Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roxie Węgiel i Kevin Mglej przechytrzyli wszystkich i wzięli cichy ślub? Dowód bez trudu można znaleźć w sieci
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 08.04.2024 21:19

Roxie Węgiel i Kevin Mglej przechytrzyli wszystkich i wzięli cichy ślub? Dowód bez trudu można znaleźć w sieci

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF

O ślubie Roksany Węgiel i Kevina Mgleja ostatnio jest bardzo głośno. Jeszcze nie dawno ujawniono informację, że uroczystość ma się odbyć w sierpniu. Teraz na jaw wyszedł jednak niezaprzeczalny dowód na to, że młoda wokalistka i jej ukochany są już po ślubie!

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

Roksana Węgiel od kilku lat rozwija swoją karierę w polskim show-biznesie z niesamowitą energią. Jej piosenki zdobywają olbrzymią popularność, a kolejne projekty spotykają się z uznaniem na rynku muzycznym. Kiedy pracowała nad albumem "13+5", współpracowała z producentem i autorem piosenek, Kevinem Mglejem. Jednak szybko stało się jasne, że między nimi nie tylko istnieje relacja zawodowa. Na początku starali się zachować swój związek w tajemnicy przed fanami, ale obserwatorzy zauważyli obecność tajemniczego mężczyzny na zdjęciach artystki. Po ukończeniu 18 lat para postanowiła oficjalnie ujawnić swój związek. 

Teraz ich związek nabiera tempa. W maju 2023 roku ogłosili swoje zaręczyny, a teraz planują wspólną przyszłość.  Roksana Węgiel podzieliła się z mediami informacją na temat przygotowań do swojego ślubu. Wyjaśniła, że nie chce zbytnio roztrząsać tego tematu, podkreślając, że ich ceremonia ma być prywatna i nie będzie szeroko rozgłaszana w mediach, tak jak to często bywa w przypadku par z show-biznesu.

Bardzo dobrze, postępują i tutaj chyba postawię kropkę, bo chcę, żeby ten dzień był totalnie nasz. I tak dziwię się czasami sama sobie, że zdradziliśmy to, że bierzemy ten ślub. Myślę, że to już jest wystarczające. Ten dzień chcemy świętować w swoim towarzystwie, nie chcemy żadnych mediów z zewnątrz. Także po prostu zostawiamy to dla siebie i nie będę mówić, co jest w planach, jak chcę, żeby to wyglądało, bo to już są naprawdę takie bardzo prywatne informacje, które zostawiam na ten dzień – powiedziała Roksana.

Na kiedy planowano ceremonię?

Roxie Węgiel na drodze krzyżowej. Internauci rozpisują się o jej butach: "Wygodnie się chyba nie szło" Rodzice Roksany Węgiel w ogniu krytyki! To niestosowne czym się chwalą w sieci? Jest komentarz ich znanej córki

Na kiedy Roksana Węgiel planowała ślub?

Roksana jasno dała do zrozumienia, że nie życzy sobie, aby na jej ślubie pojawiły się media. Ustalono termin ceremonii, który został przekazany portalowi "Party.pl" przez osobę z otoczenia Roksany.

Ślub Roksany i Kevina odbędzie się już w drugiej połowie sierpnia. Jeśli Roxie dojdzie do finału “Tańca z Gwiazdami”, to i tak będzie miała sporo czasu na przygotowania. Goście dostali już tzw. save the date (zarezerwuj datę — przyp.red.), reszta jest jednak trzymana w wielkiej tajemnicy – powiedział informator serwisu “Party.pl”.

Co ciekawe, szczegółowo nie ujawniono miejsca, w którym odbędzie się ceremonia. Jednakże wiadomo, że nie będzie to stolica.

Ceremonia na pewno nie odbędzie się w Warszawie. To może być wydarzenie roku – dodał informator.

Teraz na jaw wyszedł jednak zadziwiający fakt na temat ich ślubu. 

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli potajemny ślub?

Wygląda na to, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej zachowali wszystko w tajemnicy aż do ostatniej chwili, a media dowiedziały się o ich wielkim dniu dopiero po fakcie.  Po sprawdzeniu danych w rejestrze CEIDG, gdzie zarejestrowana jest firma Roxie, można zauważyć zmianę w informacjach dokonaną 29 marca, czyli tuż przed świętami wielkanocnymi. 

Wtedy to nazwisko wokalistki zostało zmienione: teraz figuruje tam już nie Roksana Węgiel, a Roksana Węgiel-Mglej. Wygląda na to, że wokalistka przyjęła już ukochanego, co świadczy o tym, że ślub cywilny jest już za nimi.

Gratulujemy!

 

Roksana Węgiel zmieniła nazwisko, fot. ceidg.gov.pl
Roksana Węgiel zmieniła nazwisko, fot. ceidg.gov.pl
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot.KAPiF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot.KAPiF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot.KAPiF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot.KAPiF