Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dwuletnia Asia utrzymuje rodzinę! Jest milionerką
Karolina Kurek
Karolina Kurek 29.05.2024 06:55

Dwuletnia Asia utrzymuje rodzinę! Jest milionerką

Dwulatka utrzymuje rodziców
fot. Instagram

Na temat upubliczniania wizerunku dzieci w mediach, zdania są podzielone. Wiadomo, jednak jakie podejście mają rodzice Asi Brown. Dziewczynka ta, mimo że ma zaledwie 2 lata, jest w stanie utrzymać całą rodzinę. Jak do tego doszło?

Kim są rodzice małej Asi Brown?

Rodzice Asi Brown są powszechnie rozpoznawani przez widzów programu "The Real Housewives of Nairobi". Ten program jest podobny w formacie do znanego w Polsce "Żony Hollywood". W show występują kobiety biznesu, które prowadzą luksusowe życie. 

Jedną z tych kobiet jest Vera Sidiki, matka dwuletniej dziewczynki. Kenijka zdobyła swoje bogactwo poprzez biznes kosmetyczny, a jej mąż, Brown Mauzo, wspiera ją w podbijaniu nowych rynków. 

Nie tylko oni jednak zarabiają na konto rodziny, dwuletnia Asia Brown, mimo że nieświadomie, już dokłada się do budżetu rodziny.

Konflikt Roxie z rodzicami. Aż nie chce się wierzyć, co zrobił jej ojciec. Ostra reakcja fanów Jaka niespodzianka! Gwiazda ekranu powitała na świecie bliźniaki. Kompletnie się tego nie spodziewała

Sukcesy Asi Brown w mediach społecznościowych

Oprócz ich dochodowych interesów, oboje z powodzeniem budują swoje osobiste marki w sieci. Profil Very na Instagramie ma 2,5 miliona obserwujących, a Brown Mauzo ma 400 tysięcy. Para celebrytów postanowiła również zadbać o popularność swojej córki, Asi Brown, zakładając dla niej konto na Instagramie zaraz po jej narodzeniu. Mimo że ma dopiero dwa lata, ma już 132 tysiące obserwujących.

Jakim cudem dziewczynka zarabia w tym wieku tak duże kwoty?

W jaki sposób 2-letnia Asia utrzymuje rodziców?

Profil dziewczynki jest pełen jej fotografii w różnorodnych, luksusowych kreacjach od renomowanych projektantów. Asia Brown bawi się najbardziej ekskluzywnymi zabawkami i pozuje do zdjęć, które jednocześnie pełnią funkcję promocji różnych produktów. Chociaż głównie promuje markę kosmetyczną swojej matki, każde zdjęcie dwulatki jest starannie zredagowane graficznie, nadając Asia niekiedy wygląd postaci z kreskówki. 

Wydaje się jednak, że to będzie jedyny kłopot tej małej influencerki. Z okazji swoich urodzin przedsiębiorczy rodzice uczynili córkę... CEO dobrze prosperującej marki Asia Brown Baby Care. W ofercie marki znajdują się organiczne produkty do pielęgnacji włosów i skóry niemowląt.

Dwa latka utrzymuje rodziców, Instagram
Dwa latka utrzymuje rodziców, Instagram
Dwa latka utrzymuje rodziców, Instagram
Dwa latka utrzymuje rodziców, Instagram