Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ukochany Roksany Węgiel prosi o pomoc. "To jest trudne". Jego słowa nie przejdą bez echa
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.04.2024 08:25

Ukochany Roksany Węgiel prosi o pomoc. "To jest trudne". Jego słowa nie przejdą bez echa

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
fot.: KAPiF/Instagram

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wiodą prym w mediach społecznościowych z uwagi na ich związek. Jeszcze niedawno mówiono i ich cichym ślubie, a teraz ukochany piosenkarki zwrócił się do internautów. Apeluje o wsparcie. Nie przypuszczał, że okaże się to takie trudne.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli potajemnie ślub?

O związku producenta muzycznego i wokalistki dowiedzieliśmy się niedługo po jej 18. urodzinach. Duet wspólnie pracował nad jednym z albumów gwiazdy, a wiele godzin w studio zbliżyło ich do siebie. Dziś są doskonale znani jako para, a nawet mówi się o ich potajemnym ślubie.

Wszystko ze względu na zmianę danych w rejestrze CEIDG. Widnieje tam bowiem informacja, że gwiazda zmieniła nazwisko z Roksana Węgiel na Roksana Węgiel-Mglej. Co więcej, wokalistka ostatnio pokazała swoje oddanie partnerowi.

Nie brak jednak doniesień, że do uroczystości dojdzie dopiero po zakończeniu udziału gwiazdy w programie "Taniec z Gwiazdami". Roksana Węgiel dostała się do ostatniej piątki 27. edycji. Za kulisami nie brak Kevina.

Ślub Roksany i Kevina odbędzie się już w drugiej połowie sierpnia. Jeśli Roxie dojdzie do finału “Tańca z Gwiazdami”, to i tak będzie miała sporo czasu na przygotowania. Goście dostali już tzw. save the date, reszta jest jednak trzymana w wielkiej tajemnicy. Ceremonia na pewno nie odbędzie się w Warszawie. To może być wydarzenie roku - zdradził informator portalu Party.pl.

Roxie Węgiel zrobiła sobie wymowny tatuaż. To kolejny znak oddania wobec ukochanego Kevina? Syn Dagmary oniemiał na widok Roksany Węgiel. My też! Przecież takie widoki powinna zarezerwować tylko dla ukochanego

Narzeczony Roksany Węgiel mocno ją wspiera podczas "Tańca z Gwiazdami"

Piosenkarka od tygodni poświęca się treningom do tanecznego programu Polsatu. Każdy występ w "Tańcu z Gwiazdami" to dla niej ogromny stres. Pomimo wysokich not od jurorów i wsparcia widzów musi mieć poczucie zagrożenia ze strony Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka idzie jak burza, choć za ostatni występ otrzymała najgorszą punktację w historii show.

Roksana Węgiel podczas występów na żywo może liczyć także na wsparcie ukochanego. Kevin Mglej zawsze towarzyszy jej blisko parkietu "Tańca z Gwiazdami".

Ja się cieszę, że jury doceniło jej ciężką pracę, bo ludzie widzą na InstaStory treningu, albo to co jest już tutaj w telewizji. Ja żyjąc z Roksaną widzę ile pracy to ją kosztuje, jak wcześnie wstaje, jak jeździ na treningi - mówił nam po pierwszym odcinku.

Dziś wiadomo, że Roksana Węgiel wystąpi w 8. odcinku "Tańca z Gwiazdami". Wysoki poziom rywalizacji doprowadził do drobnej zmiany w relacji zakochanych. Kevin Mglej nieoczekiwanie odezwał się do internautów.

Kevin Mglej prosi o wsparcie dla Roksany Węgiel

W 8. odcinku "Tańca z Gwiazdami" na parkiecie dojdzie do pewnych roszad. Uczestnicy zatańczą bowiem z bliskimi osobami. Dagmara Kaźmierska zaprosiła do tańca syna, Conana, Maciej Musiał pojawi się z mamą, a Roksanie Węgiel partnerował będzie ukochany, Kevin Mglej.

Duet już w poniedziałek zaczął intensywne treningi do występu. Z tego względu producent muzyczny zwrócił się do internautów pierwszy raz od dłuższego czasu. Apelował o pomoc. Wszystko z powodu przygotowań do show.

Jesteśmy podczas pierwszego treningu. Przepraszam, ja jestem podczas pierwszego treningu, oni są podczas setnego treningu "Tańca z gwiazdami". I to... to jest trudne. Głosujcie na parę nr 5, bo ja nie wytańczę, nie wytańczę tego... - wyznał ze zmęczoną miną.

W tle można było zauważyć tryskającą energią Roksanę Węgiel, która z pewnością nie może doczekać się układu z ukochanym. Już po pierwszych zajawkach widać, że gwiazda po raz kolejny podnosi poprzeczkę.

Kevin Mglej
Ukochany Roksany Węgiel zaapelował do fanów, fot. Instagram
Kevin Mglej
Ukochany Roksany Węgiel zaapelował do fanów, fot. Instagram
Kevin Mglej
Ukochany Roksany Węgiel zaapelował do fanów, fot. Instagram
Kevin Mglej
Ukochany Roksany Węgiel zaapelował do fanów, fot. Instagram
Roksana Węgiel
Ukochany Roksany Węgiel zaapelował do fanów, fot. KAPiF
Kevin Mglej
Ukochany Roksany Węgiel zaapelował do fanów, fot. KAPiF

Źródło: Party.pl