.

- Mam blackout, nie pamiętam kompletnie nic. Mam przebłyski, że jadę windą, siedzę w samochodzie, z kimś rozmawiam - mówił dla Pudelka.

Sama Maffashion konsekwentnie milczała na temat całej afery i nie chciała wzbudzać swoją osobą dodatkowego zainteresowania mediów. Jej podejście pochwaliła Doda, która wzięła pod uwagę sytuację synka Kuczyńskiej i Fabijańskiego.

- Dobrze, że Maff się nie odzywa, bo ona jako matka robi to dla niego - komentowała w rozmowie z Plejadą. Sama Rafalala jednak nie podzielała zdanie Rabczewskiej i publicznie zasugerowała, że przyszłością dziecka nie trzeba się tutaj przejmować.

- Ona [Maffashion - przyp. red.] się martwi o jakąś taką przyszłość... Nie martw się, a może to dziecko w ogóle nie dożyje liceum. Martwić się o coś, czego nie ma albo może nie być... - rzuciła w rozmowie z Przeambitni.

Była partnerka Fabijańskiego przerwała milczenie

Mocne słowa Rafalali sprawiły, że w Kuczyńskiej się zagotowało i po raz pierwszy odniosła się do ostatnich wydarzeń.

- WARA od mojego syna!!! JAK MOŻNA TAK POWIEDZIEĆ O DZIECKU!!! "Zainteresowani" - zostawcie w spokoju mojego synka i mnie!!! - napisała w emocjonalnym poście. Teraz po raz kolejny w jej mediach społecznościowych ukazał się krótki wpis, który może świadczyć o obecnym stanie emocjonalnym Maffashion.

- Stabilnie — skwitowała Kuczyńska. Myślicie, że w ten sposób chce dać do zrozumienia, że zamknęła temat z Rafalalą i Fabijańskim? Fani mogą tylko zgadywać. Niewątpliwie jednak influencerka życzyłaby sobie, aby afera wokół jej rodziny jak najszybciej się zakończyła.

Maffashion
fot. instagram.com/maffashion_official/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Wojciech Szczęsny komentuje rewelacje o nieślubnym dziecku. "Nawet ja o tym nie wiedziałem"

  2. Trwa wyprzedaż w Zarze. Oto 5 sukienek z dobrym składem, które warto kupić na lato 2022

  3. Joanna Kurowska broni Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i wystawia laurkę: "Nauczyła mnie piec gęś"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].