Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Konflikt Roxie z rodzicami. Aż nie chce się wierzyć, co zrobił jej ojciec. Ostra reakcja fanów
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.04.2024 21:33

Konflikt Roxie z rodzicami. Aż nie chce się wierzyć, co zrobił jej ojciec. Ostra reakcja fanów

Roxie Węgiel
fot. KAPiF

Roxie Węgiel ma poważny konflikt z rodzicami? Niedawno media donosiły o ustaleniach sądu, teraz w sprawie pojawił się nowy trop. Co ujawniły media społecznościowe?

Roxie Węgiel i proces z wytwórnią Universal Music Polska

Roxie Węgiel do tej pory bardzo ciepło wypowiadała się o swoich rodzicach. Rafał Węgiel i Edyta Węgiel od początku dbali o karierę ich córki. A może dbali aż do przesady? Niedawno „Fakt” i „Super Express” ujawniły wyrok sądu I instancji w procesie między młodą wokalistką a wytwórnią Universal Music Polska. W upublicznionym uzasadnieniu wyroku pojawiło się wiele treści na temat ojca Roksany, który był jej przedstawicielem w tej sprawie.

Sędzia Krzysztof Kurosz w uzasadnieniu z 2022 roku zauważył, że pieniądze, jakie zarabiała podczas swojej kariery Roksana, trafiał na firmowe konto jej ojca. W wyniku ustnej umowy, której świadkiem miała być matka Roxie, Rafał Węgiel zobowiązał się do zwrotu środków, kiedy jego córka osiągnie pełnoletność. Sąd zauważył jednak, że gdyby nie wpływy z dochodów Roksany, firma jej ojca mogłaby popaść w problemy finansowe. Wszystko to brzmi bardzo niepokojąco, a jak do sprawy odniósł się prawnik piosenkarki? Szczegóły poniżej.

Z sądu wypłynęły niewygodne fakty o Roxie i jej rodzicach. To tłumaczy ich nieobecność na planie "Tańca z gwiazdami" Wytwórnia ujawnia, jak rodzice mieli zaszkodzić Roxie w karierze. To zwiastuje rodzinny konflikt

Roxie Węgiel ma konflikt z rodzicami? Oświadczenie prawnika Roksany

Prawnik Roksany Węgiel, mec. Paweł Janc, cytowany przez „Super Express”, nie chce komentować wniosków na temat jej ojca, które pojawiły się w uzasadnieniu wyroku. Zaznacza jednak, że sama zainteresowana nie zgadza się oceną działań jej rodziców, jakie pojawiły się w uzasadnieniu wyroku sądu.

Sprawa sądowa dotyczy wyłącznie sporu pomiędzy Panią Roksaną Węgiel a Universal w zakresie ważności istniejącej pomiędzy nimi umowy. Powyższe kwestie nie dotyczą tego sporu. Pani Roksana Węgiel nie zgodziła się z oceną Sądu w tym zakresie. Oczywiste jest, że dziecko pozostaje aż do pełnoletności pod władzą rodzicielską. Władza rodzicielska obejmuje w szczególności obowiązek i prawo rodziców do wykonywania pieczy nad osobą i majątkiem dziecka, a także nad sprawowaniem zarządu majątkiem dziecka – mówi przedstawiciel Roxie.

Zastanawia jednak fakt, że rodzice Roksany ani razu nie pojawili się na widowni programu „Taniec z gwiazdami”. Za każdym razem obecny był za to jej ukochany Kevin Mglej. A co właśnie widać w mediach społecznościowych? Szczegóły poniżej.

Konflikt między Roxie Węgiel a jej rodzicami: nowe tropy

Rodzice Roksany nie po raz pierwszy są na cenzurowanym u jej fanów. W przeszłości ojciec wokalistki miał na Instagramie pseudonim „Stwórca Roxie”, co wiele osób uważało za niestosowne. Jakiś czas temu zmienił jednak nick i obecnie ma profil pod imieniem i nazwiskiem, czyli Rafał Węgiel.

Oczywiście większość internautów, która śledzi internetowe profile rodziców Roxie, to wielbiciele samej piosenkarki. Po ostatnich doniesieniach widać jednak, że ojcu gwiazdy znacząco ubyło obserwujących. Jeszcze niedawno na Instagramie obserwowało go ponad 22 tysiące osób. Obecnie widać, że liczba ta zmalała do 21,6 tysiąca. Wygląda na to, że coraz więcej osób nie ufa Rafałowi i Edycie. A co wy sądzicie o tej sprawie?

Roxie Węgiel, rodzice, konflikt, wyrok sądu, reakcja fanów
Profil ojca Roksany Węgiel na Instagramie, fot. instagram.com/rafal_wegiel
Roxie Węgiel, rodzice, konflikt, wyrok sądu, reakcja fanów
Roxie Węgiel z rodzicami i rodzeństwem, fot. instagram.com/rafal_wegiel

Źródło: Fakt, Super Express