Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Poprzedniczka Roxie Węgiel uderza w Kevina Mgleja. Ujawnia, jakim jest ojcem dla ich wspólnego dziecka
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.04.2024 10:25

Poprzedniczka Roxie Węgiel uderza w Kevina Mgleja. Ujawnia, jakim jest ojcem dla ich wspólnego dziecka

Była Kevina Mgleja uderza w narzeczonego Roksany Węgiel
fot. Instagram

Roksana Węgiel i Kevin Mglej nie schodzą z nagłówków gazet i portali, tym bardziej że niedawno doniesiono o ich sekretnym ślubie. Para w ekspresowym tempie zalicza kolejne etapy związku. Nie jest jednak tajemnicą, że muzyk z poprzedniej relacji doczekał się syna. Matka chłopca opowiedziała jakim ojcem jest naprawdę narzeczony Roxie.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli sekretny ślub?

Duet zaczął się spotykać podczas pracy nad albumem "13+5". Już w styczniu 2023 roku w mediach społecznościowych pojawiło się ich pierwsze wspólne zdjęcie, choć początkowo ukrywali swój związek. Oficjalnie potwierdzili nowiny po 18. urodzinach Roksany Węgiel. Następne etapy upłynęły im ekspresowo.

W maju tego samego roku piosenkarka pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, jednocześnie ujawniając, że już od kilku miesięcy jest narzeczoną Kevina. Niedługo później pojawiły się pierwsze doniesienia o planowanym ślubie.

Duet długo utrzymywał wszelkie szczegóły ceremonii w tajemnicy. Roksanie Węgiel zależało, aby ten dzień był przede wszystkim prywatnym momentem.

Ten dzień chcemy świętować w swoim towarzystwie, nie chcemy żadnych mediów z zewnątrz. Także po prostu zostawiamy to dla siebie i nie będę mówić, co jest w planach, jak chcę, żeby to wyglądało, bo to już są naprawdę takie bardzo prywatne informacje, które zostawiam na ten dzień - powiedziała w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Teraz nie brak doniesień, że para sformalizowała związek przed świętami wielkanocnymi. W internecie łatwo o wskazówkę, a duet niedawno sam "odniósł się" do nowinek. Związek piosenkarki i producenta muzycznego od samego początku wzbudzał emocje nie tylko ze względu na różnicę wieku, ale także przeszłość mężczyzny. Kevin z poprzedniej relacji doczekał się syna.

Po doniesieniach o ślubie Roxie i Kevin wrzucili TO do sieci. Bardziej wymownie nie mogli zareagować Ojciec Roxie Węgiel zabrał głos w sprawie tajemniczego ślubu córki. Jego reakcja wprawia w konsternację

Kevin Mglej z poprzedniego związku doczekał się syna. Jak wygląda relacja Roxie Węgiel z chłopcem?

Producent w przeszłości związał się z polską aktorką znaną z m.in.: "Na Wspólnej" czy "Przyjaciółki". Wraz z Malwiną Dubowską doczekał się syna, który sporadycznie pojawia się w mediach społecznościowych ojca. 

Kevin chętnie pokazuje czas spędzony z chłopcem m.in.: z okazji jego urodzin czy rozpoczęcia edukacji. Roksana Węgiel również miała szansę poznać małego Williama. Sama jednak nie widzi się w roli macochy. Jak wyglądają jej relacje z synem narzeczonego?

Nie jest to najłatwiejsza rola, aczkolwiek ja skupiam się przede wszystkim na tym, żeby być wsparciem dla syna Kevina, być dobrą ciocią i dać mu dużo ciepła. Dać mu poczucie, żeby ciocia kojarzyła się z kimś fajnym. To też nie jest łatwe dla dziecka […]. Kevin spędza bardzo dużo czasu z Williamem. Jak tylko ma go pod opieką, to poświęcamy my bardzo dużo czasu. Kevin jest bardzo dobrym ojcem - mówiła Plejadzie.

O samotnym macierzyństwie znacznie chłodniej wypowiada się matka dziecka. Malwina Dubowska przyznała, że by utrzymać siebie i syna musi często szukać dodatkowych zajęć. Jak zareagowała na doniesienia o ślubie byłego partnera? Zdradziła prawdę o jego ojcowskich obowiązkach.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF

Malwina Dubowska uderza w Kevina Mgleja. Jakim ojcem jest partner Roxie Węgiel??

Malwina Dubowska wspomina okres rozstania z ojcem dziecka jako ciężki etap w życiu. Podczas pierwszych miesięcy samotnego macierzyństwa działała na "instynkcie przetrwania" by zapewnić sobie i dziecku godne życie.

Teraz w rozmowie z portalem Shownews.pl chłodno oceniła kreowany przez byłego partnera wizerunek troskliwego ojca. Sama ma nieco inny pogląd na sytuację.

Jeśli rzeczywiście Kevin spełniałby swoją rolę i sytuacja wyglądałaby tak dobrze, to prawdopodobnie nie byłoby takiej potrzeby, aby to podkreślać w każdym wywiadzie. Wówczas fakt ten mógłby być oczywisty bez konieczności ciągłego akcentowania. I dlatego warto czasem zastanowić się, czy publiczny wizerunek odzwierciedla rzeczywistość i tutaj pozostawię trzy kropki - stwierdziła aktorka.

Była partnerka narzeczonego Roksany Węgiel nie skupia się na publicznym wytykaniu przeszłości. W mediach społecznościowych można za to zobaczyć kulisy jej przygotowań do filmowych projektów, a także czas spędzony z synem. Macierzyństwo, nawet samodzielne, jest dla niej cennym doświadczeniem.

Kevin Mglej
Była partnerka Kevina Mgleja zdradza jakim jest ojcem, fot. Instagram
Kevin Mglej
Była partnerka Kevina Mgleja zdradza jakim jest ojcem, fot. Instagram
Malwina Dubowska
Malwina Dubowska z synem, Williamem, fot. Instagram
Malwina Dubowska
Malwina Dubowska z synem, Williamem, fot. Instagram
Malwina Dubowska
Malwina Dubowska z synem, Williamem, fot. Instagram

Źródło: Shownews.pl; Plejada