Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Po doniesieniach o ślubie Roxie i Kevin wrzucili TO do sieci. Bardziej wymownie nie mogli zareagować
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 09.04.2024 11:17

Po doniesieniach o ślubie Roxie i Kevin wrzucili TO do sieci. Bardziej wymownie nie mogli zareagować

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel i Kevin Mglej są po ślubie?, fot. KAPiF/instagram.com/roxie_wegiel/

Roksana Węgiel i Kevin Mglej tworzą jeden z najgorętszych związków w polskim show-biznesie. Duet wzbudził emocje najnowszymi doniesieniami dotyczącej ich ślubu. Zakochani mają już za sobą formalności? Najnowsze zdjęcie duetu nie pozostawia złudzeń.

Roksana Węgiel marzy o ślubie z Kevinem

Roksana Węgiel i Kevin Mglej spotkali się po raz pierwszy podczas pracy nad albumem "13+5". Początkowo piosenkarkę i producenta muzycznego łączyła czysto zawodowa relacja, ale z czasem ich znajomość przerodziła się w związek. Oficjalnie powiedzieli o łączącej ich relacji krótko po 18. urodzinach artystki.

Dziś wydaje się, że nie widzą bez siebie świata. Wspólnie mieszkają, a Kevin jest widywany na każdym odcinku "Tańca z Gwiazdami", gdzie występuje jego narzeczona. Roksana Węgiel ma spore szanse w programie. Prywatnie duet poważnie myśli o związku.

W maju ubiegłego roku poinformowali o zaręczynach, a niedługo później zaczęły się domysły na temat ślubu. Roksana Węgiel w rozmowie ze Światem Gwiazd opowiedziała o planach ceremonii.

Bardzo dobrze, postępują i tutaj chyba postawię kropkę, bo chcę, żeby ten dzień był totalnie nasz. I tak dziwię się czasami sama sobie, że zdradziliśmy to, że bierzemy ten ślub. Myślę, że to już jest wystarczające. Ten dzień chcemy świętować w swoim towarzystwie, nie chcemy żadnych mediów z zewnątrz. Także po prostu zostawiamy to dla siebie i nie będę mówić, co jest w planach, jak chcę, żeby to wyglądało, bo to już są naprawdę takie bardzo prywatne informacje, które zostawiam na ten dzień - powiedziała nam piosenkarka.

Najnowsze doniesienia mówią jednak o sformalizowaniu związku przez zakochanych. Ich najnowsze zdjęcie rozpala do czerwoności.

Ojciec Roxie Węgiel zabrał głos w sprawie tajemniczego ślubu córki. Jego reakcja wprawia w konsternację Roxie Węgiel i Kevin Mglej przechytrzyli wszystkich i wzięli cichy ślub? Dowód bez trudu można znaleźć w sieci

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli sekretny ślub? Nowe doniesienia

Choć obecnie w polskim show-biznesie nie ma bardziej rozpoznawalnej gwiazdy młodego pokolenia, Roksana Węgiel robi wszystko by zachować prywatność tylko dla siebie. Nawet szczegóły ślubu są objęte tajemnicą.

Informator portalu Party.pl donosił niedawno, że ceremonia ma odbyć się pod koniec tegorocznych wakacji. Goście mieli już otrzymać datę, która nie kolidowałaby z występami Roxie w "Tańcu z Gwiazdami".

Ślub Roksany i Kevina odbędzie się już w drugiej połowie sierpnia. Jeśli Roxie dojdzie do finału “Tańca z Gwiazdami”, to i tak będzie miała sporo czasu na przygotowania. Goście dostali już tzw. save the date, reszta jest jednak trzymana w wielkiej tajemnicy. Ceremonia na pewno nie odbędzie się w Warszawie. To może być wydarzenie roku - dodał informator.

Teraz jednak pojawiły się informacje, które sugerują, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej powiedzieli sobie "tak". W rejestrze CEIDG, gdzie zarejestrowana jest firma Roxie, można zauważyć zmianę, która pojawiła się na chwilę przed świętami Wielkanocy. Wynika z niej, że gwiazda zmieniła nazwisko z Roksana Węgiel na Roksana Węgiel-Mglej. Może oznaczać to, że duet jest już po ślubie. W mediach społecznościowych odnieśli się do doniesień. Jeden element przykuwa uwagę. Szczegóły poniżej. 

Roksana Węgiel i Kevin jednym zdjęciem wszystko wyjaśnili. Nie ma już wątpliwości

Duet długo ukrywał swój związek przed internautami, więc nie byłoby zaskoczeniem, jakby najważniejszy dzień w życiu chcieliby spędzić tylko w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół. Roksana Węgiel lubi jednak nieco pogrywać z fanami i mediami.

W najnowszej relacji opublikowała romantyczne zdjęcia w towarzystwie Kevina, którego nazwała "swoją miłością". Choć nie widzimy twarzy mężczyzny, możemy dostrzec jego dłoń spoczywającą na ramieniu ukochanej. Uwagę przykuwa mały element.

Na palcu producenta widoczna jest prosta obrączka. Roksana Węgiel natomiast praktycznie nie rozstaje się z pierścionkiem zaręczynowym z olbrzymim kamieniem. W ten sposób zakochani chcieli zakończyć wszelkie domysły na temat ich relacji? Teraz nie odpędzą się od gratulacji.

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel i Kevin Mglej są po ślubie?, fot. Instagram
Roksana Węgiel zmieniła nazwisko, fot. ceidg.gov.pl
Roksana Węgiel zmieniła nazwisko, fot. ceidg.gov.pl
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel i Kevin Mglej są po ślubie?, fot. KAPiF
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel i Kevin Mglej są po ślubie?, fot. KAPiF
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel i Kevin Mglej są po ślubie?, fot. KAPiF

Roksana Węgiel