Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dawid Kwiatkowski zamieścił zapłakane zdjęcie. Ogłosił to oficjalnie: "Się porobiło"
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 09.07.2024 15:40

Dawid Kwiatkowski zamieścił zapłakane zdjęcie. Ogłosił to oficjalnie: "Się porobiło"

Dawid Kwiatkowski
fot. KAPiF/Instagram

Dawid Kwiatkowski niespodziewanie opublikował w mediach społecznościowych swoje zapłakane selfie. Co się stało? Powód może zaskoczyć.

Dawid Kwiatkowski nie zwalnia tempa

Dawid Kwiatkowski od początku roku intensywnie promuje swój ósmy już album studyjny pt. “Pop romantyk”. Aby w pełni skupić się na swoim najnowszym projekcie, artysta w minionym roku postanowił zrezygnować z posady trenera w programie telewizyjnym “The Voice Kids”. 

Jego decyzja odbiła się szerokim w mediach. Trudno się jednak temu dziwić. Piosenkarz pełnił rolę mentora dla początkujących wokalistów począwszy od pierwszego sezonu show i wiele osób nie wyobrażała sobie tego formatu bez niego.

Marina pokazała twarz córeczki Ten sekret Jerzy Stuhr zabrał do grobu. To była rysa na jego wizerunku

Dawid Kwiatkowski i Maciej Musiał w teledysku "Beze mnie"

Dzięki odejściu z show telewizyjnej Dwójki autor hitu “Proste” zyskał sporo cennego czasu, który mógł poświęcić swoim głównym zajęciom, czyli tworzeniu muzyki oraz występowaniu przed publicznością w całej Polsce.

Starania Kwiatkowskiego opłaciły się - wydany w połowie stycznia “Pop romantyk” zadebiutował na 2. miejscu listy najpopularniejszych płyt w naszym kraju, a bilety na promujące krążek tournée sprzedawały się jak świeże bułeczki. Ze względu na duże zainteresowanie, artysta zagrał wiosną w warszawskiej Progresji aż dwa dni z rzędu.

Dawid Kwiatkowski od samego początku podkreślał, że składający się z 10 utworów album to dopiero początek ery pod szyldem “Pop romantyk”. Słowa dotrzymał. 9 lipca w sieci ukazał się zupełnie nowy, niepublikowany wcześniej singiel pt. “Beze mnie”. Co ciekawe, w teledysku do piosenki obok Dawida wystąpił aktor Maciej Musiał.

Dawid Kwiatkowski pokazał zapłakane zdjęcie

Wokalista nawet nie próbował ukrywać, że podczas premiery jego nowego utworu towarzyszą mu ogromne emocje. Już chwilę po tym jak “Beze mnie” znalazło się oficjalnie w serwisach z muzyką, Dawid odezwał się do swoich fanów na swoim kanale nadawczym na Instagramie.
 

BEZE MNIE już wszędzie. Się porobiło. Dobrej nocy - ogłosił oficjalnie.

Na tym jednak się nie skończyło. Piosenkarz opublikował następnie… swoje czarno-białe selfie. Kadr będący zbliżeniem na twarz muzyka ujawnił, że premiera nowej, bardzo osobistej piosenki wzruszyła go do łez.

Ale z niego (pop) romantyk!

dk.jpg

KAPIF_1000pix_K1205020F.jpg
Dawid Kwiatkowski, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1080233F.jpg
Dawid Kwiatkowski, fot. KAPiF