Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dawid Kwiatkowski w końcu powiedział to publicznie! Niby wszyscy się spodziewali, ale jednak...
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 14.02.2024 21:28

Dawid Kwiatkowski w końcu powiedział to publicznie! Niby wszyscy się spodziewali, ale jednak...

Dawid Kwiatkowski, fot. KAPiF
Dawid Kwiatkowski, fot. KAPiF

Dawid Kwiatkowski zdecydował się na zaskakujące wyznanie. Choć wielu fanów spodziewało się, że w końcu z ust piosenkarza padnie podobna deklaracja, niewielu spodziewało się, że stanie się to już teraz.

Dawid Kwiatkowski zachwyca fanów

Dawid Kwiatkowski to jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy młodego pokolenia. Każdy z albumów wydanych przez artystę cieszy się dużym zainteresowaniem, a bilety na koncerty wyprzedają się jak świeże bułeczki.

W 2018 r. muzyk dołączył do jury talent show skierowanego do dziecięcych wokalistów, “The Voice Kids”. Rolę trenera pełnił przez sześć edycji programu, by w 2023 r. ostatecznie wycofać się z formatu.

Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. Serce mówi mi 'Well done Dawid, Twoja misja w tym programie się zakończyła', a serca słucham jak babci - tłumaczył w mediach społecznościowych Dawid Kwiatkowski.

Do sieci wypłynęły wrażliwe dane Dawida Kwiatkowskiego. Fani nie mogą uwierzyć w to, co zobaczyli Miłość bezwarunkowa! To właśnie jego Dawid Kwiatkowski kocha najbardziej. Pokazał zdjęcie

Kariera Dawida Kwiatkowskiego po "The Voice Kids"

Wiadomo już, że w siódmej edycji “The Voice Kids”, które wystartuje jeszcze w lutym, fotel Dawida Kwiatkowskiego zajmie Natasza Urbańska. Wielu fanów wydaje się być jednak niepocieszonych.

Piosenkarz miał jednak szansę zająć się pracą nad nową płytą “Pop romantyk”, która pojawiła się na półkach sklepowych w styczniu. Co więcej, wiele wskazuje na to, że w temacie telewizji nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Media zelektryzowała informacja o możliwym powrocie Dawida Kwiatkowskiego do TVP. W jakiej roli miałby się sprawdzić uwielbiany przez tysiące fanów wokalista?

Dawid Kwiatkowski powróci do "The Voice"?

Okazuje się, że Dawid Kwiatkowski otrzymał propozycję powrotu do “The Voice” i… nie powiedział “nie”! Piosenkarz ma poważnie rozpatrywać możliwość zajęcia trenerskiego fotela w podstawowej wersji programu.

Dostałem taką propozycję ze 2-3 tygodnie temu. Nie wiem, jak będzie - dałem zielone światło na zasadzie: "OK, rozmawiajmy, ale nie mówię tak". Tak mi się podobało w "The Voice Kids" - ten klimat, ten cały luz, że dzieci nie mają parcia. A trochę obawiam się, że w dużym "The Voice" chodzi o coś innego - jest więcej rywalizacji, czego ja nie lubię. Ja już dużo rywalizowałem w swoim życiu - powiedział w rozmowie z WP.

Jak wyjawił muzyk, chęć ponownego zatrudnienia go w “The Voice” sprawiła mu wielką radość.

Cieszę się, że dostałem taką propozycję, bo to świadczy o to, że ktoś mnie polubił w tym programie i mi ufa - nie krył artysta.

Chcielibyście ponownie zobaczyć Dawida Kwiatkowskiego w “The Voice”? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski, fot. KAPiF
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski, fot. KAPiF
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski, fot. KAPiF

Źródło: wp.pl