Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Była ukochanego Roxie z impetem wkroczyła w życie pary! Kim jest Malwina Dubowska? Wielu bardzo dobrze ją kojarzy
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 17.04.2024 22:22

Była ukochanego Roxie z impetem wkroczyła w życie pary! Kim jest Malwina Dubowska? Wielu bardzo dobrze ją kojarzy

Malwina Dubowska
fot. KAPiF/Instagram

Była partnerka Kevina Mgleja – ukochanego Roxie Węgiel, ostatnio robi wokół siebie dużo zamieszania. Wszystko zaczęło się od oskarżenia ojca dziecka o to, że nie spełnia swojej roli. Kim tak naprawdę jest Malwina Dubowska?

Była partnerka Kevina Mgleja oskarża go o złą sytuację finansową

Relacja Roksany Węgiel z Kevinem Mglejem budzi emocje nie tylko ze względu na ich znaczną różnicę wieku i szybkie tempo rozwoju związku, ale także z powodu syna mężczyzny z poprzedniego związku. Choć Kevin Mglej publikuje na swoim Instagramie zdjęcia, na których widać dobrą relację z dzieckiem, jego była partnerka nadal zdaje się żywić żal. Sytuacja ta rodzi wiele pytań i komentarzy, zwłaszcza że pojawiły się oskarżenia o brak płacenia alimentów. 

Jeśli rzeczywiście Kevin spełniałby swoją rolę i sytuacja wyglądałaby tak dobrze, to prawdopodobnie nie byłoby takiej potrzeby, aby to podkreślać w każdym wywiadzie. Wówczas fakt ten mógłby być oczywisty bez konieczności ciągłego akcentowania. I dlatego warto czasem zastanowić się, czy publiczny wizerunek odzwierciedla rzeczywistość i tutaj pozostawię trzy kropki - tłumaczyła w rozmowie z Shownews.pl.

Malwina Dubowska wcześniej mówiła o swoich trudnościach jako samotna matka, a niedawno opublikowała wideo na swoich mediach społecznościowych, w którym, zalana łzami, opowiedziała o swojej sytuacji finansowej.

Tak naprawdę, żeby było nam dobrze chwytam się różnych prac, nawet pakując kosmetyki, zamówienia. Robię te wszystkie rzeczy, staram się łączyć te obowiązki, żeby było stabilnie. Realnie są dni, kiedy mam dychę na koncie, dwie dychy i muszę poprosić moich rodziców, co jest mega niekomfortowe, kiedy jestem mamą i dorosłą kobietą i chcę być samodzielna - wyznała aktorka.

Ukochany Roksany Węgiel prosi o pomoc. "To jest trudne". Jego słowa nie przejdą bez echa Roxie Węgiel zrobiła sobie wymowny tatuaż. To kolejny znak oddania wobec ukochanego Kevina?

Dziecko Kevina Mgleja i Malwiny Dubowskiej

Syn Kevina Mgleja i Malwiny Dubowskiej urodził się w 2020 roku. Aktorka, mając na wychowaniu 4-letnie dziecko, otwarcie przyznaje, że czasami macierzyństwo jest dla niej wyzwaniem.

Czasami bywa to nie lada wyczyn. Porównałabym to do jakiegoś surfingu albo jechania slalomem na jednej rolce. Ale, tak jak się mówi — sport uczy dyscypliny. W moim przypadku było to łyżwiarstwo. Z całą pewnością nauczyło mnie dyscypliny. Plus — zawsze byłam dobrze zorganizowana. W połączeniu u mnie to dobrze działa. Uważam też, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Zawsze można znaleźć rozwiązanie. Dzięki temu jakoś tak udaje się zgrabnie to połączyć — wyjaśniła w jednym z postów na Instagramie.

Nie wszyscy wiedzą, że Malwina Dubowska jest popularną aktorką. Wystąpiła w wielu popularnych produkcjach. 

Kim jest Malwina Dubowska?

Malwina Dubowska to znana aktorka filmowa, która przyszła na świat 17 lipca 1998 roku. Zdobyła popularność dzięki swoim rolom w takich produkcjach jak "Belfer", "Na dobre i na złe", "Pierwsza miłość" oraz "Na Wspólnej".

Poza światem filmowym aktywnie angażuje się na Instagramie, gdzie ma 14 tysięcy obserwujących. Na platformie tej dzieli się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. W jednym z ostatnich postów przyznała, że czasami naprawdę trudno jej się odnaleźć w roli matki. Głośno zrobiło się także wokół związku Roxie Węgiel i Kevina Mgleja, a Malwina postanowiła zabrać głos w tej sprawie, wyrażając swoje emocje i stanowisko.

Nie bez powodu mówi się, że milczenie i cisza jest przemocą. Czuję, że w tym momencie stosuję autoprzemoc. Jest mi ciężko, czuję się osamotniona. Czuję się z tym wszystkim sama. Można powiedzieć, że osiem miesięcy temu zostałam wyrzucona z domu, który tworzyłam, któremu się poświęciłam. Włączył mi się instynkt przetrwania, że muszę zapewnić wszystko, że chcę zapewnić nam wszystko – wyjawiła aktorka. 

Widać, że aktorka czuje się bardzo osamotniona w tej sytuacji. Musi również sama poradzić sobie z wychowaniem dziecka. 

Malwina Dubowska, fot. Instagram
Malwina Dubowska, fot. Instagram
Malwina Dubowska, fot. Instagram
Malwina Dubowska, fot. Instagram