Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ojciec Roxie Węgiel zabrał głos w sprawie tajemniczego ślubu córki. Jego reakcja wprawia w konsternację
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 08.04.2024 23:08

Ojciec Roxie Węgiel zabrał głos w sprawie tajemniczego ślubu córki. Jego reakcja wprawia w konsternację

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF/Instagram

Właśnie w sieci pojawiła się informacja na temat tego, że Roksana Węgiel zmieniła nazwisko na to ukochanego. Wszyscy, więc zaczęli spekulować o tym, czy para ślub ma już za sobą. W tym temacie wypowiedział się tata wokalistki. Co powiedział?

Na kiedy planowano ślub Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel wyraźnie wyraziła życzenie, aby na jej ślubie nie było obecnych przedstawicieli mediów. Termin ceremonii został ustalony i przekazany portalowi "Party.pl" przez osobę z bliskiego kręgu Roksany.

Ślub Roksany i Kevina odbędzie się już w drugiej połowie sierpnia. Jeśli Roxie dojdzie do finału “Tańca z Gwiazdami”, to i tak będzie miała sporo czasu na przygotowania. Goście dostali już tzw. save the date (zarezerwuj datę — przyp.red.), reszta jest jednak trzymana w wielkiej tajemnicy – powiedział informator serwisu “Party.pl”.

Co ciekawe, dokładna lokalizacja ceremonii nie została ujawniona, ale wiadomo, że nie będzie to w stolicy.

Ceremonia na pewno nie odbędzie się w Warszawie. To może być wydarzenie roku – dodał informator.

Pojawiły się właśnie doniesienia, o tym, że Roksana już jest po ślubie. Szczegóły poniżej.

Ujawniono termin ślubu Roxie Węgiel i Kevina. To już niedługo. "To może być wydarzenie roku" Babka wielkanocna matki Roxie przebiła wszystkie. Czegoś takiego nie widzieliśmy nawet u Gessler!

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie?

Wygląda na to, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej utrzymywali swoje plany w tajemnicy do ostatniej chwili, a media dowiedziały się o ich ważnym wydarzeniu dopiero po fakcie. Po sprawdzeniu danych w rejestrze CEIDG, gdzie zarejestrowana jest firma Roxie, można zauważyć zmianę w informacjach dokonaną 29 marca, czyli tuż przed świętami wielkanocnymi. Wtedy nazwisko wokalistki zostało zmienione z Roksana Węgiel na Roksana Węgiel-Mglej, co sugeruje, że para zawarła związek małżeński.

Co na to rodzice Roxie?

Tata Roksany Węgiel o ślubie córki

Jak dotąd Roksana Węgiel nie wypowiedziała się na temat rzekomego ślubu. Jedna z reporterek serwisu “Party.pl” postanowiła, więc poprosić o komentarz tatę Roxie. To w jaki sposób odpowiedział było zaskakujące. Mężczyzna był zszokowany tym pytaniem.

Nic mi na ten temat nie wiadomo – powiedział “Party.pl”.

Sytuacja wydaje się być niejednoznaczna. Dowód, że Roksana Węgiel zmieniła nazwisko na to Kevina, jest bowiem niezaprzeczalny. Możliwe jest, że para zdecydowała się jedynie na ślub cywilny, ponieważ chciała mieć formalności za sobą. Przypomnijmy, że Roksana bardzo często powtarzała, że ona, jak i jej rodzina, są ludźmi głęboko wierzącymi. Można więc przypuszczać, że taka forma ślubu nie ma dla niej tak wielkiego znaczenia jak ślub kościelny. Stąd mogły pojawić się pogłoski o ceremonii, która będzie miała miejsce dopiero w wakacje. 

Niedługo sytuacja powinna się wyjaśnić.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF
Ojciec Roksany Węgiel, fot. Instagram
Ojciec Roksany Węgiel, fot. Instagram
Ojciec Roksany Węgiel, fot. Instagram
Ojciec Roksany Węgiel, fot. Instagram